Чотири способи позбутися тарганів без використання інсектицидів

Таргани – це найнеприємніші комахи, які завдають багато шкоди. Якщо хочете їх позбутися, скористайтеся деякими натуральними засобами, які вам точно допоможуть у цій нелегкій боротьбі.
Чотири способи позбутися тарганів без використання інсектицидів

Останнє оновлення: 24 січня, 2019

Навіть дивно, як така крихітна комаха може викликати стільки страху у деяких людей. Якщо це не страх, то точно відраза. Неприємно навіть дивитися на них. Чи знали ви, що можна позбутися тарганів без використання інсектицидів? Якщо вам це цікаво, читайте далі.

Таргани дуже поширені комахи. Вони є шкідниками і вміють ховатися у важкодоступних місцях, а також швидко розмножуються.

Вони надають перевагу вологим та темним місцям, особливо брудним. Таргани використовують свої антени, щоб знайти шлях у місцях, в яких вони мешкають, оскільки вони майже сліпі.

Якщо хочете знати, чи є у вашому помешканні таргани, варто зазирнути за холодильник та пральну машину. Також вони можуть купчитися за плитою та меблями.

Багато людей шукають різні способи виведення тарганів із власних осель. На щастя, є натуральні засоби, які можна використовувати як репеленти проти комах.

Читайте статтю: Як позбутися набридливих комах

Небезпека знаходження тарганів удома

Паніка людей є обґрунтованою, оскільки таргани є реальною загрозою для здоров’я. Серед ризиків, назвемо наступні:

  • Вони є розносниками хворобнасправді таргани переносять різні мікроорганізми – бактерії, віруси, грибки, найпростіші. Вони можуть стати причиною шлункового грипу, сальмонельозу, лептоспірозу, холери, тифу, харчового отруєння.
  • Вони забруднюють їжу, оскільки своїми лапками переносять бактерії. Це небезпечно, оскільки таргани зазвичай мешкають на кухні та шукають залишки їжі.
  • Поява тарганів в оселі може викликати алергію, що проявиться у вигляді кропив’янки, нежитю, а також сльозоточивості.

тарган кудись повзе

Як позбутися тарганів без використання  інсектицидів

Хочемо розповісти про деякі методи боротьби з тарганами без використання інсектицидів, а лише натуральних дешевих продуктів. На відміну від хімічних речовин, ці продукти не є токсичними та не шкодять здоров’ю.

1. Лаврове листя

Листя цього ароматного дерева є чудовим репелентом проти тарганів. Треба подрібнити листя та залишити в місцях, де купчаться таргани вночі.

Спершу варто прибрати ці місця, щоб засіб ефективно діяв.

2. Харчова сода та цукор

Харчова сода в котрий раз рятує! Можна позбутися тарганів, якщо змішати ці продукти та розсипати суміш по дому.

Пояснення просте: цукор їх приманює, а харчова сода вбиває.

3. Цитронела

Це дуже ефективна рослина у боротьбі з тарганами, а також комарами та іншими комахами. Треба дотримуватися таких кроків:

  • Налийте олію цитронели на ватний диск та розставте такі приманки по дому.
  • Можна також змішати половину склянки води з 5 краплями ефірної олії кипарису та 10 краплями м’ятної олії. Розбризкайте суміш у місцях, де ймовірно з’являться таргани.

4. Борна кислота

Борна кислота використовується для різних цілей, а також і для боротьби з тарганами. Варто розсипати її по дому у місцях, де мешкають таргани. Коли вони її торкаються, відбувається зневоднення та вони вмирають.

Також зверніть увагу на статтю: Натуральні та недорогі засоби для прибирання оселі

5. Діатоміт

Останній метод боротьби з тарганами –  це використання діатомітуЦе потужний органічний елемент, що допомагає позбутися набридливих домашніх шкідників.

мертвий тарган лежить на підлозі

Він викликає майже такий самий ефект, як і борна кислота: зневоднює комаху. Важливо, що він зовсім не шкідливий для людини, його можна тримати недалеко від їжі. 

Треба розсипати його на підлозі по дому. Ось і все.

Важливо знати, що є певні продукти, які треба особливо зберігати та тримати далеко від тарганів. Серед них: борошно, крупи, м’ясо, цукор, сир, тощо.

Дотримання цих правил, а також прибирання оселі допоможе позбутися тарганів без інсектицидів. Щойно таргани покинуть ваш дім, ви зможете спати спокійно, знаючи, що ніхто не потрапив на вашу кухню без дозволу.

Це може вас зацікавити ...
5 порад для підтримання чистоти в будинку
Mejor con SaludLeerlo en Mejor con Salud
5 порад для підтримання чистоти в будинку

Вам постійно здається, що ваш будинок не повністю гармонійний? Або, можливо, після прибирання одразу повсюди виникають брудні речі? Ці поради для підтримання чистоти в будинку дуже прості. Варто лише дотримуватися здорового глузду і послідовності.