Середземноморська дієта

Середземноморська дієта є однією з найздоровіших дієт у світі. У цьому розділі ми покажемо вам, як виглядає піраміда середземноморської їжі, з чого вона складається залежно від сезону, і рецепти, які обов’язково треба спробувати, які гарантуватимуть хороше самопочуття зовні та всередині.

Як швидко повернутися в ідеальну форму?

Для того, щоб повернутися в ідеальну форму, не потрібно виснажувати себе суворими дієтами та ставити своє здоров’я під загрозу. Навіть навпаки, неправильний вибір продуктів може справити абсолютно протилежний ефект на організм людини.

10 проблем, які викликає нестача вітамінів

Чи є у вас акне? А як щодо неприємного запаху з рота? Багато загальних проблем зі здоров’ям спричиняє нестача вітамінів, які природно потрапляють у ваш організм з їжею. У цій статті ми розглянемо деякі найпоширеніші нестачі вітамінів і способи їх…

Кетогенна дієта: що це таке, її плюси та мінуси

Кетогенна дієта стала популярною у всьому світі завдяки своїм неймовірним перевагам швидкого схуднення. Ця дієта існувала понад 30 років тому. Проте сьогодні популярність дієти повернулася завдяки відгукам, які довели її ефективність.

Дієта для очищення організму за три дні

Нестача достатньої кількості часу є основною причиною того, чому люди не їдять добре. Можливо, небажана їжа займає занадто велику частину вашого раціону. Ось чому так важливо час від часу детоксикувати своє тіло, наприклад, за допомогою цього 3-денного плану. Дізнайтеся далі,…

Серотонінова дієта. Дізнайтеся, що це таке та в чому її переваги

Серотонін – це нейротрансмітер, який має визначальний вплив на настрій та апетит. Саме тому низький рівень серотоніну може бути причиною депресії та депресивних станів. Крім того, він призводить до підвищеної тривоги, яку багато людей відчувають в обідні години, коли тіло…

Ефективна та здорова дієта для діабетиків

Людям, які страждають на діабет, потрібно приділяти дуже пильну увагу своєму раціону. Тому ми хочемо поділитися деякими порадами та секретами, з яких складається здорова дієта для діабетиків. Це допоможе знизити ризик розвитку проблем із рівнем цукру в крові.

Дієта MIND: як запобігти синдрому Альцгеймера?

Синдром Альцгеймера – це одне з найжорстокіших дегенеративних захворювань, з яким може зіткнутися людина. Проте є кілька ефективних методів профілактики цієї хвороби, а саме збалансований та насичений поживними речовинами раціон, а також розумна дієта.

8 шкідливих звичок, які погіршують здоров’я серця

Серце – це один з найголовніших органів людини. Коли ми здорові, ми не звертаємо уваги на наші шкідливі звички. Ми розповімо, які щоденні звички мають негативний вплив на роботу серця та покажемо, як можна їх позбутися найлегшим шляхом.

4 способи використання часнику для лікування гіпертонії

Ви страждаєте на гіпертонію? У ваших близьких родичів почалися проблеми з кров’яним тиском? По-перше, завжди слід дотримуватися порад лікаря. По-друге, важливо розуміти, що постане необхідність змінити звички. Ми розповімо про способи використання часнику для лікування гіпертонії.

10 порад, як схуднути без жодних зусиль

Середземноморська дієта вважається однією з найздоровіших дієт. Вона не тільки містить здорові поживні та лікувальні елементи, але й описує стиль життя, що дозволить вам почуватися краще, жити довше і бути у чудовій формі. Сьогодні ми пропонуємо вам взяти до уваги 10…

Середземноморська дієта – чудовий варіант для схуднення

Існує безліч дієт, проте важливо знайти таку дієту, яка окрім того, що допоможе вам схуднути, забезпечить ваш організм усіма необхідними поживними речовинами. Середземноморська дієта є прекрасним варіантом, який підійде кожному.