Фрукти для лікування болю в суглобах

· Жовтень 13, 2015
Ананаси допомагають зменшити синці та набряки. Також вони дуже корисні для усунення болю в суглобах, спричиненого травмою чи операцією.

Ви, як і мільйони людей, страждаєте від болю в суглобах? Щороку, мільйони доларів вкладають у продаж протизапальних та знеболювальних препаратів. Але як показують дослідження, ці препарати мають багато побічних ефектів. Чому б не спробувати природні засоби? Ми розкажемо про декілька фруктів, які допомагають в лікуванні та профілактиці запалення суглобів, яке викликає біль та дискомфорт.

1. Вишніvyshni

Всі ми любимо вишні! Ці ягоди є прекрасним доповненням до раціону, не лише через їхню поживну цінність, але й тому, що це сильний засіб для лікування болю в суглобах, запалення та оніміння. А ще вишні багаті на антиоксиданти.

Наукові дослідження показали, що додаючи 15-20 вишень до свого раціону 20 днів підряд , можна відчути на собі їх знеболювальну дію. Якщо ви хочете додати їх до свого раціону, пам’ятайте, що кислі та неспілі вишні найкраще впливають на здоров’я.

2. Ананасananas

Ми знаємо, що ананаси – це джерело вітаміну С і антиоксидантів, також вони можуть допомогти очистити організм, а також лікувати закрепи. І як ви вже, мабуть, здогадалися, ананаси це саме те, що треба для лікування болю в суглобах.

Ананаси є одними з кращих фруктів для лікування запалення завдяки вмісту бромелайну. Ця речовина використовується для лікування гематом та набряків, а також для того, щоб полегшити біль набряклих суглобів, пов’язаний з травмою або операцією. І це простий та смачний лікувальний засіб, який можна додати до свого сніданку.

3. Скарб, захований в середині гранатівhranat

Можливо, доведеться шукати гранати на місцевих ринках чи в магазинах, але ви зробите величезну послугу організму, якщо регулярно їстимете цей фрукт. Деякі надзвичайно сильні антиоксиданти знаходяться в самому серці цього яскравого фрукта. Ви відчуєте різницю, як тільки додасте його до свого щоденного раціону. Його можна їсти цілим, або вичавити з нього сік.

Різні дослідження показали, що цей винятковий фрукт може також використовуватися для запобігання пошкодження хряща та кісток, і було доведено, що він зменшує біль при запаленні. Як бачите, природа все створила з розумом.

4. Маракуйяmarakuia

Цей фрукт – екзотичний для нас – має круглу форму, гладеньку шкірку, чудовий смак та аромат. Маракуйя є одним з тих екзотичних фруктів, споживання яких позитивно відображається на здоров’ї, наприклад знімає біль, пов’язаний із запаленням або пошкодженням суглобів.

Дослідження показали, що додавання цього фрукта в свій раціон протягом тридцяти днів зменшить не тільки рівень болю і відчуття дискомфорту, яке він за собою несе, але в цілому покращить стан суглобів.

Маракуйя – сезонний фрукт, тому вона доступна не цілий рік, але якщо ви часом виявите її в улюбленому супермаркеті, неодмінно зробіть запас. Можете додавати її до салатів або пити сік з маракуйї, цей фрукт є прекрасним прикладом багатства природи на лікувальні засоби.

5. Фінікиfiniky

Ми любимо побалувати себе цими солодкими маленькими фруктами. Фініки багаті на вітаміни, мінерали і особливо поліфеноли. Ці компоненти допомагають відновити кісткову тканину і зменшити запалення, що в свою чергу зменшує біль в суглобах.

Слід додавати 6 фініків до свого щоденного раціону. Додавайте їх до сніданку, змішайте з горіхами, вівсянкою і теплим соєвим молоком для здорового початку дня. Ваш організм буде вдячний вам, оскільки він отримає те, чого потребує, і загальне самопочуття покращиться.

6. Завжди корисний інжирinzhyr

Чи то ви намагаєтеся лікувати біль у суглобах, чи то навіть закрепи, інжир завжди в цьому допоможе. У свіжому інжирі багато поживних речовин, втім дієтологи радять сушений інжир, бо в ньому містяться поліфеноли.

Цей солодкий фрукт допомагає лікувати запалення та зміцнити хрящі. Додаючи лише чотири штуки сушеного інжиру до щоденного раціону, ви вже відчуєте його позитивний вплив на організм. Для смачного і поживного перекусу, рекомендуємо, змішати інжир з горіхами.

7. Лікувальні властивості виноградуvunohrad

Білий, синій чи зелений… немає такого сорту винограду, який ми б не любили. Чи то цілий виноград, чи виноградний сік, він залишається крихітним скарбом для тих, хто веде здоровий і активний спосіб життя.

І не викидайте його кісточки! Виноградні кісточки сповнені природними цілющими силами. Олія виноградних кісточок використовується для лікування болю в суглобах споконвіків.

Ви коли-небудь задумувалися про таємницю довгого життя? Виноград – це ключ до нього. Додайте  його до щоденного раціону для довгого життя, сповненого енергією молодості, а також, щоб зменшити біль в суглобах, до якого призводить артрит, і щоб запобігти подагрі та серцево-судинним захворюванням. Ці крихітні кульки мають таку силу, що ви й не уявляєте.

Виноград багатий на калій, антиоксиданти та вітаміни групи В. До того ж, він легко доступний для тих, хто хоче скористатися його лікувальними властивостями.