Фрукти: найкращий природній сечогінний засіб

Фрукти: найкращий природній сечогінний засіб

Останнє оновлення: 22 липня, 2015

Як відомо, cечогінні засоби сприяють виведенню з організму токсинів та інфекцій (з сечею) набагато легше та швидше. Сечогінні препарати також можуть використовувати люди, які планують втратити кілька зайвих кілограмів. Якщо ви серед них та всерйоз задалися метою схуднути за рахунок вживання діуретиків, будьте обережними та не перестарайтеся з їх використанням, а ми, в свою чергу, допоможемо вам та дамо декілька порад, які стануть вам у нагоді.

Хоча багато людей не можуть в це повірити, але більшість фруктів володіють сечогінними властивостями, які допоможуть вам схуднути на кілька розмірів (бо вони регулюють вагу вашого тіла шляхом виведення великої кількості рідини), або ефективно допоможуть вам у боротьбі з затримкою рідини. Для того, щоб відчути на собі бажаний результат віж сечогінної дії фруктів, включіть до вашого щоденного раціону дві порції наступних фруктів.

Найкращі сечогінні фрукти

 • – Журавлина
 • – Кавун
 • – Ананас
 • – Ягоди ялівцю
 • – Ківі
 • – Апельсини
 • – Папайя
 • Інжир
 • – Манго
 • – Виноград
 • – Полуниця

Всі ці фрукти є дуже ефективними, тому не зайвим буде додати їх до будь-якої дієти. Вони також можуть наситити вас вітамінами та мінералами, корисними для вашого тіла, як, наприклад, калієм, який є чудовим помічником у відновленні шкіри.

Як досягти результату

arbyz-2

Не дивно, що, включаючи час від часу ці плоди до вашого прийому їжі, ви можете не досяти бажаних та негайних результатів, особливо, якщо ви паралельно споживаєте шкідливу їжу, яка погано впливає на ваш організм. Якщо ви дійсно хочете відчути сечогінний ефект від цих фруктів, найкраще їх їсти окремо від основних прийомів їжі, по можливості щодня.

Важливо підкреслити, що сечогінні дії цих фруктів не зменшують обсяг жирової тканини. Вони лише полегшують процес втрати ваги. Крім того, пам’ятайте, що зловживати цими плодами не слід, їх часте споживання може викликати зміни рівня калію в крові та зневоднення організму. Тому, для того, щоб уникнути ускладнень та порушень у вашому організмі, уважно слідкуйте за кількістю та частотою вживання цих продуктів.

Аби досягти бажаного результату та схуднути якомога швидше, підійдіть до цієї справи комплексно. Поєднайте вживання сечогінних засобів з підтримкою водного балансу вашого організму, а також з регулярною фізичною активністю. Перебувайте в гармонії з життєвими силами організму. Вам не обов’язково потрібно вживати величезну кількість цих продуктів аби схуднути, лише зменшіть порції ваших основних страв та займайтеся фізичними вправами щодня. І в результаті ви отримаєте більше, ніж самі того очікували!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.