Найкращі засоби захисту від потрісканих п'ят

Як швидко та легко позбутися потрісканих п'ят?
Найкращі засоби захисту від потрісканих п'ят

Останнє оновлення: 03 січня, 2019

Кілька різних причин можуть призвести до потрісканих п’ят. Іноді, це викликано станом здоров’я, а в інших випадках це пов’язано з постійним використанням відкритого взуття: туфлі, сандалі. Прогулянки босоніж також можуть швидко привести до висушування ніг. Кожного разу, коли ви бігаєте чи багато ходите, можете отримати в результаті потріскані п’яти, які можуть завдавати дискомфорту.

Профілактика є пріоритетом, коли йдеться про здоров’я. У цьому випадку, ви могли б носити закрите взуття та щодня зволожувати свої ніжки кремами. Але якщо ви вже маєте тріщини на п’ятах, то можна спробувати деякі з цих домашніх засобів, з якими ми збираємось познайомити вас нижче.

Як лікувати потріскані п’яти природніми засобами

Мед

Мед

Залийте одну чашку меду в горщик з теплою водою. Розмішайте його як слід. Потім опустіть ноги у цю суміш, тримайте їх так протягом однієї години. Потім потріть ваші ноги пемзою, що очистіть площу п’яток від тріщин. Потім висушіть шкіру і ви побачите, як зменшився затверділий шар.

Кокосова олія

Кокосова олія може бути чудовим зволожувальним кремом для п’ят. Перед сном кожного вечора наосьте помірну кількість кокосової олії на ваші ніжки. Це зволожить та пом’якшить ваші п’яти.

Касторова олія

Кастрова олія

Касторова олія – це ще один продукт, який має дивовижні пом’якшувальні та зволожувальні властивості. Нанесіть багато цієї олії на ватний диск, а потім протріть вашу загрубілу шкіру на ногах. Пройде трохи часу, шкіра пом’якшиться, це дуже добре впливає на п’яти. Увага: якщо ваша шкіра сильно тріснула, аж до ран, то не застосовуйте цю олію на таких ділянках, крім того, не використовуйте цю олію, якщо ви вагітні.

Папайя

Папайя

Папайя є одним з кращих природних відлущувачів шкіри. Візьміть шматок папайї та роздавіть її у пюре. Тоді прикладіть його до постраждалої ділянки хвилин на 15-ть, краще цю процедуру повторювати 3 рази на день. Ви навіть можете використовувати його, якщо ваша шкіра вкрита тріщинами з ранами, тому що це пюре з легкістю відновить тканини шкіри.

Стиглі банани

Банани

Використовуйте банан аналогічно, як і папайю. Візьміть один стиглий банан та перетворіть його на пюре. Потім нанесіть на п’яти та залиште діяти на 10 хвилин. Змийте теплою водою усе бананове пюре. Таку процедуру краще робити один раз на день, бажано на ніч.

Гліцерин

Змішування гліцерину з трояндовою водою прекрасно підходить для пом’якшення шкіри. Гліцерин є одним з кращих природних зволожувачів; рожева вода пом’якшить затверділу область. Змішайте ці дві речовини та нанесіть її за допомогою пальців. Залиште на 15 хвилин, потім змийте холодною водою.

Авокадо та банан

Також ми рекомендуємо спробувати природний крем з авокадо та банану. Для цього вам знадобиться половина авокадо та один невеликий банан. Якщо у вас під рукою опинились обидва інгредієнти, то змішайте їх в крем та повністю перемішайте. Після того, як зіб’єте їх до вершків, нанесіть цю масу на п’яти та ніжно помасажуйте. Робіть це 4 рази на тиждень, залежно від стану шкіри для досягнення найкращих результатів.

Пемза

Пемза та потріскані п'яти

А тепер щось, на що завжди має вистачати часу, щоб прикрасити свої ніжки та прибрати потріскані п’яти. Пемза + гарна ванна для ніг зроблять свою справу. Зробіть ванночку для ніг з теплою водою на 20 хвилин. Потім потрібно акуратно потерти камінцем пемзи п’ятки, він видалить усі омертвілі клітини. Потім добре промийте ноги, витріть насухо та нанесіть зволожувальний крем. Повторюйте цю процедуру кожного вечора.

Ми сподіваємось, що ці природні домашні засоби для лікування потрісканих п’ят принесуть чудові результати. І пам’ятайте, постійно піклуючись про своє тіло, ви робите його більш естетичним не тільки для інших, але й для себе.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.