Харчова сода з медом: дивовижні переваги

Харчову соду використовували з давніх часів для боротьби з багатьма хворобами від дерматологічних проблем до грипу. Дізнайтеся більше сьогодні про те, які переваги має харчова мода з медом.
Харчова сода з медом: дивовижні переваги

Останнє оновлення: 29 грудня, 2018

Харчова сода, також відома як бікарбонат натрію, – це білий порошок, який є або колись був у наших шафах, оскільки він має безліч застосувань. У наших мам вона теж є на кухні для приготування їжі та навіть для прибирання. Її часто поєднують з іншими продуктами чи засобами, а в цій статті ми розповімо, чи корисна харчова сода з медом.

Це продукт, який можна легко знайти в природі, але його виробляють, щоб усі, хто його потребує, могли його отримати. Варто зазначити, що вона не містить добавок, що дає їй більше переваг, ніж недоліків.

Дивовижні переваги харчової соди

Перш ніж почати використовувати харчову соду, важливо розповісти лікарю про те, що ви збираєтеся її приймати і в якій кількості, щоб уникнути негативного впливу на своє здоров’я.

Цей дивовижний порошок:

1. Покращує травлення

Цей інгредієнт є найкращим другом травної системи, оскільки він допомагає скоротити метеоризм і швидко перетравлювати важкі продукти.

2. Природна антикислота

харчова сода проти рефлюксу
Це чудово підходить для лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, оскільки вона перетворює соляну кислоту, яка піднімається зі шлунку в стравохід, на хлорид натрію. Ця трансформація припиняє печіння й дає негайне полегшення.

3. Очисний засіб

Харчова сода з медом чудово підходять для того, щоб допомогти вашій печінці розбити токсини, які ваш організм не може переварити. Вона також багата на вітамін С і калій, що робить її одним із найкращих природних антиоксидантів.

4. Антисептик

харчова сода антисептик
Завдяки своїм властивостям харчова сода служить для усунення інфекцій та нейтралізації бактерій та вірусів. Відомо, що вона допомагає зменшити біль і запалення під час захворювань горла.

5. Засіб для боротьби з грипом

Цей порошок є часто використовують для лікування грипу та загальних проблем зі здоров’ям. Це найкращий союзник для боротьби з усіма бактеріями, які викликають грип. Крім того, харчова сода з медом допомагають зменшити симптоми інфекцій.

6. Боротьба з циститом

харчова сода з медом проти циститу
Вживаючи харчову соду, ви можете допомогти організму створити захисний бар’єр проти бактерій. У випадку сечовивідної інфекції рекомендують споживати харчову соду, оскільки вона допомагає лікувати симптоми.

Харчова сода з медом

чим корисна харчова сода з медом
Харчова сода прекрасно підходить для боротьби з бактеріями, інфекціями та різними захворюваннями. Так само комбінація харчової соди з медом, ідеально підходить для лікування дерматологічних проблем, особливо тих, що виникають на обличчі.

Харчова сода з медом може допомогти усунути прищі та запобігти їхній появі, вона також корисна для пілінгу шкіри та видалення мертвих клітин.

Інгредієнти

 • ¼ чашки соди (120 г)
 • 1 чашка меду (бажано натурального) (250 г)

Підготовка

 • Змішайте харчову соду з медом у мисці.
 • Перемішуйте, доки суміш не стане однорідною.
 • Варіть суміш, бажано на паровій бані, 10 хвилин. Час від часу перемішуйте.
 • Зніміть із вогню та перелийте.

Застосування

Ви повинні споживати 2 або 3 столові ложки цієї суміші щодня місяць поспіль. Ви можете споживати засіб після або перед їжею.

Однак важливо не використовувати засіб понад місяць, а також уникати таких продуктів, таких як червоне м’ясо, борошно та цукор.

Ця процедура діє для декількох видів захворювань, таких як діабет, грип та хвороба нирок. Не забудьте повідомити лікарю, що ви використовуєте цей домашній засіб.

Маска проти акне

харчова сода з медом проти акне
Ще одне застосування харчової соди з медом – для боротьби з вуграми або прищами. Такі маски дешеві та їх легко зробити, вони дуже корисні для вашої шкіри.

Ви можете використовувати цю маску один або два рази на тиждень. Це допоможе вам видалити мертві клітини шкіри, бактерії, вугри, а ваше обличчя буде сяяти, оскільки вона зволожує шкіру.

Інгредієнти

 • 2 столові ложки соди (30 г)
 • 1 столова ложка меду (15 г)
 • лимонний сік

Підготовка

 • Зробіть пасту, змішавши харчову соду з медом та лимонним соком.
 • Нанесіть суміш на обличчя коловими рухами.
 • Залиште 10 хвилин.
 • Змийте маску теплою водою.
 • Висушіть обличчя, м’яко витираючи чистим рушником.
 • Нанесіть зволожувальний засіб, щоб закрити пори.


 • Siegler, J. C., Marshall, P. W. M., Bray, J., & Towlson, C. (2012). Sodium bicarbonate supplementation and ingestion timing: Does it matter? Journal of Strength and Conditioning Research. https://doi.org/10.1519/JSC.0b013e3182392960
 • Al-Abri, S. A., & Olson, K. R. (2013). Baking Soda Can Settle the Stomach but Upset the Heart: Case Files of the Medical Toxicology Fellowship at the University of California, San Francisco. Journal of Medical Toxicology. https://doi.org/10.1007/s13181-013-0300-4
 • Drake, D. (1997). Antibacterial activity of baking soda. Compendium of Continuing Education in Dentistry. (Jamesburg, N.J. : 1995). Supplement. https://doi.org/10.5194/nhess-11-1715-2011
 • Žilinskas, J., Junevičius, J., Česaitis. K., & Junevičiūtė, G. (2013). The effect of cleaning substances on the surface of denture base material. Med Sci Monit. doi: 10.12659/MSM.889568.
 • Jeong, J., Kwon S., & Kim H. (2014). Effect of bicarbonate supplementation on renal function and nutritional indices in predialysis advanced chronic kidney disease. Electrolyte Blood Press;12(2): 80-7. doi: 10.5049/EBP.2014.12.2.80.
 • Giacometti, J., Pasupuleti, V., Sammugam, L., Ramesh, N. & Gan, S. (2017). Honey, Propolis, and Royal Jelly: A Comprehensive Review of Their Biological Actions and Health Benefits. Hindawi. https://doi.org/10.1155/2017/1259510
 • Hughes, A., Brown, A., & Valento, M. (2016). Hemorrhagic Encephalopathy From Acute Baking Soda Ingestion. West J Emerg Med.  17(5): 619-22. doi: 10.5811/westjem2016.6.30713.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.