Картопляний сік для стимуляції росту волосся

Поганий ріст волосся - це проблема, яка може стосуватися як жінок, так і чоловіків. Картопляний сік може допомогти у вирішенні цієї проблеми.
Картопляний сік для стимуляції росту волосся

Останнє оновлення: 11 грудня, 2018

З усіх проблем, пов’язаних з волоссям, які сьогодні мають чоловіки та жінки, випадіння волосся залишається на першому місці. На щастя, існує продукт, який ефективно стимулює ріст волосся.

Це розлад, який можуть спричинити різні фактори. Він впливає на красу і здоров’я та може вказувати на дефіцит поживних речовин.

Також велику роль може зіграти генетика, та в більшості випадків існує вихід.

Випадіння волосся може супроводжуватися проблемами з ростом волосся, які не дають йому бути здоровим або довгим.

У відповідь на необхідність боротьби з такими симптомами індустрія краси створила сотні хімічних засобів, які можуть допомогти поліпшити зовнішній вигляд і здоров’я вашого волосся.

Однак не всі люди віддають їм перевагу, адже іноді вони занадто дорогі, щоб використовувати їх на регулярній основі.

На щастя, є чудові природні альтернативи, наприклад, картопляний сік, який високо цінують, коли йдеться про натуральні косметичні процедури.

Його застосування сприяє його росту волосся, і через кілька днів ви будете мати більш сильне і здорове волосся.

Як картопляний сік і ріст волосся

жінка розчісує волосся
Сік з картоплі є прекрасним альтернативним способом лікування волосся, щоб забезпечити його необхідними поживними речовинами, такими як вітаміни А, В і С.

Дефіцит будь-якого з них може призвести до послаблення структури волосся, а також зробити його сухим і схильним до випадіння.

Цей сік також забезпечує важливі мінерали, такі як кальцій, марганець, цинк і залізо, які відіграють певну роль в здоров’ї та красі.

Регулярне і помірне використання цього овоча при приготуванні їжі є одним зі способів скористатися його перевагами, але його застосовування безпосередньо до волосся є найкращим варіантом для розв’язання цих проблем.

Як зробити картопляний сік для волосся

почищена картопля
Існує кілька способів використання картоплі для боротьби з випадінням волосся. Сік є одним з найкращих варіантів, оскільки він містить всі вітаміни з цього овоча і є більш ефективним розв’язанням проблеми.

Інгредієнти

 • 4 картоплини
 • 1/2 склянки води (100 мл)

Приготування

 • Для початку вимийте картоплю і поріжте її на великі шматочки.
 • Покладіть їх в блендер разом з половиною склянки води й обробляйте до однорідної маси.
 • Після того, як отримаєте консистенцію пюре, процідіть масу в контейнер.
 • Після того як ви відокремили сік від м’якоті, переходьте до застосування.

Спосіб застосування

 • Для того, щоб стимулювати ріст волосся і зробити його густим і здоровим, необхідно спочатку нанести картопляний сік на шкіру голови і легко масажувати шкіру.
 • Потім нанесіть сік на решту волосся і накрийте голову шапочкою для душу.
 • Зачекайте 20-25 хвилин, а потім змийте теплою чи холодною водою.
 • Треба використовувати цей засіб щодня, поки не побачите результати. Щойно помітите поліпшення, ви можете далі використовувати його до трьох разів на тиждень.
 • Окрім здатності сприяти росту здорового волосся, цей засіб також дасть вам неймовірний блиск і структуру.

Картопляна вода для зміцнення волосся

картопля у каструлі
М’якоть картоплі – не є єдина частина, яку можна використовувати, щоб підживити волосся. Використовуючи шкірку, ви можете зробити інший сік, щоб зміцнити його і доповнити вище згаданий засіб від випадіння волосся.

Інгредієнти

 • картопляні шкірки
 • 1 літр води

Приготування

 • Ретельно вимийте картопляні шкірки, щоб видалити всі сліди ґрунту, а потім доведіть їх до кипіння у літрі води.
 • Після того, як вони поваряться протягом декількох хвилин, зніміть з вогню і дайте охолонути.

Спосіб застосування

 • Ви можете використовувати відвар для останнього полоскання після миття волосся.
 • Повторюйте цю процедуру 2-3 рази на тиждень для досягнення найкращих результатів.

Ба більше, це не тільки покращує ріст волосся, але й діє як природний кондиціонер для яскравішого і менш пошкодженого волосся.

На завершення зазначимо, що дійсно варто подивитися, чи може картопля поліпшити здоров’я саме вашого волосся. Хоча результати не будуть миттєвими, але люди, які використовують її на регулярній основі, насолоджуються численними перевагами. • Camire, M. E., Kubow, S., & Donnelly, D. J. (2009). Potatoes and Human Health. Critical Reviews in Food Science and Nutrition49(10), 823-840. https://doi.org/10.1080/10408390903041996
 • Rodríguez, M. A. P., Ledesma, B. H., González, M. J. G., & Barba, O. (1999). Estudio del contenido de nitratos, nitritos y vitamina C en productos hortícolas de cultivo ecológico (zanahoria, remolacha y patata). Alimentaria316, 111-118. https://dialnet.unirioja.es/servlet/articulo?codigo=133760
 • Suto, M., Masutomi, H., Ishihara, K., & Masaki, H. (2019). A Potato Peel Extract Stimulates Type I Collagen Synthesis via Akt and ERK Signaling in Normal Human Dermal Fibroblasts. Biological & Pharmaceutical Bulletin42(9), 1510-1516. https://doi.org/10.1248/bpb.b19-00193
 • Sweet potato, raw, unprepared (Includes foods for USDA’s Food Distribution Program). (s.f.). FoodData Central. https://fdc.nal.usda.gov/fdc-app.html#/food-details/168482/nutrients
 • Visvanathan, R., Jayathilake, C., Jayawardana, B. C., & Liyanage, R. (2016). Health-beneficial properties of potato and compounds of interest. Journal of the Science of Food and Agriculture96(15), 4850-4860. https://doi.org/10.1002/jsfa.7848

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.