Просте лікування целюліту в домашніх умовах

Просте лікування целюліту в домашніх умовах
Просте лікування целюліту в домашніх умовах

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Н е звикайте  до целюліту, тому що позбутися йо го – цілком реально. І вам не доведеться витрачати абсурдні суми грошей на дорогі продукти, які призводять до спустошення гаманця. Цього абсолютно не варто робити, тому що є багато природних засобів для лікування целюліту, які допоможуть зменшити його зовнішні  прояви.

У сьогоднішній статті ми розкажемо вам все, що потрібно знати, щоб приготувати декілька ефективних домашніх продуктів для боротьби з целюлітом. Але необхідно мати на увазі важливе правило: для того, щоб ці природні методи лікування   подіяли ефективно , ви повинні ретельно відлущ ити шкіру, перш ніж застосовувати їх.

Часте відлущування на тих ділянках,  де є целюліт , допомагає розрідити жир, який накопичився під шкірою, а також виводить токсини. Це сприяє їхньому проникненню у кров і дозволяє організму видалити їх.

Таким чином, основне правило: будь-яка процедура лікування целюліту в домашніх умовах завжди повинна супроводжуватися масажем з відлущенням.

Перший крок лікування целюліту: пілінг

пілінг-перший крок в лікуванні целюліту

Це просто. Потрібно лише  натерти ділянки , уражені целюліт ом, невеликою кількістю оливкової або соняшникової олії .

Залиште на 15 хвилин, а потім прийміть душ, використовуючи настільки гарячу воду, наскільки ви можете витримати (якщо у вас немає павутинки або варикозного розширення вен, у цьому випадку слід використовувати тільки теплу воду).

Добре розітріть цю зону , використовуючи м’яке мило і мочалку або щітку з натурально ю щетин ою .

Цей пілінг-масаж видаляє відмерлі клітини шкіри і відкриває пори. Це допомагає засобам від целюліт у краще потрапляти в шари шкіри. І пам’ятайте, після відлущування завжди необхідно зволожувати шкіру, а регенеративні масла, такі як оливкова олія або олія шипшини є ідеальним вибором.

Крок другий (варіант 1): лимон і оливкова олія

оливкова олія

Зніміть шкірку з де кільк ох лимонів і помістіть її в банку, заливш и оливковою олією . Щільно закрийте кришкою банку і поставте в прохолодне темне місце на тиждень. Переконайтеся, що попередньо було простерилізовано банку або пляшку, яку ви використовуєте, щоб до олії не потрапили домішки інших речовин.

Через тиждень ви можете відкрити пляшку, процідити олію і додати ще трохи простої оливкової олії, щоб розбавити її.

Нагадаємо, що лимон завжди потрібно розводити, бо він дуже їдкий , що може подразнювати шкіру. Ви також повинні використовувати його тільки вночі, тому що цитрусові олії чутливі до світла і легко можуть призвести до опіків шкіри, якщо вона потрапляє під дію прямих сонячних променів.

Крок другий (варіант 2): насіння авокадо

авокадо

Ви також можете зробити олію для лікування целюліту з використанням насіння авокадо. Поріжте чотир и велик і  насін ини авокадо на дрібні шматочки – чим вони менші, тим краще.

Пам’ятайте, що насіння авокадо дуже тверде, і вам потрібно подрібнити їх дуже ретельно, щоб не завдати шкоди кухонному комбайну. Якщо у вас немає комбайна, ви можете використати тертку для сиру.

Тепер покладіть нарізан е або подрібнене насіння в банку і дода й т е трохи оливково ї , мигдаль ної , або соняшников ої олі ї – тієї, якій ви віддаєте перевагу або яка у вас є вдома. Накрийте цю суміш і залиште на три дні в темному, прохолодному місці. Через цей термін можна помістити її в холодильник, щоб захистити від плісняви.

Крок третій

Останнім кроком є ​​застосування одного з цих методів лікування для ділянок шкіри з целюлітом протягом декількох хвилин, і повторювати такі процедури слід часто – принаймні, один раз на тиждень.

Тепер, коли ви знаєте, як зробити ці прості засоби для боротьби з целюлітом, у вас є цінна зброя, яка допоможе значно покращити зовнішній вигляд вашого тіла. Отже, як ми бачимо, боротися з целюлітом насправді можна… Усе, що вам потрібно зробити, це почати вже сьогодні.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.