Лікарські трави для очищення печінки

Лікарські трави для очищення печінки
Лікарські трави для очищення печінки

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Печінка є одним з найважливіших органів людського організму, яка виконує ряд ключових функцій для підтримання здорової життєдіяльності людини. Тому дуже важливо ретельно дбати та приділяти належну увагу правильній роботі печінки, оскільки вона є сполучною ланкою та запорукою здорового функціонування всіх інших органів.

Cаме це стало причиною написання даної статті, яка, безперечно, стане вам у пригоді  для очищення печінки і жовчного міхура та відновлення її повноцінної роботи природнім шляхом, не вдаючись до лікування за допомогою медикаментів.

Для очищення печінки найкраще підходять трави, вони нетоксичні, безпечні для організму, не викликають роздратування та звикання. Ми зробили для вас добірку кращих трав для лікування печінки, які сприяють її очищенню:

Кора дерева Борутуту

дерево Борутуту

Вже протягом багатьох років кора дерева Борутуту активно використовується для детоксикації печінки, жовчного міхура, і в цілому, травної системи.

Вона є також чудовим очищувачем крові. Завдяки своєму високому вмісту антиоксидантів, кора дерева Борутуту захищає клітини печінки від серйозних ушкоджень, чинить опір та відштовхує токсини, які надходять з навколишнього середовища, води та деяких харчових продуктів.

Корінь цикорію

Цикорій здавна відомий своєю здатністю максимально швидко та якісно очищати печінку, а також запобігати утворенню каменів у жовчному міхурі. Ви можете приготувати смачний гарячий напій, для цього вам знадобиться всього одна столова ложка коренів цикорію. Пийте його двічі на день для профілактики та лікування захворювань печінки.

Чистотіл

чистотіл використовують для очищення печінки

Перелік корисних трав для очищення печінки, звичайно, не може обійтися без чистотілу. Він є надзвичайно ефективним у стимулюванні належного функціонування печінки і жовчного міхура, очищенні крові, у лікуванні респіраторних захворювань та полегшенні симптомів розладу шлунка.

Насіння розторопші

У наших краях розторопша, мабуть, найпоширеніший засіб для очищення печінки. Вона сприяє детоксикації, регенерації пошкоджених тканин печінки, стимулює вироблення жовчі та поліпшенню травлення.

Більш того, настій з цього насіння допомагає ефективно контролювати рівень холестерину та забезпечує організм великою кількістю антиоксидантів, що допомагають в боротьбі з вільними радикалами. Насіння розторопші також підходить для профілактики запалення жовчних шляхів.

Листя м’яти

листя м'яти

Настій з м’яти є також надзвичайно ефективним у встановленні належного функціонування печінки та жовчного міхура, а також всієї травної системи. М’ята має заспокійливу дію на шлунок, зменшує дискомфорт від колік, викликаних розладом шлунка.

Куркума

Ще одним незамінним та потужнім захисником печінки є куркума. Вона цілком здатна впоратися з ліквідацією токсинів, розщеплюючи та виводячи їх природним шляхом з організму. Вона очищає кров та сприяє її правильній циркуляції. Сприяє регенерації тканин печінки, що робить її однією з найбільш важливих рослин для підтримки здоров’я печінки.

Корінь жовтого щавлю

Корінь жовтого щавлю – відмінний очищувач печінки. Він сприяє детоксикації, розщепленню жирових сполук, стимулює вироблення жовчі та покращує вироблення травних соків.

Корінь щавлю має м’який сечогінний ефект, допомагаючи печінці виводити токсини з організму людини, зменшує подразнення слизових оболонок печінки і всієї травної системи, відновлюючи їх правильну роботу.

Чанка Пьєдра

Цілющі властивості цієї дивовижної рослини були виявлені відносно недавно, та на сьогоднішній день чанка пьєдра є по-справжньому незамінною у профілактиці та поліпшенні проблем з печінкою та нирками.

Її використовують як засіб, що виводить камені з нирок та токсичні речовини з жовчного міхура цілком природним шляхом. Стимулює вироблення жовчі, відновлює природні функції печінки.

Для того, щоб приготувати правильний напій з чанки пьєдра, необхідно закип’ятити (приблизно) три склянки води та додати три столові ложки листя цієї рослини. Кип’ятити протягом 15 хв, потім зняти з плити та охолодити. Пити цю суміш необхідно три рази на день протягом тижня.

Небажано вживати цей настій вагітним жінкам та жінкам-годувальницям, також людям, які страждають діабетом або гіпертонією.

Пам’ятайте …

Без сумніву, ці рослини відіграють дуже важливу роль у лікуванні захворювань, особливо у їх запобіганні. Та, перш за все , необхідно уважно ознайомитись з інструкцією їх використання, та бути особливо обережними, не споживати більше зазначеного, тому що вони можуть викликати суперечливий ефект.  • De Vilanova, Carlos. Guía para limpiar el hígado, la vesícula y los riñones. EDITORIAL SIRIO SA, 2016.
  • Chifa, Carlos, and Armando IA Ricciardi. “Especies hidrófitas y palustres utilizadas como medicinales por los habitantes del norte y nordeste de la provincia del Chaco.” Dominguezia 22.1 (2006): 15-20.
  • Crawford, J. M. “El hígado y las vías biliares.” Robbins. Patología (2000).

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.