Найкраще природне лікування целюліту

Багатьом здається, що гормони, дієта, спосіб життя та гени відіграють роль у появі целюліту, але ці фактори не є абсолютними.
Найкраще природне лікування целюліту

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Целюліт – це та проблема, яка торкається багатьох жінок. Більшість джерел згодні, що поява целюлітних ямочок викликана проблемами або дисбалансом у приєднанні тканини та жиру індивіда. Але є й багато теорій щодо причин, які можуть призвести до цього дисбалансу. Нижче ми покажемо найкращі способи природного лікування целюліту.  Як правило, жінки з надмірною вагою більше схильні до проявів целюліту, але в той же час, худенькі жінки теж скаржаться на нього.

Попри ці факти, ви можете спробувати різні природні методи лікування целюліту, які можуть допомогти викорінити або, принаймні, зменшити його прояви.

Основне лікування целюліту проходить за допомогою простих методів і ви не повинні витрачати багато грошей, щоб його позбавитись. Є прості природні засоби від целюліту, деякі з них відомі як лікарські засоби трав’яного походження. Терапевти рекомендують звертатись до лікаря, перш ніж лікувати целюліт самостійно в домашніх умовах.

Яблучний оцет проти целюліту

Це один з найкращих домашніх засобів для лікування целюліту. Живильні компоненти яблучного оцту допомагають зменшити прояви цього недоліку. Естроген та прогестерон – два жіночі гормони, які відповідають за жирові відкладення, саме вони викликають більшу кількість целюліту у жінок.

Для того, щоб використовувати яблучний оцет в боротьбі з целюлітом, виконайте дії, описані нижче:

 • Змішайте 2 столові ложки яблучного оцту та 250 мл води у склянці.
 • Додайте невелику кількість меду, щоб підсолодити цей домашній засіб.
 • Пийте щоранку, щоб позбутися целюліту.

Яблучний оцет також можна також використати для місцевого лікування целюліту.
Для того щоб зробити такий домашній засіб, виконайте такідії:

 • Змішайте одну частину найкращого масажного крему або олії, що вам подобається, з трьома частинами яблучного оцту.
 • Акуратно перемішайте розчин, втирайте на ділянки з целюлітом двічі на день, щодня.
 • Постійно робіть масаж проблемних ділянок разом з яблучним оцтом для отримання найкращих ефектів.

Суха чистка

Кров та лікування целюліту

Один з найкращих домашніх способів боротьби з целюлітом – це покращення циркуляції крові до шкіри. Суха чистка – один із методів, який рекомендують як домашній засіб від целюліту. Чистка сухої шкіри щодня допоможе усунути надлишкову рідину та токсини зі шкіри. Ці токсини, як правило, відомі, як частина причин виникнення целюліту.

Кава та цукор як ексфоліант

Більшість домашніх засобів для боротьби з целюлітом – це прості у поєднанні інгердієнти, які ви знайдете вдома. Кава та цукор – це шикарні пілінги, які збільшують метаболізм жирів в організмі, а також сприяють усуненню надлишку рідини в тканинах шкіри. Ось деякі поради:

 • Змішайте півсклянки меленої кави з однією чвертю чашки коричневого цукру.
 • Ця суміш – пілінг, який треба використовувати як домашній засіб у боротьбі проти целюліту.
 • Використовуйте цей ексфоліант на ділянках, які мають целюліт, наносячи круговими рухами.
 • Також використовуйте в цих місцях оливкову олію.
 • Після цієї процедури змийте все у душі.
 • Ви помітите різницю вже після кількох тижнів постійного використання.

Лікування целюліту желатином

Лікування целюліту желатином

Якщо ви хочете вдома природно позбавитись від целюліту, то майте на увазі, варто додати желатин до свого раціону. Багато людей використовує цей інгредієнт, щоб схуднути. Тренування та втрата ваги є одними з основних способів усунення целюліту.

Мало що відомо про здатність желатину до поліпшення здоров’я сполучної тканини. Желатинові амінокислоти допомагають сформувати основні компоненти сполучної тканини. Вони також допомагають регулювати вагу. Якщо ви шукаєте хороший засіб у боротьбі з целюлітом, то просто додайте желатин до свого раціону.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.