Натуральний засіб від хропіння та апное уві сні

Хропіння дратує і може бути симптомом захворювання. Якщо у вас виникли проблеми з хропінням, спробуйте такий засіб. Це допоможе відкрити ваші дихальні шляхи.
Натуральний засіб від хропіння та апное уві сні

Останнє оновлення: 05 січня, 2019

Хропіння – гучний шум дихання, що відбувається, коли людина спить. Це один із найбільш дратівливих нічних розладів, тому що це може порушити спокій вашого партнера або інших людей, з якими ви живете.

Хоча більшість випадків є помірними і з’являються лише час від часу, є деякі, які змушують людей проконсультуватися з лікарем, щоб визначити, чи не є причиною цього обструктивний синдром апное сну.

Апное уві сні є одним із видів ускладнення дихання, яке викликане повторювальним блокуванням або руйнуванням верхніх дихальних шляхів.

Воно зумовлює тимчасове порушення дихання, тривалістю трохи більше 10 секунд, створюючи руйнацію та зниження рівня кисню.

Дихання повертається до нормальної роботи з гучним хропінням, викликаного повітрям, що проходить через вузький повітряний канал.

Але крім апное уві сні, існують і інші чинники, які також пов’язані зі збільшенням тенденції до хропіння. Ожиріння, носові закупорки і постава – це все може викликати цю проблему.

На щастя, ми збираємося показати вам деякі рішення для боротьби з проблемою без необхідності приймати медикаменти.

Цього разу ми хочемо поділитися ефективним домашнім засобом, який відкриває дихальні шляхи.

Яким є натуральний засіб від хропіння?

морквяний сік

Цей природний засіб для лікування хропіння складається з поєднання таких інгредієнтів, як лимон, імбир, моркви та яблука, поживні властивості яких прискорюють одужання при декількох захворюваннях дихальних шляхів.

Його вміст вітаміну С зміцнює імунну систему і допомагає зменшити кількість мікроорганізмів, що викликають застуду, грип та закупорення.

Якщо приймати його регулярно, це буде сприяти очищенню легенів, що знизить кількість шкідливих токсинів і патогенів в тілі.

Інгредієнти

 • ½ лимона
 • 1 шматок імбиру
 • 2 яблука
 • 2 моркви
 • ½ склянки води

Приготування

 • Промити і нарізати імбир на дрібні шматочки.
 • Очистити і нарізати моркву.
 • Помити яблука та вийняти серцевину, потім нарізати на шматочки.
 • Додати попередні інгредієнти в блендер разом із водою та соком з половини лимона.
 • Обробити все протягом декількох хвилин, доки все не буде добре змішане та рідке.

Пропозиція щодо застосування

 • Подавати свіжим та пити за 1-2 години перед сном.
 • Повторювати щодня.

Поради для досягнення найкращих результатів

Майте на увазі, що результати залежать від інших звичок, які ви застосовуєте для лікування цієї проблеми. Нижче ми поділимося кількома корисними порадами.

Уникати вживання алкоголю та інших седативних засобів

алкоголь

Алкогольні напої та заспокійливі засоби змінюють функцію центральної нервової системи, яка може впливати на хропіння.

Коли м’язи і тканини в горлі розслабляються занадто сильно, повітря проходить прямо крізь і викликає дратівливий звук.

Не курити

І курці і ті, хто піддається впливу пасивного куріння мають вищі ризики хропіння через речовини, що містяться в сигаретному димі.

Сигаретний дим заражає тканини дихальних шляхів. Це призводить до контактування тканин, що виражається у частому хропінні.

Їжте рано та легко

жінка їсть салат

Занадто ситні вечері прямо перед сном можуть викликати зміни у вашому відпочинку або проблеми з хропінням.

Вечеря повинна бути з’їдена принаймні за три години до сну. Уникайте продуктів, які важко перетравлюються, таких як молочні продукти та червоне м’ясо. Ці продукти збільшують кількість слизу в горлі, який викликає труднощі з диханням під час сну.

Регулярно робіть фізичні вправи

Фізична активність не тільки допоможе вам залишатися у формі, але також буде допомагати вашому серцю й іншим системам вашого організму залишатися здоровими.

У цьому конкретному випадку це також допомагає очистити легені, роблячи дихання легшим і водночас зменшуючи кількість токсинів.

Ущільніть подушки

жінка спить

Тверда подушка допоможе трохи підняти голову відносно іншої частини тіла, знижуючи ваші шанси на хропіння.

Хропіння впливає на ваше життя? Не вагайтеся – спробуйте цей натуральний засіб і кожну з вищезазначених порад для максимальної ефективності.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.