Неприємний запах ніг: лікування і профілактика

Неприємний запах ніг є спільною проблемою, з якою всі ми стикаємося час від часу. Його можуть викликати погана гігієна, бактерії, тип взуття, вологість.
Неприємний запах ніг: лікування і профілактика

Останнє оновлення: 23 жовтня, 2018

Неприємний запах ніг є спільною проблемою, з якою всі ми стикаємося час від часу. Запах ніг можуть викликати: погана гігієна, бактерії або грибок, тип взуття, вологість і навіть стрес. Від цієї проблеми стає ніяково і неприємно.

Зараз на ринку існує чимало засобів від запаху ніг. Однак ці засоби тільки нейтралізують запах. Вони рідко усувають його повністю. Сьогодні ми пропонуємо вам кілька порад з природного лікування, щоб позбутися неприємного запаху ніг і отримати найкращі результати!

Неприємний запах ніг – як запобігти?

Для ефективності будь-якого лікування дуже важливо вжити певних запобіжних заходів перед застосуванням того чи іншого засобу. Ця проблема часто виникає через наші повсякденні звички, тому важливо спочатку визначити і виправити погані звички, якщо ми хочемо, щоб проблема зникла повністю.

  • Гігієна: Дуже важливо мити ноги щодня, щоб зменшити наявність бактерій. Якщо це можливо, слід використовувати антибактеріальне мило та скраб для видалення накопичення мертвих клітин.
  • Вологість: Вологість є однією з причин неприємного запаху ніг. Потрібно, щоб ноги були сухими, а не перебували у надмірно вологому середовищі, адже це допоможе запобігти поширенню грибка.
  • Дезодоранти: Використання дезодоранту для ніг у формі спрею або порошку – це чудовий спосіб уникнути надмірної пітливості і запаху.
  • Взуття: Те, що ви взуваєте, є важливим чинником, коли справа доходить до неприємного запаху ніг. Слід обрати взуття, яка дозволяє ногам дихати, адже його герметичність призведе до проблем із запахом.
  • Шкарпетки: Шкарпетки, виготовлені з синтетичних матеріалів, сприяють виникненню неприємного запаху. За нагоди використовуйте 100% бавовняні шкарпетки.

Лікування неприємного запаху ніг

Після виконання наведених порад, варто звернути увагу на домашні засоби, які також є чудовим способом природно усунути неприємний запах і запобігти його появі. Існує кілька способів, щоб очистити ноги і усунути неприємний запах ніг!

Харчова сода

харчова сода
Харчова сода є природним дезодорантом і може бути використана замість спреїв та порошків. Насипте трохи у взуття і на ноги, щоб запобігти надмірній пітливості і запаху.

Яблучний оцет

Цей натуральний продукт допомагає усунути неприємний запах ніг і вирівнює рН баланс шкіри. Він також має антибактеріальну дію. Додайте 5 столових ложок яблучного оцту на таз гарячої води і занурте ноги на десять хвилин.

Шавлія

шавлія
Шавлія – це рослина з антибактеріальними властивостями, яка допомагає при надмірній пітливості. Вам треба щоденно класти сухе листя шавлії у взуття або занурювати ноги в настій шавлії та гарячої води на 15 хвилин.

Імбир

Корінь імбиру має антибактеріальні властивості, що допомагають боротися з неприємним запахом ніг. Імбир відомий своїми протизапальними властивостями, він зменшує набряки і розслабляє ноги. Щоб скористатися цим потужним засобом, просто натріть один корінь імбиру середнього розміру на літр води і кип’ятіть протягом 15 хвилин. Використовуйте цю рідину для масажу ніг перед сном.

Розмарин, лимон і м’ята

розмарин
Цей природний засіб ідеально підходить для усунення неприємного запаху ніг, тому що він припиняє надмірну пітливість, усуває бактерії і глибоко очищує шкіру ніг, щоб вони були чистими, свіжими та без запаху!

Як приготувати цей натуральний засіб?

Змішайте літр теплої води, сік одного лимона, столову ложку розмарину і столову ложку м’яти у великій мисці. Замочіть ноги у суміші на 15 хвилин і ретельно висушіть, не залишаючи жодних слідів вологи.

 


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.