Неприємний запах ніг: лікування і профілактика

Неприємний запах ніг є спільною проблемою, з якою всі ми стикаємося час від часу. Його можуть викликати погана гігієна, бактерії, тип взуття, вологість.
Неприємний запах ніг: лікування і профілактика

Останнє оновлення: 23 жовтня, 2018

Неприємний запах ніг є спільною проблемою, з якою всі ми стикаємося час від часу. Запах ніг можуть викликати: погана гігієна, бактерії або грибок, тип взуття, вологість і навіть стрес. Від цієї проблеми стає ніяково і неприємно.

Зараз на ринку існує чимало засобів від запаху ніг. Однак ці засоби тільки нейтралізують запах. Вони рідко усувають його повністю. Сьогодні ми пропонуємо вам кілька порад з природного лікування, щоб позбутися неприємного запаху ніг і отримати найкращі результати!

Неприємний запах ніг – як запобігти?

Для ефективності будь-якого лікування дуже важливо вжити певних запобіжних заходів перед застосуванням того чи іншого засобу. Ця проблема часто виникає через наші повсякденні звички, тому важливо спочатку визначити і виправити погані звички, якщо ми хочемо, щоб проблема зникла повністю.

  • Гігієна: Дуже важливо мити ноги щодня, щоб зменшити наявність бактерій. Якщо це можливо, слід використовувати антибактеріальне мило та скраб для видалення накопичення мертвих клітин.
  • Вологість: Вологість є однією з причин неприємного запаху ніг. Потрібно, щоб ноги були сухими, а не перебували у надмірно вологому середовищі, адже це допоможе запобігти поширенню грибка.
  • Дезодоранти: Використання дезодоранту для ніг у формі спрею або порошку – це чудовий спосіб уникнути надмірної пітливості і запаху.
  • Взуття: Те, що ви взуваєте, є важливим чинником, коли справа доходить до неприємного запаху ніг. Слід обрати взуття, яка дозволяє ногам дихати, адже його герметичність призведе до проблем із запахом.
  • Шкарпетки: Шкарпетки, виготовлені з синтетичних матеріалів, сприяють виникненню неприємного запаху. За нагоди використовуйте 100% бавовняні шкарпетки.

Лікування неприємного запаху ніг

Після виконання наведених порад, варто звернути увагу на домашні засоби, які також є чудовим способом природно усунути неприємний запах і запобігти його появі. Існує кілька способів, щоб очистити ноги і усунути неприємний запах ніг!

Харчова сода

харчова сода
Харчова сода є природним дезодорантом і може бути використана замість спреїв та порошків. Насипте трохи у взуття і на ноги, щоб запобігти надмірній пітливості і запаху.

Яблучний оцет

Цей натуральний продукт допомагає усунути неприємний запах ніг і вирівнює рН баланс шкіри. Він також має антибактеріальну дію. Додайте 5 столових ложок яблучного оцту на таз гарячої води і занурте ноги на десять хвилин.

Шавлія

шавлія
Шавлія – це рослина з антибактеріальними властивостями, яка допомагає при надмірній пітливості. Вам треба щоденно класти сухе листя шавлії у взуття або занурювати ноги в настій шавлії та гарячої води на 15 хвилин.

Імбир

Корінь імбиру має антибактеріальні властивості, що допомагають боротися з неприємним запахом ніг. Імбир відомий своїми протизапальними властивостями, він зменшує набряки і розслабляє ноги. Щоб скористатися цим потужним засобом, просто натріть один корінь імбиру середнього розміру на літр води і кип’ятіть протягом 15 хвилин. Використовуйте цю рідину для масажу ніг перед сном.

Розмарин, лимон і м’ята

розмарин
Цей природний засіб ідеально підходить для усунення неприємного запаху ніг, тому що він припиняє надмірну пітливість, усуває бактерії і глибоко очищує шкіру ніг, щоб вони були чистими, свіжими та без запаху!

Як приготувати цей натуральний засіб?

Змішайте літр теплої води, сік одного лимона, столову ложку розмарину і столову ложку м’яти у великій мисці. Замочіть ноги у суміші на 15 хвилин і ретельно висушіть, не залишаючи жодних слідів вологи.

 

Це може вас зацікавити ...
Вправи, які допоможуть швидко підтягнути ноги
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Вправи, які допоможуть швидко підтягнути ноги

Якщо хочете підтягнути ноги, радимо зосередити увагу на кардіотренуваннях. Можна розпочати з кількох хвилин на день, поступово збільшуючи навантаже...