Олія зародків пшениці та її користь для волосся

Олія зародків пшениці та її користь для волосся
Олія зародків пшениці та її користь для волосся

Останнє оновлення: 30 листопада, 2018

Олія зародків пшениці – це рослинний продукт, який походить із маленького зародка, що міститься всередині зерна пшениці.

Вона відома завдяки своєму характерному темно-янтарному забарвленню та горіховому запаху. Її високо цінують завдяки високому вмісту основних поживних речовин.

Олія зародків пшениці також має кілька лікарських та косметичних застосувань.

Багато компаній навіть додають її до деяких засобів для шкіри та волосся, тому що вона має зволожувальний, відновлювальний та омолоджувальний ефект.

Крім того, це джерело незамінних жирних кислот, антиоксидантів та високоякісних білків. Вони допомагають позбутися естетичних проблем.

Оскільки багато людей поки що її не спробували, у цій статті ми хочемо розповісти про її 6 переваг для вашого здоров’я.

Спробуйте!

1. Стимулює здоровий ріст волосся

олія зародків пшениці для росту волосся
Застосування олії зародків пшениці до коренів волосся – це прекрасне рішення для боротьби з надмірним випадінням та збільшення росту волосся.

Цей продукт містить значну кількість вітамінів групи B. Вони необхідні для стимуляції клітинного росту та формування тканин.

Її білки зміцнюють пасма волосся та фолікули. Так вона запобігає ламкості, надмірній сухості та іншим змінам, які впливають на випадіння волосся.

Крім того, її незамінні жирні кислоти та вміст вітаміну Е регулюють секрецію олій на шкірі голови. Це також допомагає зберегти ваше волосся густим, блискучим і здоровим.

2. Бореться із сухістю

Здорові жири в олії зародків пшениці – це лінолева олія та пальмітинова кислота. Ці олії легко вбираються в шкіру голови й допомагають зволожити сухе волосся.

Її антиоксиданти борються з окисним пошкодженням, заподіяним вільними радикалами. Крім того, вони також знижують дисбаланс pH, який викликає сухість.

Вітаміни А, D та Е зміцнюють волосся. Вони водночас роблять волосся блискучим та зволоженим.

3. Олія зародків пшениці діє як природний кондиціонер

олія зародків пшениці є природнім кондиціонером для волосся
Завдяки своїй своїй консистенції та високій концентрації необхідних поживних речовин цей тип олії можна використати для заміни комерційних кондиціонерів для волосся.

Це не просто дешевше. Це також дає вашому волоссю набагато більше переваг ніж хімічні кондиціонери.

Її здорові жири роблять волосся блискучим. Крім того, вона роз’єднує вузли, через які волосся ламається під час розчісування.

4. Контролює кучері

Невелика кількість олії зародків пшениці допомагає зменшити неестетичний електричний ефект, внаслідок якого з’являються кучері.

Завдяки своїй текстурі вона допомагає зволожити та зміцнити волосся.

Хоча це олійний продукт, якщо його застосовувати в невеликих кількостях, він не змінює природну секрецію олій. Це також не робить волосся жирним на дотик.

5. Захищає шкіру голови

олія зародків пшениці дбає про шкіру голови
Білки, вітамін Е та незамінні жирні кислоти в цій олії є поживними речовинами, які дуже важливі для шкіри голови.

Передусім, вони регулюють природний рівень рН. Ці сполуки також сприяють видаленню мертвих клітин шкіри, які накопичуються на поверхні шкіри голови.

Використання масажу стимулює кровообіг на цій ділянці. У результаті олія зародків пшениці стимулює клітинну оксигенацію та транспортування поживних речовин.

Також вона має цікавий антибактеріальний та протигрибковий ефект. Це запобігає появі лупи та інших бактеріальних та грибкових інфекцій.

6. Допомагає з’єднати посічені кінчики

Попри те, що не завжди можливо відновити розщеплені кінчикі, корисно буде зволожити їх олією зародків пшениці. Так вони будуть виглядати краще.

Лінолева кислота, вітаміни групи В та вітамін Е діють разом для відновлення пошкодженного волосся. Вони дбають про посічені кінчики, які впливають на зовнішній вигляд волосся.

Як використовувати олію зародків пшениці?

олія зародків пшениці
Олію зародків пшениці можна використати саму по собі або як частину лікування волосся.

Залежно від того, чого саме потребує волосся, ви можете нанести невелику кількість на шкіру голови, кінчики або по всій довжині волосся.

  • Найкраще робити це протягом дня, коли у вас є кілька вільних годин, адже чим більше часу пройде перед змиванням, тим краще.
  • Завжди використовуйте помірну кількість олії. Надмірну кількість може бути важко змити.
  • Використовуйте її два або три рази на тиждень залежно від виду лікування, яке ви хочете провести.

Придбайте цю олію в аптеці або в місцевому магазині здоров’я. Додайте її до процедури догляду за волоссям та відкрийте всі її переваги.  • Wheat germ extract. (2015).
    mskcc.org/cancer-care/herb/wheat-germ-extract
  • Brandolini A, et al. (2012). Wheat germ: not only a by-product. DOI:
    10.3109/09637486.2011.633898
  • Skolnik, P. Eaglstein, W.H., Ziboh, V.A. “Human Essential Fatty Acid Deficiency.” Arch Dermatol, 1977; 113 (7): 939-941 (ref. 6751). — fatty acids and hair loss

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.