9 важливих порад, щоб волосся не мало посічені кінчики

Можливо, ви спробували все, щоб не допустити дратівливі посічені кінчики, але здається нічого не працює. Не хвилюйтеся: існують простіші, здоровіші та дешеві способи боротьби з посіченими кінчиками! Дізнайтеся про них у цій статті.
9 важливих порад, щоб волосся не мало посічені кінчики

Останнє оновлення: 02 грудня, 2018

Втомились від постійного підстригання волосся, щоб усунути посічені кінчики?

Ви, можливо, вже пробували всілякі спеціальні продукти, такі як кондиціонери чи сироватки, щоб запобігти посіченості кінчиків, але це ніколи не зупиняло їх.

У цій статті ми наведемо кілька ключових порад, щоб запобігти посіченості природними шляхами, що нададуть вам довге, здорове та зволожене волосся.

1. Використовуйте рослинну олію

Забудьте про хімічні сироватки: вони дорогі та лише зволожують, коли вони є на волоссі.

Ми пропонуємо замінити їх поживною рослинною олією. Вам знадобиться всього кілька крапель, щоб кінчики волосся були здоровими.

Спробуйте кокосову, арганову або олію жожоба. Це справді працює!

2. Підстригайте посічені кінчики кожні три місяці

стижка і посічені кінчики

Вам, можливо, не сподобається це, якщо ви намагаєтесь відростити волосся, і тому не ходите до перукарні.

Проте, якщо підстригати всього півсантиметра кожні три місяці, ви не помітите різницю. Навпаки, волосся буде рости міцним і здоровим.

Саме таким чином ви зможете уникнути підстригання більшої частини волосся пізніше.

3. Оберіть натуральний шампунь

Шампунь має значення. Шампуні, що містять сульфати, мають властивість сушити та пошкоджувати волосся, особливо кінчики, навіть якщо вони очищають волосся і можуть дарувати чудове відчуття на перший день.

Ми рекомендуємо вибирати натуральні шампуні без сульфатів  та мити тільки шкіру голови. Ніколи не застосовуйте шампунь безпосередньо на кінці, тому що піна і так очистить усе волосся.

Саме так ви уникнете створення ще більших розломів на кінцях.

4. Застосовуйте маски на сухе волосся

Хоча ми хочемо, щоб продукти для волосся працювали, ми також, як правило, завжди поспішаємо. Виробники знають про це, і тому в інструкціях щодо використання продукту зазвичай вказують, що ми маску на волоссі треба залишати максимум на одну-дві хвилини.

Однак для того, щоб маска для волосся справді дала ефект, найкраще застосовувати її на сухе волосся і залишати щонайменше десять хвилин.

Ви можете залишити маску на період, коли ви займаєтесь іншими справами або залишити на всю ніч, якщо ви будете поспішати прийняти душ зранку.

5. Розчісуйте волосся правильною щіткою

як розчісувати волосся, щоб не було посічених кінчиків

Вибір якісної щітки необхідний для запобігання посічених кінців. Ми не говоримо про дорогі професійні щітки для волосся, а про звичайні дерев’яні та натуральні щетини.

Ці типи щіток і гребінців не спричиняють пошкодження волосся або статичного електризування, на відміну від пластикових або інших синтетичних матеріалів.

Щоночі, перед тим як лягати спати, обережно розчешіть волосся так, щоб натуральні олії шкіри голови зволожили волосся.

6. Остерігайтеся прасок для волосся та фенів

фен і посічені кінчики

Ви, напевно, вже знаєте, що праски для волосся та фени завдають шкоди волокнам волосся і послаблюють його. Це робить його ламким, вразливим до руйнування та розвитку посічених кінців.

Тому коли це можливо, уникайте цих пристроїв. Якщо ви їх використовуєте, то вибирайте типи, які менше завдають шкоди волоссю, наприклад, з керамічних або інфрачервоних матеріалів.

7. Вживайте збалансовану їжу

Інколи посічені кінчики викликані дефіцитом вітамінів, мінералів, білка або жирних кислот.

Коли організму бракує поживних речовин, він викрадає їх з волосся, щоб спрямувати на інші важливі функції.

Неодмінно споживайте такі продукти щодня:

8. Пийте воду

Посічені кінчики також пов’язані зі зневодненням.

Наше волосся потребує води, як і решта нашого тіла. Ми пропонуємо пити щонайменше 8 склянок води щодня.

Ви можете пити дві склянки натщесерце, дві зранку, дві вдень та дві ввечері, завжди між прийомами їжі.

9. Масажуйте шкіру голови

Якісний щоденний масаж шкіри голови, окрім того, що заспокоїть вас, допоможе активізувати кровообіг і також дасть поживним речовинам досягти всього волосся.

Робіть його раз на день, коловими рухами пальців. Також інша людина може зробити це для вас, а ви можете розслабитись, насолоджуватись масажем і отримувати користь від нього.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.