Предмети домашнього вжитку, які необхідно чистити щодня

Як часто ви миєте ці предмети домашнього вжитку? Дізнайтеся, чому важливо щодня їх чистити і спробуйте присвятити декілька хвилин в день, щоб вони були бездоганно чистими.
Предмети домашнього вжитку, які необхідно чистити щодня

Останнє оновлення: 23 грудня, 2018

Щоб уникнути можливих проблем зі здоров’ям необхідно регулярно робити генеральне прибирання. При цьому потрібно мати на увазі, що деякі предмети домашнього вжитку потрібно чистити щодня.

Чистити і прибирати всі куточки нашого будинку – корисна звичка, яка дозволяє не тільки зберегти здоров’я, а й підтримувати в будинку гармонію і затишок.

Хоча це не завжди помітно на перший погляд, кожен день в нашій квартирі накопичуються пил, бактерії та інші леткі частинки, здатні викликати різні захворювання.

Не всі знають, які саме предмети потребують щоденного чищення. Тому сьогодні ми розповімо про те, які 9 предметів необхідно мити і чистити щодня.

1. Кухонні рушники

Кухонні рушники

Кухонні рушники знаходяться в постійному контакті з залишками їжі і бактеріями, тому їх потрібно міняти щодня.

Навіть коли рушники на вигляд чисті, на їхній поверхні знаходиться величезна кількість мікроорганізмів, які легко розмножуються в тканині.

У результаті ці бактерії легко потрапляють на інші предмети. Коли вони контактують з вашим тілом, підвищується ризик виникнення різних захворювань.

2. Ключі – найбрудніші предмети домашнього вжитку

Мабуть, ключі є одними з найбільш забруднених предметів в нашому домі. І мало хто з нас знає про те, що ключі також треба чистити.

Ми постійно торкаємося ключів руками, носимо їх в кишенях, кладемо на різні поверхні, на яких можуть бути віруси і бактерії.

Якщо ви хочете уникнути проблем зі здоров’ям, рекомендовано щодня мити ці предмети домашнього вжитку антибактеріальним милом або обробляти їх антисептичною серветкою.

3. Губка для миття посуду

губка для миття посуду

Іронія в тому, що губки для миття посуду служать для того, щоб підтримувати кухню в чистоті. Втім, ці предмети домашнього вжитку – одні з найбрудніших на кухні.

Залишки їжі, бруд і вода вбираються в поверхню губок, в результаті чого створюється ідеальне середовище для розмноження різних грибів і бактерій.

Коли ви не приділяєте увагу їх дезінфекції, збільшується ймовірність появи хвороб травної системи і вірусних захворювань.

4. Раковина

Деякі люди вважають, що раковина завжди залишається чистою, адже ми використовуємо антибактеріальне мило щоразу, як миємо руки.

Це велика помилка. Бактерії і гриби легко розмножуються на вологій поверхні раковини. Крім того, мертві частинки шкіри, бруд та інші відходи служать чудовою їжею для цих мікроорганізмів.

5. Кавоварка

кавоварка

Це ще одні предмети домашнього вжитку, які потребують щоденного чищення. На стінках кавоварки створюється сприятливе середовище для розмноження бактерій, грибів і інших хвороботворних організмів, які можуть становити небезпеку для здоров’я.

Саме тому так важливо щодня мити кавоварку, розбираючи її, щоб повністю видалити залишки кави.

6. Обробна дошка

Дерев’яні обробні дошки, які ми використовуємо для нарізки їжі, є справжнім розсадником небезпечних для здоров’я бактерій і грибів.

Ці предмети домашнього вжитку постійно контактують з органічними частинками їжі і вологою, в результаті чого їх поверхня стає ідеальним місцем для розмноження різних мікроорганізмів.

На щастя, обробні дошки легко дезінфікувати за допомогою натуральних засобів. Наприклад, з цією метою можна використовувати лимон або білий оцет – обидва широко відомі своїми антибактеріальними властивостями.

7. Пензлики для макіяжу

пензлики для макіяжу

Пензлика і губки для макіяжу в постійному контакті зі шкірою. Це цілком переконливий аргумент на користь їх щоденної дезінфекції.

Хоча це не помітно для людського ока, ці предмети домашнього вжитку накопичують мертві клітини шкіри і бактерії. Усе це може становити загрозу для здоров’я нашої шкіри.

8. Унітаз

Кожен з нас знає, що унітаз є одним з найбільш брудних предметів в нашому домі. На його поверхні легко розмножуються бактерії і цвіль.

На вологій поверхні унітазу мікроорганізми легше виживають. Особливо тоді, коли ми забуваємо регулярно чистити унітаз.

Оскільки наше тіло регулярно контактує з цим предметом, зростає ризик появи різних захворювань. Крім цього брудний унітаз легко стає джерелом сильних неприємних запахів.

9. Кахельна плитка у ванній кімнаті

плитка в ванній кімнаті

На поверхню плитки у ванній кімнаті регулярно потрапляють вода, бактерії та інші відходи. Це може бути небезпечно для здоров’я.

Мало хто з нас щодня чистить кахельну плитку у ванній кімнаті, тому не дивно, що з часом на її поверхні можна побачити цвіль і плями, які важко видалити.

Тому найкраще чистити плитку у ванній кімнаті за допомогою засобів для дезінфекції щоразу після душу. З цією метою можна використовувати білий оцет або бікарбонат натрію.

Як часто ви миєте ці предмети домашнього вжитку? Тепер ви знаєте, що це потрібно робити щодня. Знайдіть кілька хвилин для того, щоб вони були бездоганно чистими.

Це може вас зацікавити ...
Найкращі поради для прибирання вдома
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Найкращі поради для прибирання вдома

Шукаєте корисні поради для прибирання? З цієї статті ви дізнаєтесь про деякі корисні прийоми та методи прибирання, особливо про важкодоступні місця...
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.