Профілактика сивини та випадіння волосся за допомогою кокосової олії

З віком організм людини зазнає певних змін, серед яких випадіння волосся та поява сивини. Але кокосова олія допоможе вам знищити віруси та збудників інфекцій в епітеліальній тканині, зміцнити волосся та запобігти його випадінню. До того ж, кокосова олія допомагає зберігати насичений колір волосся.
Профілактика сивини та випадіння волосся за допомогою кокосової олії

Останнє оновлення: 12 травня, 2019

З віком організм людини зазнає певних змін, які можуть мати серйозні негативні наслідки. Однією з таких неприємних та невідворотних змін є випадіння волосся та поява сивини.

випадіння волосся

Окрім проблем із волоссям, у вас на обличчі можуть з’явитися пігментні плями та зморшки. З кожним роком ви помічатимете все більше й більше ознак того, що тіло старіє.

Напружений графік та хвилювання через передчасне старіння також можуть призвести до появи стресу, в результаті чого на волоссі часто з’являється сивина.

Чому в нас з’являється сивина?

сивина

Сиве волосся багатьом людям здається надзвичайно огидним та непривабливим, тому вони всіма можливими способами намагаються запобігти його появі.

Утім, сиві проблиски у волоссі можуть з’явитися не лише в результаті пережитого стресу та старіння, як більшість з нас думає.

Насправді, причин появи сивини значно більше, і процес цей набагато складніший, аніж ви собі уявляєте:

 • Для початку потрібно зазначити, що ми помічаємо появу сивих волосин завдяки нестачі меланіну в організмі, якого з віком організм виробляє все менше й менше. А втім деякі люди страждають через нестачу меланіну вже у молодому віці – після двадцяти років. Меланін знаходиться у черепі – у трубці, яка називається волосяним фолікулом. Якщо фолікули зазнають змін під впливом негативних зовнішніх факторів, сивини вам не уникнути.
 • По-друге, всім відомо, що засоби для освітлення волосся містять перекис водню – це речовина, яка напряму впливає на вироблення меланіну. Якщо ж в організмі не вистачає антиоксидантних ензимів для того, щоб розбити цю хімічну сполуку на воду та кисень, утворюється її надлишок. Це також може призвести до появи сивого волосся.

Чому у мене випадає волосся?

чому виникає випадіння волосся

Помірне випадіння волосся є абсолютно нормальним явищем, причиною якого стає періодичне оновлення епітеліальної тканини. Однак більшість із нас починає панікувати, коли бачить, що волосся випадає з більшою швидкістю, аніж відростає.

Якщо випадіння волосся відбувається швидко, на голові людини можуть з’явитися залисини.

Насправді причин випадіння волосся чимало. Ось лише кілька з них:

 • Неправильне харчування;
 • Поганий догляд за волоссям;
 • Грип та інші вірусні захворювання;
 • Вагітність;
 • Стрес;
 • Гіпофункція щитоподібної залози.

Неправильне вирішення проблеми

Багато людей намагаються докласти усіх можливих зусиль для того, щоб вирішити вищезгадані проблеми з волоссям.

Проте, більшість шукає способу усунути саму проблему, а не її причину.

Дуже часто ці люди потрапляють у тенета косметичної індустрії та скуповують усі можливі засоби для волосся, не надто цікавлячись, що саме входить до їхнього складу.

Звісно, такі магазинні засоби також можуть принести тимчасовий бажаний результат, утім більшість із них має чималу кількість побічних ефектів.

Кокосова олія проти випадіння волосся і сивини

кокосова олія про випадіння волосся та сивини

Для того, щоб позбутися проблем із волоссям, потрібно дотримуватися декількох простих, але важливих правил.

Якщо ви вирішили скористатися натуральними засобами для догляду за волоссям, ми готові запропонувати вам кілька варіантів, які точно не нанесуть шкоди вашому здоров’ю.

Одним із таких корисних продуктів є кокосова олія.

Олія кокосу володіє численними властивостями, які незамінні для підтримки хорошого самопочуття. Зокрема, вона має здатність:

 • Боротися зі стресом;
 • Запобігати накопиченню хвороботворних бактерій та вірусів;
 • Покращувати травлення;
 • Турбуватися про стан шкіри;
 • Контролювати рівень холестерину в організмі.

Коли йдеться про корисні властивості кокосової олії, не варто забувати, який вагомий вплив вона чинить на стан волосся.

Регулярне нанесення кокосової олії на волосся допоможе вам знищити віруси та збудників інфекцій в епітеліальній тканині, зміцнити волосся та запобігти його випадінню.

До того ж, кокосова олія допомагає зберігати насичений колір волосся. Саме тому завдяки ній ви рідше вдаватиметесь до фарбування волосся хімічними препаратами.

Ми підібрали для вас рецепт натурального засобу проти сивини та випадіння волосся на основі кокосової олії.

Інгредієнти:

 • 3 столові ложки кокосової олії (45 г)
 • 2 столові ложки ефірної олії шавлії (30 г)

Спосіб приготування та застосування:

 • Змішайте обидва види олії у невеликій каструлі.
 • Нагрійте суміш на маленькому вогні до утворення однорідної консистенції.
 • Відставте засіб до повного охолодження.
 • Наносити суміш потрібно від коренів до кінчиків волосся, після чого на голову треба одягнути шапочку для душу. Залиште засіб на всю ніч.

Спробуйте цей засіб проти випадіння волосся і сивини, щоб переконатися у його ефективності на власні очі!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.