Рослинний настій для очищення нирок

На щастя, є велика кількість натуральних рослинних засобів для очищення нирок безпечним шляхом. Ми рекомендуємо проводити подібний курс детоксикації щонайменше двічі на рік, щоб покращити здатність організму виконувати його основні функції. Не забувайте, що нирки допомагають очищувати організм людини від токсинів, тож і самі час від часу заслуговують на ретельний догляд.
Рослинний настій для очищення нирок

Останнє оновлення: 25 грудня, 2018

Якщо ви хочете завжди гарно почуватися, необхідно час від часу проводити повне очищення організму від токсинів. Безумовно, подібні процедури є ефективним методом для виведення шкідливих відходів та токсинів.

Нирки є неймовірно важливим внутрішнім органом, адже вони відповідають за фільтрування крові та виведення з організму людини токсичних речовин. Звісно, як і будь-який інший фільтр, нирки також потребують регулярного очищення.

На жаль, у ході своєї роботи ниркам дуже часто доводиться перебувати у прямому контакті з токсинами, тож про цей орган також необхідно ретельно піклуватися. Є багато різних засобів, за допомогою яких можна покращити функціонування нирок природним шляхом. Одним із найкращих таких засобів є натуральний рослинний настій для очищення нирок на основі петрушки.

Ми дуже часто використовуємо свіжу петрушку як ароматну приправу до різних страв. Та насправді ця рослина має значно більше неймовірних переваг, аніж надання стравам приємного присмаку та аромату.

Зверніть увагу, що настій для очищення нирок на основі петрушки володіє неймовірними лікувальними властивостями. Саме тому його заслужено вважають одним із найефективніших напоїв для детоксикації організму.

Поживна цінність рослинного настою на основі петрушки

До складу свіжої петрушки входить велика кількість вітамінів та поживних речовин, які мають лікувальну дію. Саме тому петрушку вважають повноцінним продуктом, коли йдеться про поживну цінність цієї рослини.

Петрушка містить такі незамінні для організму речовини:

 • Вітаміни А, В, С, D та Е
 • Мінерали (кальцій, залізо, фосфор та сірку)
 • Клітковину
 • Флавоноїди.

Вітамін А бере участь у покращенні роботи імунної системи, тоді як вітаміни С та Е є потужними антиоксидантами. Флавоноїди також відомі завдяки своїм сечогінним та антиоксидантним властивостям. Тим часом кальцій зміцнює кістки, а клітковина відіграє важливу роль у процесі перетравлення їжі.

Якщо взяти до уваги всі ці неймовірні переваги петрушки, можна сміливо стверджувати, що рослинний настій для очищення нирок на її основі може забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами.

Зверніть увагу, що на основі петрушки можна готувати не тільки настій для очищення нирок, але й корисні овочеві смузі. Ви також можете просто приправляти листям свіжої петрушки будь-які страви, які готуєте щодня.

Ця рослина може принести неймовірну користь організму, саме тому ми рекомендуємо регулярно вживати цю приправу.

настій для очищення нирок на основі петрушки

Корисні властивості петрушки

Серед основних переваг цієї рослини варто виділити такі:

 • Має здатність очищувати внутрішні органи
 • Є потужним антиоксидантом
 • Допомагає контролювати високий кров’яний тиск
 • Завдяки високому вмісту флавоноїдів є потужним сечогінним засобом
 • Володіє протизапальними властивостями
 • Запобігає утворенню піску та каменів у нирках (Зверніть увагу, що саме знижує ризик появи, а не допомагає виводити вже наявні камені)
 • Покращує травлення та стимулює роботу органів травної системи
 • Зміцнює імунітет
 • Допомагає боротися з ознаками остеопорозу
 • Стимулює процес втрати зайвих кілограмів
 • Захищає від хронічної втоми
 • Допомагає знизити рівень глюкози у крові.

Натуральний настій для очищення нирок на основі петрушки

Інгредієнти:

 • 1 столова ложка свіжої або сушеної петрушки (8 г)
 • 1 склянка води (250 мл)

Спосіб приготування:

Різниця між свіжою та сушеною петрушкою полягає у тому, що настій для очищення нирок зі свіжої петрушки має дещо інший аромат, ніж напій на основі сушеної приправи. Зверніть увагу, що у будь-якому випадку необхідно ретельно промити петрушку перед настоюванням.

 • Перш за все налийте воду у невелику каструлю та доведіть її до кипіння.
 • Щойно вода почне закипати, додайте до неї петрушку. Дуже важливо додавати приправу саме тоді, коли вода досягне точки кипіння, адже якщо це зробити раніше, петрушка може втратити частину своїх корисних властивостей.
 • Кип’ятіть суміш 5 хвилин.
 • Опісля зніміть каструлю з вогню та процідіть готовий засіб, щоб позбутися часточок петрушки. Відкладіть засіб для настоювання на кілька хвилин.
 • За бажанням ви можете додати до напою цукор або інші підсолоджувачі. Для отримання бажаного ефекту необхідно вживати 2-3 склянки настою щонайменше 4 рази на тиждень.

Чи варто пити настій для очищення нирок у великій кількості?

Безумовно, будь-які продукти у великих кількостях можуть зашкодити, і настій на основі петрушки також не виняток. Флавоноїди, що входять до складу петрушки, сприяють виведенню з організму надлишку рідини та натрію. Водночас цей напій стимулює повторне засвоєння калію та підвищує концентрацію цього елементу у крові.

Підвищений рівень калію у крові у медицині відоме під назвою “гіперкаліємія“. Цей синдром є небезпечним, адже він може підвищити ризик розвитку аритмії та спазмів.

Жінкам не можна зловживати настоями на основі петрушки, адже ці напої можуть спровокувати інтенсивні скорочення матки. Також цей напій не рекомендують вживати хворим на ниркову недостатність, а ще тим, хто страждає через камені у нирках або має схильність до їхнього розвитку.

Неодмінно включіть настій для очищення нирок з петрушкою до свого раціону та не забувайте час від часу проводити детоксикацію організму за допомогою цього та інших рослинних засобів. Якщо ви хочете забезпечити належне виконання організмом всіх його основних функцій, очищувальний курс за допомогою натуральних засобів необхідно проводити щонайменше двічі на рік.

Нирки виводять з нашого організму токсини, тож і ми повинні піклуватися про те, щоб очищувати їх від шкідливих відходів.

чай з петрушкою для нирок

Якщо внутрішні органи працюватимуть без перебоїв, ваш організм буде здоровим, а ви добре почуватиметесь та зможете знизити ризик розвитку багатьох захворювань.

Не забувайте також про необхідність раз на 6-12 місяців проводити повне обстеження організму, щоб слідкувати за тим, чи немає у вас проблем зі здоров’ям. • Nirumand, M. C., Hajialyani, M., Rahimi, R., Farzaei, M. H., Zingue, S., Nabavi, S. M., & Bishayee, A. (2018, March 7). Dietary plants for the prevention and management of kidney stones: Preclinical and clinical evidence and molecular mechanisms. International Journal of Molecular Sciences. MDPI AG. https://doi.org/10.3390/ijms19030765
 • F.A., A., Alyami, F. A., & Rabah, D. M. (2011). Effect of drinking parsley leaf tea on urinary composition and urinary stones’ risk factors. Saudi Journal of Kidney Diseases and Transplantation : An Official Publication of the Saudi Center for Organ Transplantation, Saudi Arabia22(3), 511–514. Retrieved from http://ovidsp.ovid.com/ovidweb.cgi?T=JS&;PAGE=reference&D=med7&NEWS=N&AN=21566309 http://ovidsp.ovid.com/ovidweb.cgi?T=JS&;PAGE=reference&D=emed13&NEWS=N&AN=362278283
 • Abdel-Rahim, E. A., & El-Beltagi, H. S. (2010). Constituents of apple, parsley and lentil edible plants and their therapy treatments for blood picture as well as liver and kidneys functions against lipidemic disease. Electronic Journal of Environmental, Agricultural and Food Chemistry9(6), 1117–1127.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.