Сад і навколо будинку

Тут ви знайдете натхнення для того, щоб перетворити звичайний шматок землі на щось надзвичайне. Дізнайтеся, як зробити чудову терасу та прикрасити свій балкон за допомогою наших креативних підказок.

Найкращі види квітів для балкона

Оскільки нині в продажу є чимало різновидів домашніх рослин, вибір декоративних елементів для помешкання може перетворитися на справжнє випробування. Саме тому в цій статті ми зібрали найкращі види квітів для балкона.

Неймовірні переваги кориці для рослин

Корицю використовували протягом тисячоліть як в гастрономії, так і в натуральній медицині. Однак мало хто знає, що це також чудовий інгредієнт, який зберігає садові рослини здоровими без необхідності використання шкідливих хімікатів. Дізнайтеся нижче про переваги кориці для рослин.

Як вирощувати чорницю вдома

Синьо-блакитний колір майже так само привабливий, як і характерний смак. Ця дуже смачна ягода росте на кущах середнього розміру. Якщо ви бажаєте вирощувати чорницю вдома, читайте далі! Ми розповімо, як легко це зробити.

Як створити власний ароматичний сад

Ароматичні рослини чудово підходять для дому. Вони стійкі як до холодного, так і до жаркого клімату, і вони не потребують особливо поживних ґрунтів для вирощування та виживання. Читайте цю статтю далі, щоб дізнатися, як створити власний ароматичний сад.

Ідеї для перетворення звичайної стіни на вертикальний сад

Вертикальний сад може надати вашому будинку родзинки. Зрештою, вам не потрібно обмежуватися рослинами у дворі або саду. Ви також можете насолодитися безпосереднім контактом з природою у вашій вітальні або на кухні.

7 способів використання оцту в саду

Добре відомо, що багато засобів для дому можна використовувати для інших цілей. Безумовно, оцет – один з них. Чи знали ви, що він може бути корисним для ваших рослин? У цій статті ми розповімо вам про 7 способів використання оцту…

5 чудових ідей для створення міні-саду в оселі

Рослини є незамінними для людей, адже без них наше життя на планеті Земля було б просто неможливим. Саме тому можна стверджувати, що між людьми та флорою існує тісний, буквально нерозривний зв’язок. Деяким людям пощастило мати помешкання з невеликим зимовим садом…

Використовуйте корицю для садівництва

Кориця – це приправа, що походить зі Шрі-Ланки. Науковці довели, що ця спеція має чудові властивості, що несуть користь здоров’ю та красі. Почніть використовувати корицю не тільки у їжі, а й у садівництві. Через деякий час ви побачите, як кориця допоможе вам…