Ідеї для перетворення звичайної стіни на вертикальний сад

Якщо ви любите зелень і природу, але ви не хочете мати більше кімнатних рослин, спробуйте вертикальний сад: це справжній витвір мистецтва!
Ідеї для перетворення звичайної стіни на вертикальний сад

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Вертикальний сад може надати вашому будинку родзинки. Зрештою, вам не потрібно обмежуватися рослинами у дворі або саду. Ви також можете насолодитися безпосереднім контактом з природою у вашій вітальні або на кухні.

Немає меж, коли справа доходить до зелені та природи. Завжди є ідеальний маленький куточок, щоб поставити горщик з рослинами або травами. Рослини додають життя будинку.

Сьогодні ми хочемо дати вам кілька ідей для створення власного вертикального саду на будь-якій стіні вашого будинку. Трохи фантазії, і він буде мати чудовий вигляд.

Ось як це зробити легко і безпечно.

Перетворення звичайної стіни на вертикальний сад – це просто!

Якщо ви втомилися від кімнатних рослин або просто насолоджуєтеся садом на відстані, навчіться робити вертикальний сад вдома.

Ви навіть можете використовувати звичайні речі у вас вдома, як-от дерев’яні ящики, пластикові пляшки або скляні банки. Їх легко знайти, вони недорогі та можуть бути перетворені в основу під вертикальний сад.

як зробити вертикальний сад

Вертикальний сад для вашої кухні

Одне з найбільш практичних місць для створення вертикального саду – кухня, у будь-якому місці, де є невеликий куточок для декількох рослин.

Ви навіть можете посадити трави чи маленькі фруктові дерева. Вам подобається салат? Єдиною межею є ваша уява.

Ви можете зробити контейнери з перероблених матеріалів або просто купити готові рослини в горщиках і вмонтувати їх у стіну.

Вертикальний сад для фасаду вашого будинку

Ви можете використати зовнішні стіни вашого будинку, щоб зробити вертикальний сад. Коли ви виберете рослини, подумайте про те, скільки вітру і сонця вони отримають.

Також подумайте, які матеріали використовувати, ви ж не хочете, щоб вода просочилася всередину через сад. Один зі способів запобігання просоченню полягає в тому, щоб взяти дерев’яні горщики або алюмінієві банки й покрити їх водонепроникним матеріалом, наприклад, брезентом.

Перевірте також ці варіанти домашнього декору: 6 способів, щоб прикрасити свій вхід у будинок

Вертикальний сад для внутрішньої стіни

Якщо ви хочете зробити особливий, барвистий дотик у стіни вдома, ми пропонуємо вертикальний сад у вітальні.

Перевага вертикального саду полягає в тому, що він додає простір і глибину, окрім задоволення та краси. Крім того, ви поліпшите якість повітря без необхідності переміщення горщиків навколо після кожного прибирання будинку.

Рослини видаляють вуглекислий газ з повітря та здатні поглинати шкідливі забруднювальні речовини, такі як формальдегід, який використовують для фарбування килимів і просмолення підлоги.

Ви також можете використовувати вертикальний сад як роздільник приміщень. Якщо у вас вдома є напівстіни або колони, ви можете покрити їх рослинами, щоб візуально відокремити простір.

Спробуйте скористатися дерев’яними драбинами. Якщо ви нахилите її проти стіни та розмістите рослини на сходинках, вам не доведеться робити будь-які отвори в стіні.

Це дуже просто!

чому варто зробити вертикальний сад вдома

Чому потрібні рослини?

Озеленення дуже позитивно впливає на людей. Рослини, кущі та дерева всіх типів заспокоюють нас і допомагають нам більше, ніж ми думаємо. Було доведено, що вони корисні для нашого розуму та тіла.

Ми працюємо весь день, і нам потрібно відпочити вночі, відключитися та відновити нашу енергію.

Ви можете боротися з психічною втомою, якщо ваш будинок налаштований таким чином. Важлива не лише ваша спальня, але й ваш домашній офіс або кабінет.

Зробіть вертикальний сад у будь-якій кімнаті, де ви проводите найбільше часу. Ви побачите найкращі результати, доклавши лише трохи зусиль. Ви помітите, що ваша продуктивність зростає, а простір буде виглядати неймовірно.

Коли ви робите сад вертикальним, вам не доведеться витрачати багато часу, щоб піклуватися про нього. Комахам також буде важче дістатися до квітів, коріння та ґрунту.

Як бачите, немає меж, коли доходить до додавання зелені до вашого будинку. Сподіваємося, що сьогодні ви надихнулися на створення власного вертикального саду. Тепер у вас немає виправдання! Перетворіть звичайну стіну на витвір мистецтва.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.