Неймовірні переваги кориці для рослин

Кориця - чудовий союзник у садівництві, коли йдеться про захист рослин від шкідників і хвороб. Вона не тільки має протигрибкові властивості, але й забезпечує багато поживних речовин у ґрунті. Ба більше, сильний аромат, який вона випускає, відлякує шкідників. Чи чули ви про переваги кориці для рослин?
Неймовірні переваги кориці для рослин

Останнє оновлення: 08 вересня, 2019

Корицю використовували протягом тисячоліть як в гастрономії, так і в натуральній медицині. Однак мало хто знає, що це також чудовий інгредієнт, який зберігає садові рослини здоровими без необхідності використання шкідливих хімікатів. Дізнайтеся нижче про переваги кориці для рослин.

Хоча сьогодні є добрива і пестициди, які допомагають зберегти сад у прекрасній формі, багато хто вирішує почати використовувати корицю як альтернативу. Це не тільки дешевше, ніж звичайні магазинні засоби, але й на 100% екологічно чисто та безпечно.

Крім того, найкраще те, що вона допомагає позбутися кількох проблем, і, як наслідок, для кожної проблеми не потрібно використовувати спеціальні засоби.

Читайте далі, щоб дізнатися детально, як ви можете перетворити ці переваги кориці на вашу кращу зброю для садівництва.

Переваги кориці для рослин у саду

Порошок кориці має цікаві застосування в садівництві. Хоча ми всі звикли тримати корицю виключно на кухні, вона дійсно може стати в пригоді в багатьох інших справах.

Ви хочете, щоб рослини у вашому саду були здоровими? Дізнайтеся нижче, як ви можете її використовувати.

1. Контроль за шкідниками

які переваги кориці для рослин
Замість того, щоб купувати дорогі токсичні хімічні пестициди для вашого саду, застосуйте трохи порошку кориці. Завдяки своєму аромату та властивостям, цей інгредієнт відлякує не лише комарів від вас, але й шкідників від рослин.

Як використовувати

 • Візьміть необхідну кількість порошку кориці та посипте її навколо рослин або будь-якого іншого місця, де багато комах.
 • Повторюйте кожні 2-3 тижні.

2. Протигрибкова дія

Щоб зберегти здоров’я садових рослин, важливо мати засіб, який запобігає появі грибка. На щастя, завдяки своїм протигрибковим і дезінфікуючим сполукам, кориця може захистити рослини від цих мікроорганізмів.

Як використовувати

 • Посипте трохи порошку кориці на ділянках рослин, де ви помітили явні ознаки цвілі або грибів.
 • Повторіть, якщо вони не зникнуть через кілька днів.

3. Захист овочів

переваги кориці для захисту овочів
Ніхто не хоче, щоб овочі хворіли, особливо коли вони все ще зростають. Проблема полягає в тому, що ґрунтові умови та поширення грибка можуть атакувати в будь-який час. Однак кориця може бути використана як добриво.

Як використовувати

 • Нанесіть трохи порошку кориці на землю біля рослин.
 • Використовуйте її раз на тиждень.

4. Догляд за живцями

Сьогодні на ринку є декілька комерційних засобів, які сприяють успішному укоріненню живців. Вам не доведеться витрачати на них гроші, якщо ви спробуєте цей простий прийом: посипте корицею стебло живця перед посадкою.

Якщо є проблеми, які заважають вам отримати хороший результат, інший варіант – зробити фунгіцид, поєднавши корицю з аспірином.

Виконайте наведені нижче дії.

Інгредієнти

 • 1 столова ложка порошку кориці (10 г)
 • 2 склянки води (500 мл)
 • 2 таблетки аспірину

Підготовка

 • Покладіть усі інгредієнти в контейнер і добре перемішайте.
 • Залиште на 12 годин і процідіть рідину, щоб відділити можливі залишки.

Як використовувати

 • Замочіть живці в рідині протягом двох годин.
 • Потім посадіть їх як завжди.

5. Лікування порізів рослин

Після надмірного обрізання рослини можуть мати порізи, які зазвичай заражені грибком та іншими шкідливими мікроорганізмами. На щастя, щоб запобігти цій проблемі, можна створити захисний шар за допомогою кориці.

Як використовувати

 • Посипте трохи кориці на уражених ділянках рослин, щоб прискорити процес загоєння.

6. Переваги кориці для рослини в кімнаті

Звісно, корицю також можна використовувати для збереження здоров’я кімнатних рослин. Завдяки своїм властивостям і поживним речовинам вона не дає відмирати або захворіти. Крім того, вона також запобігає попелиці.

Спосіб використання

 • Насипте невелику кількість порошку кориці безпосередньо в горщик.
 • Повторіть, щоб зберегти ефект через 2-3 тижні.

Як бачите, є цікаві переваги кориці для збереження здоров’я садових рослин. Якщо ви досі не спробували, використовуйте її, щоб замінити токсичні хімікати, які такі шкідливі для довкілля. • American Chemical Society. “Cinnamon Oil Kills Mosquitoes.” ScienceDaily. ScienceDaily, 16 July 2004. www.sciencedaily.com/releases/2004/07/040716081706.htm

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.