Як виростити помідори з чотирьох скибочок

Помідори - це смачні овочі, багаті на поживні речовини. Ба більше, вирощувати їх просто! Маючи лише кілька шматочків, ви можете виростити помідори, щоб додати до салатів.
Як виростити помідори з чотирьох скибочок

Останнє оновлення: 11 листопада, 2019

Чи знаєте ви, що всього чотирьох шматочків достатньо, щоб виростити помідори своїми руками? Цей спосіб вирощування помідорів є дешевим і дуже простим, і ви можете вирощувати необмежену кількість рослин!

Помідори є важливим інгредієнтом у багатьох рецептах. Фактично, вони є фруктами, а не овочами. Вони містять багато корисних для організму поживних речовин, зокрема вітамін А, К і С, а також такі мінерали, як залізо і калій.

Помідори також містять клітковину, що робить їх ефективними для запобігання проблем із закрепами. Вони також є природним сечогінним засобом. Окрім цих переваг, помідори також покращують кровообіг і забезпечують поживні речовини, які допомагають зберегти здоров’я шкіри.

Завдяки різноманітному використанню та численним перевагам помідори є одним з найцінніших овочів у світі. Отже, якщо ви хочете додати до вашого раціону більше помідорів, читайте далі, щоб дізнатися, як вирощувати необмежену кількість рослин з декількох скибочок.

Як виростити помідори

За допомогою всього чотирьох скибочок ви можете почати свій власний город без необхідності витрачати зайві гроші.

Що робити

як виростити помідори
Спочатку потрібно заповнити великий горщик ґрунтом і відрізати чотири тонкі скибочки помідора. Потім помістіть кожну, бажано не торкаючись, безпосередньо у ґрунт. Це гарантує, що кожне насіння матиме прямий контакт з ґрунтом.

Ще одна порада полягає в тому, що ви можете використовувати перезрілий або навіть гнилий помідор. Це не вплине на ваші рослини, і може допомогти вам повторно використати неїстівний помідор.

Потім накрийте скибочки ґрунтом, але будьте обережні, щоб не додати занадто багато, тому що насіння повинні проростати.

Насіння має почати проростати протягом декількох тижнів. Після цього вам потрібно пересадити рослини в більший горщик або безпосередньо в землю. Важливо переконатися, що рослини не конкурують за поживні речовини.

Як доглядати за помідорами

З моменту посадки рослини потребують щоденного поливу, особливо на початку і в період росту. Після того, як рослина починає давати плоди, рекомендуємо трохи зменшити кількість води, щоб покращити смак. Однак не дайте рослині зів’янути.

Пересадка рослин надзвичайно важлива, оскільки коріння вимагають простору для розкидання.

Також важливо розмістити рослини на ділянці вашого городу, де надходить багато сонячного світла, оскільки ці види рослин потребують прямого сонячного проміння.

Органічний ґрунт – найкращий для вирощування помідорів. Азот також є дуже важливою поживною речовиною, коли йдеться про вирощування цих рослин.

Нижче наведено кілька способів додати азот до ґрунту:

  • додайте гній або компост
  • додайте мелену каву або боби
  • зніміть верхній шар ґрунту і додайте біогумус

Нарешті, оскільки сонячне світло є дуже важливим для процесу росту, доцільно не вкривати верхній шар ґрунту листям або будь-чим іншим. Якщо ви все ж хочете покрити верхній шар ґрунту, обов’язково зробіть це після того, як рослина вже отримала значну кількість сонця.

Переваги вирощування помідорів в домашніх умовах

переваги вирощування помідорів
Вирощування помідорів не тільки є чудовою спробою садівництва, але й допомагає всій сім’ї харчуватися здоровими та збалансованими продуктами.

Крім того, дешевше виростити помідори вдома, особливо взимку, коли ціни на них значно вищі. Ба більше, для того, щоб почати вирощування помідорів, мало грошей!

Нарешті, садівництво може стати захопливим і активним хобі, і це хороший спосіб навчити дітей відповідальності й важливості заощадження грошей і здорового способу життя. У будь-якому випадку, вирощування помідорів дає необмежені переваги!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.