Три способи позбутися від неприємного запаху в босоніжках

Щоб позбутися від неприємного запаху в босоніжках, можна зробити кілька домашніх засобів із натуральними компонентами. Ви пробували який-небудь із них? Ми поділимося найкращими варіантами.
Три способи позбутися від неприємного запаху в босоніжках

Останнє оновлення: 10 серпня, 2020

Босоніжки – це зручне взуття, завдяки якому ноги свіжі в спекотну погоду. Однак, хоча отвори допомагають провітрювати ноги, тепло також може викликати надлишок вологи та запаху. Шукаєте способи позбутися від неприємного запаху в босоніжках?

Вірите чи ні, ви можете це легко зробити з домашніми засобами та натуральними компонентами.

Натуральні засоби, які допомагають позбутися від неприємного запаху в босоніжках

Поєднання певних матеріалів у босоніжках, а також бактерій і поту може викликати запах. Якщо ви нічого не зробите з цим, запах не згасне. Згодом запах може стати очевидним, навіть коли ви ходите босоніж.

Однак деякі домашні рішення можуть допомогти вам зменшити проблему чи позбутися її. Скористайтеся однією з цих порад, коли знімаєте босоніжки. Коли ви знову їх взуєте, вони будуть ідеальними!

1. Біла глина та ефірні олії

глина допомагає позбутися від неприємного запаху в босоніжках
Біла глина – природний засіб зі здатністю поглинати токсини. Це прекрасне рішення для того, щоб позбутися від неприємного запаху в босоніжках. Крім того, оскільки вона схожий на тальк, вона дуже проста у використанні.

Сьогодні білу глину можна знайти в аптеках, магазинах трав та крамницях натуральних продуктів. Також можна додати кілька ефірних олій, щоб надати їй специфічного аромату. Наприклад, ми рекомендуємо лаванду, розмарин або лимон.

Ось як її використовувати:

 • Просто нанесіть трохи цієї суміші на підошву босоніжок, коли ви знімете їх ввечері.
 • Окрім того, ви можете нанести глину на підошву перед виходом.
 • Ви також можете використовувати цю глину для лікування ніг, ніби глину для обличчя. Так ви можете вивести токсини та боротися з неприємними запахами.

2. Чайні пакетики з м’ятою

Ви п’єте чай з м’ятою? Ви маєте знати, що якщо ви висушите використані чайні пакетики, ви отримаєте простий і дешевий натуральний дезодорант. Ці маленькі пакетики чудово працюють в холодильнику, шафі, машині або навіть у босоніжках.

Ось як:

 • Випивши чай, дайте чайному пакетику висохнути.
 • Щоб він ще краще пахнув, додайте кілька крапель ефірної олії м’яти. Коли вони втратять запах, ви можете додати більше.

3. Харчова сода з ефірними оліями та цитрусовими шкірками

сода може позбутися від неприємного запаху в босоніжках
Один із найдавніших засобів для позбавлення від неприємного запаху у босоніжках та будь-якому взутті – харчова сода. Цей абсорбент, фунгіцидний та лужний засіб допомагає розв’язати багато проблем у домашніх умовах.

У цьому випадку ми будемо використовувати її з іншими продуктами: цитрусовими шкірками. Вони багаті на природні есенції. Також вони мають дуже смачний запах, який асоціюється з чистотою та свіжістю.

Ось як:

 • Очистьте різні цитрусові, наприклад, лимони, апельсини, мандарини або грейпфрути на тонкі смужки. Потім покладіть їх в банку з харчовою содою. Ми радимо не дрібнити їх занадто сильно, щоб було легше працювати.
 • Нехай харчова сода просочиться кілька днів.
 • Нарешті, покладіть трохи на підошву босоніжок на ніч, щоб вони увібрали неприємний запах.

Інші поради щодо усунення неприємного запаху у босоніжках

 • Намагатися залишати взуття в повітряному і сухому приміщенні, особливо взуття, яке погано пахне.
 • Вибирайте босоніжки з натуральних матеріалів, які дихають.
 • Якщо ви думаєте, що у вас інфекція стопи, відвідайте ортопеда.
 • Раціон також впливає на запах вашого тіла. Їжте більше сирих фруктів і овочів, а також пийте щодня не менше двох літрів води.

Як бачите, позбутися від неприємного запаху у босоніжках можливо. Вам просто потрібно скористатися деякими з цих порад. Спробуйте, і ви побачите, як погані запахи зникають! • Moosavi, M. (2017). Bentonite clay as a natural remedy: A brief review. Iranian Journal of Public Health.
 • Kalemba, D., & Kunicka, A. (2005). Antibacterial and Antifungal Properties of Essential Oils. Current Medicinal Chemistry. https://doi.org/10.2174/0929867033457719
 • Kuepper, G., & Thomas, R. (2001). Use of Baking Soda as a Fungicide. Organic Gardening.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.