Ці трави можуть запобігти раку шкіри

11 Січня, 2019
Найбільш поширеним типом раку є рак шкіри. Окрім постійного використання сонцезахисних кремів та уникнення шкідливих соляріїв, ці трави можуть допомогти вам запобігти раку шкіри.

Найбільш поширеним раком є рак шкіри. Ось чому важливо знати про способи, які допоможуть запобігти раку шкіри та знизити ризик.

Загальновідомо, що уникнення надмірного впливу сонця є одним з основних чинників збереження шкіри. Між 10:00 та 16:00 особливо рекомендовано залишатися в тіні.

Однак ваша робота може вимагати постійного перебування на сонці. У цьому випадку використовуйте хороший сонцезахисний крем зі щонайменше 15 SPF, носіть відповідний одяг та, якщо можливо, одягніть сонцезахисні окуляри та крислатий капелюх.

Усе це дуже корисно, але додаткові запобіжні заходи також стануть вам у пригоді.

Тому щоб допомогти вам, ми хочемо розповісти про деякі трави, які можуть запобігти раку шкіри.

Куркумін

куркумін від раку шкіри
Куркумін – це не що інше, як яскраво-жовтий пігмент, наявний у куркумі та карі. Його високо цінують за антиоксиданти та протизапальну силу.

Куркумін був об’єктом кількох досліджень, які довели, що він перешкоджає розвитку, розмноженню, виживанню та вторгненню тканин, викликаних раком шкіри.

Ще однією чудовою властивістю куркуми є те, що вона допомагає вашій печінці позбутися токсинів і відходів.

Крім того, вона пригнічує ріст кровоносних судин, що підживлюють ракові клітини та зменшує запалення тканин.

Ви можете приправу додати до свого раціону, посипати нею салати або супи. Ви навіть можете зробити смачний чай із куркумою.

Майте на увазі, що помірне використання куркуми або карі в не викликає проблем, проте великі кількості можуть спричинити нудоту або діарею.

Зелений чай

зелений чай від раку шкіри
Зелений чай, за результатами низки досліджень, проведених на щурах, є основним союзником для профілактики та розщеплення клітин, які формуються на початкових стадіях раку шкіри, сечового міхура, стравоходу, яєчників та підшлункової залози.

Інші дослідження також показують, що застосування зеленого чаю до шкіри є ефективним способом боротьби з ультрафіолетовим впливом.

Ви можете насолодитися ним у гарячому або холодному вигляді, а якщо вам не смакує, спробуйте додати трохи мед для покращення смаку.

Ви також можете додати невелику кількість порошкового зеленого чаю до хлібних страв  – ще один приємний спосіб включити його в раціон.

Зелений чай може викликати у деяких людей такі побічні ефекти: газ, нудота, печія, біль у животі, запаморочення, головний біль.

Тож варто поступово звикати до цього чаю.

Розторопша

При застосуванні до вашої шкіри разом із сонцезахисним кремом розторопша може допомогти запобігти раку шкіри.

Розторопша має неймовірні протизапальні, антиоксидантні та імунні властивості.

Її насіння багате на такі сполуки:

 • силімарин
 • тірамін
 • гістамін
 • ефірні олії
 • білкові олії
 • флавоноїди
 • слиз

Відповідно до численних досліджень, ця трава пригнічує розвиток різних типів пухлин і чинників, пов’язаних із можливим розвитком раку шкіри та раку передміхурової залози.

Стебло, листя, коріння та квіти цієї трави можна також їсти, хоча у деяких людей вони можуть викликати висипи на шкірі.

Інші трави, які борються з раком шкіри

Є ще кілька варіантів, які допоможуть вам уникнути раку шкіри. Наприклад, листя фіалок має протипухлинні властивості.

Трави з високим вмістом антиоксидантів зводять до мінімуму шкоду, заподіяну вільними радикалами. Ось деякі приклади:

 • розмарин
 • чебрець
 • мудрець
 • гінкго
 • перець чилі
 • глід
 • кропива
 • імбир
 • петрушка

Як запобігти раку шкіри за допомогою природних засобів

як запобігти раку шкіри
Попре те, що природа відома своєю мудрістю, не рекомендовано покладатися винятково на допомогу, яку надає природна медицина, коли йдеться про лікування раку чи будь-якої іншої хвороби.

Через обмежену кількість проведених досліджень альтернативну медицину не варто вважати єдиною відповіддю для лікування або профілактики раку шкіри.

Ви повинні пам’ятати, що ніколи не рекомендовано лікуватися самостійно. Якщо лікар не виявить рак вчасно, наслідки можуть бути незворотними.

Ось чому дуже важливо звернутися до фахівця, щоб спитати, чи альтернативна медицина може бути хорошим варіантом для вашого конкретного випадку.

Важливо також пам’ятати про ще один чинник, який впливає на вашу шкіру так само, як і на ваше здоров’я в цілому. Це ваш спосіб життя.

Якщо ви правильно харчуєтеся, щоденно тренуєтеся, керуйте своїми емоціями, живите дух і тримайте рівні стресу під контролем, то у вас навряд чи виникне рак.