Виводимо зайву рідину з організму за допомогою огірка

Рідини регулярно надходять з крові в організм. Лімфатична система - це мережа судин, яка проходить через все тіло, дренує цю рідину (так звану лімфу) з тканин і зливає її назад у кров. Затримка рідини (набряк) виникає саме через зайву рідину, яка затримується в тканинах.
Виводимо зайву рідину з організму за допомогою огірка

Останнє оновлення: 23 грудня, 2018

Рідини регулярно надходять з крові в організм. Лімфатична система – це мережа судин, яка проходить через все тіло, дренує цю рідину (так звану лімфу) з тканин і зливає її назад у кров. Затримка рідини (набряк) виникає саме через ту рідину, яка затримується в тканинах. 

До двох основних категорій затримки рідини належать узагальнений набряк (коли відбуваються запальні процеси по всьому організму) і місцевий набряк (коли заражена окрема частина тіла). Отож, розберімось, як огірок може допомогти у боротьбі з затримкою рідини в організмі. 

До основних причин накопичення рідини в організмі можна зарахувати: реакцію тіла на теплові подразники, зловживання сіллю, і гормональний дисбаланс, пов’язаний з менструальним циклом. Однак, в такій ситуації настійно рекомендуємо проконсультуватися з вашим лікарем і в жодному разі не проводити самолікування. Рідина може бути симптомом серйозних захворювань, пов’язаних в тому числі з серцем, нирками чи печінкою.

Основні симптоми затримки рідини

До основних симптомів затримки рідини в організмі належать:

  • набряк в уражених ділянках тіла. В більшості випадків, в ногах, щиколотках, і руках;
  • біль в уражених частинах тіла;
  • суглоби можуть стати незвично чутливими;
  • швидке збільшення ваги впродовж декількох днів чи тижнів;
  • нестійкість ваги;
  • точковий набряк (коли при натисканні на опухлу шкіру залишається відбиток) і не спадає кілька секунд);
  • неточковий набряк, коли шкіра може кровоточити під час натискання.

Огірок для виведення зайвої рідини з організму

нарізаниц огірок

 

Враховуючи той факт, що огірок містить всього лиш 45 калорій, разом зі шкіркою, споживання склянки води зі шматочком цього овоча може стати чудовим замінником газованих та енергетичних напоїв. Це потенційна можливість зменшити денну норму калорій до 150.

Як тільки огірок потрапляє у воду, деякі з його поживних речовин починають з’єднуватися з нею. В огірках міститься дуже багато води, яка сприяє виведенню зайвої рідини з організму. Таким чином, застосовуючи огірок в якості основного інгредієнта, ви неодмінно позбудетесь надлишків рідини в організмі.  

Крім цього, вода, яка міститься в огірку, служить сечогінним засобом, пояснює її здатність виведення зайвої рідини. Надлишок рідини – одна з найпоширеніших причин збільшення ваги. Крім цього, огірок містить:

вітамін С – який захищає імунну систему, запобігає серцево-судинним хворобам, внутрішньоутробним проблемам, захворюванням очей, і навіть запобігає появі зморшок;

вітамін К – який сприяє згортанню крові, і зміцненню кісток;

вітамін А – ключовий елемент для гарного зору, здорової імунної системи, і росту клітин;

калій – який здатен знизити рівень холестерину і високий кров’яний тиск;

залізо – що забезпечує надходження кисню до клітин;

кальцій – сприяє росту кісток, і багато інших.

два пластри огірка

Звичайно, кількість цих властивостей залежить від того, скільки шматочків огірка ви покладете у воду. Чим більше шматочків – тим більше поживних речовин.

Щоб вивести зайву рідину з організму, використовуйте один огірок на 2 літри води. Рекомендуємо вживати ці 2 літри води впродовж дня.  

Питна вода – це відмінний спосіб вивести токсини з Вашого організму. Вода з огірка також багата на клітковину, яка допомагає травленню і зменшує апетит. А кращий обмін речовин сприятиме зменшенню ваги.  • Kurantsin M.J., Cassidy M.M., Stafford R.E., Weglicki W.B. (1997). Marked alterations in circulating inflammatory cells during cardiomyopthy development in a magnesium – deficient rat model.
  • Schmitt Y. (1996). Die physiologische Bedeutung von Magnesium. Welche Magnesiummangel – Konstellationen gibtes?

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.