Як позбутися бородавок за допомогою часнику та лимона

А вам також хочеться позбутися огидних бородавок? Спробуйте цей натуральний корисний засіб, і ви забудете про них назавжди!
Як позбутися бородавок за допомогою часнику та лимона

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Насправді профілактика появи бородавок є надзвичайно важливою. У цій статті ви дізнаєтесь більше про натуральний лікувальний засіб на рослинній основі, який не лише допомже позбутися бородавок, але й зміцнить імунну систему.

Бородавки – це невеликі утворення на шкірі, спричинені вірусом папіломи людини. Нині розрізняють 70 видів цього вірусу.

Вірус папіломи людини призводить до стрімкого розмноження клітин. У результаті цього з часом на всьому тілі можуть з’явитися доброякісні та безболісні новоутворення невеликого розміру – це і є бородавки.

Попри те, що наявність бородавок не завжди є ознакою серйозної хвороби, зазвичай вони свідчать про ослаблену імунну систему, яка не змогла запобігти вірусу та зупинити його.

Окрім того, більшість людей замислюється над видаленням бородавок ще й з естетичних причин.

На щастя, нині на ринку існує чимало косметичних та лікувальних засобів з активними компонентами, які сприяють зменшенню або цілковитому зникненню бородавок.

Серед усіх способів позбутися бородавок ми б хотіли виділити простий та натуральний засіб на основі часнику та лимона. За умови регулярного використання цей засіб допоможе вам швидко вивести бородавки, без жодних слідів чи шрамів ні тілі.

Засіб з часником та лимоном для видалення бородавок

Популярна у всьому світі комбінація часнику та лимона є однією з найбільш поширених серед виробників протигрибкових та антибіотичних засобів для лікування інфекційних захворювань шкіри.

Обидва компоненти засобу є потужними активними сполуками. Після нанесення на шкіру ці речовини здатні зруйнувати та перешкодити подальшому поширенню різних типів грибків, вірусів і бактерій.

Крім того, лимон та часник є надзвичайно доступними та дешевими продуктами, а ще, на відміну від своїх синтетичних замінників, вони не мають жодних побічних ефектів.

Корисні властивості часнику

Часник допоможе позбутися бородавок

Окрім того, що часник вважають найпотужнішим натуральним антибіотиком у природі, вчені довели, що він чудово бореться з вірусами, які призводять до появи бородавок.

Він містить активну сполуку – аліцин, завдяки якій часник і має потужні противірусні та протизапальні властивості. Саме завдяки своїм активним компонентам часник є чудовим помічником у боротьбі з новоутвореннями на пальцях, шиї та інших видимих ділянках шкіри.

Для того, щоб позбутися вад шкіри, треба не тільки наносити засіб на основі часнику на уражені ділянки шкіри, але й вживати його у їжу.

Таким чином ви зможете зміцнити імунну систему та посилити її здатність боротися з хвороботворними мікроорганізмами.

Часник стимулює ріст клітин, завдяки чому шрами на тілі стають менш видимими, а бородавки з часом зникають.

Корисні властивості лимона

Лимонний сік

Лимонний сік містить кислотні сполуки, які регулюють рівень рН в організмі. Крім того, цей натуральний продукт володіє здатністю усувати недоліки шкіри, а саме пігментні плями та бородавки.

Лимон є надзвичайно популярним продуктом завдяки своїм протигрибковим, антибактеріальним та противірусним властивостям. Він має здатність знешкоджувати мікроби, які руйнують наш організм як зовні, так і зсередини.

Ось чому лимонний сік ідеально підходить для усунення недоліків шкіри, які подразнюють її та завдають неприємних больових відчуттів.

Вірте чи ні, але сік лимона має здатність відбілювати шкіру. Його можна використовувати для видалення плям та шрамів, а ще лимонний сік є одним з найкращих способів позбутися бородавок.

Як позбутися бородавок за допомогою часнику та лимона

Часник та лимон

Часник та лимон – це ті два продукти, які постійно є у наших оселях, адже більшість з нас регулярно використовує їх для приготування різноманітних страв.

Саме тому засіб проти бородавок на основі цих продуктів є надзвичайно доступним і не потребує великих витрат.

Зверніть увагу, що після першого нанесення видимих результатів очікувати не варто. Для позитивного ефекту наносити засіб потрібно регулярно впродовж тривалого періоду часу.

Інгредієнти:

 • 1 зубчик часнику
 • сік 0,5 лимона
 • харчова плівка (за потреби)

Спосіб приготування:

 • Потовчіть зубчик часнику до утворення однорідної суміші. Додайте до нього лимонний сік.
 • Зачекайте кілька хвилин, поки компоненти засобу не об’єднаються між собою, після чого можете нанести засіб на бородавку.
 • Прикрийте уражені бородавками місця харчовою плівкою та залиште засіб на ніч.
 • Наступного ранку ретельно змийте засіб та витріть шкіру насухо.
 • Повторюйте процедуру щовечора до повного зникнення бородавки.

Зверніть увагу!

Ніколи не намагайтеся здерти бородавку! Так ви можете не тільки пошкодити шкіру, але й занести інфекцію.

Для того, щоб запобігти повторній появі бородавок на тілі, не користуйтеся речима, з якими ви контактували до видалення колишніх бородавок. Якщо ви не маєте можливості викинути або відмовитися від цих речей, радимо вам обов’язково продезінфікувати їх перед повторним використанням.

Звісно, засіб на основі часнику та лимона є чудовим способом позбутися бородавок, проте ми рекомендуємо вам також переглянути свій звичний стиль життя та додати до раціону продукти та додатки для зміцнення імунної системи. • Abeck, D., & Fölster-Holst, R. (2015). “Quadrivalent human papillomavirus vaccination: A promising treatment for recalcitrant cutaneous warts in children”, Acta Derm Venereol, 95 (8): 1017-1019.
 • Bonnez, W. (2015) “Papillomaviruses”. In: J.E. Bennett, R. Dolin, M.J. Blaser (eds.), Mandell, Douglas, and Bennett’s Principles and Practice of Infectious Diseases. Philadelphia, PA: Elsevier. Chap. 146.
 • EL, I. P. (2009). VIRUS DEL PAPILOMA HUMANO. Disponible en: https://www.aepcc.org/wp-content/uploads/2019/06/Folleto_divulgativo_Infeccion1.pdf
 • Habif, T.P. (2016). “Warts, herpes simplex, and other viral infections”. In: Habif, T.P. (ed.), Clinical Dermatology: A Color Guide to Diagnosis and Therapy. Philadelphia, PA: Elsevier. Chap. 12.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.