Як прискорити ріст волосся: 8 продуктів

Як прискорити ріст волосся: 8 продуктів
Як прискорити ріст волосся: 8 продуктів

Останнє оновлення: 10 листопада, 2018

Багато людей хочуть мати довге, здорове, сильне й густе волосся. Зрештою, воно виглядає дуже привабливо. Але як можна прискорити ріст волосся?

Попри це, багато людей піддають своє волосся впливу гарячого повітря, хімічних процедур та інших шкідливих звичок, які впливають на якість та красу волосся.

З іншого боку, вони ігнорують стрес, погане харчування та гормональні зміни. Це може викликати зміни у волоссі та надмірне його випадіння.

Це одна з найпоширеніших проблем. На жаль, зазвичай її досить важко контролювати.

Тому важливо краще піклуватися про волосся. Крім того, щоб доповнити це, ви повинні почати їсти продукти, які дають усі поживні речовини, яких потребує ваше волосся.

Якщо довге, сильне волосся – це ваша мета, варто їсти більше певних продуктів. Їхні властивості можуть надати вам переваги, щоб прискорити ріст волосся.

У цій статті ми хочемо поділитися 8 найкращими продуктами для вашого волосся, щоб ви могли їсти їх більш регулярно.

1. Лосось

лосось

Лосось є одним з найкращих харчових продуктів для поліпшення здоров’я. Він також сприяє здоровому росту волосся.

Передусім, він містить вітамін D. Крім того, що він дає волоссю силу, цей вітамін знижує надмірне випадіння волосся й сухість.

Лосось також містить омега-3 – здорову жирну кислоту. Ця поживна речовина стимулює кровообіг у шкірі голови, що робить волосся міцнішим і густішим.

Омега-3 жирні кислоти боряться із запаленням, зменшують випадіння волосся, а також є однією з найбільш рекомендованих поживних речовин для серцево-судинного та когнітивного здоров’я.

2. Жовтий перець

Він містить багато вітаміну С: у 5 разів більше ніж цитрусові. Тому жовтий перець є чудовою альтернативою для покращення здоров’я волосся.

Ця антиоксидантна поживна речовина збільшує силу волосяних фолікулів. Це значно зменшує проблему випадіння волосся.

Також він допомагає підтримувати правильний рівень колагену. Це речовина, яка надає міцність і блиск вашому волоссю.

3. Банани

банани допомагають прискорити ріст волосся
Їжте банани щодня, адже це може принести багато користі для здоров’я.

Вони багаті на калій. Загалом, цей важливий мінерал допомагає вам перетворювати амінокислоти на білки, щоб створити кератин.

Банани також багаті на вітаміни та антиоксидантні речовини, які сприяють швидкому і здоровому росту волосся.

4. Устриці

Було доведено, що відсутність цинку тісно пов’язана з проблемами зі шкірою голови та надмірним випадінням волосся.

На щастя, такі продукти, як устриці, дають значну кількість цього мінералу. Фактично, за оцінками дієтологів, лише 85 г устриць дають рекомендовану щоденну кількість цього мінералу.

5. Яйця

яйця
Яйця дуже корисні для волосся з кількох причин. По-перше, завдяки біотину. Біотин – це натуральна добавка, яка зміцнює й допомагає прискорити ріст волосся.

Крім того, вони також дають вам кілька важливих амінокислот. Вони корисні для боротьби із сухістю та випаданням волосся серед інших загальних проблем, пов’язаних із волоссям.

Яйця також містять деякі незамінні жирні кислоти. Ці кислоти допомагають зберігати зволоження шкіри голови. У результаті ви отримуєте міцне волосся.

6. Цитрусові фрукти

Цитрусові фрукти є природним джерелом багатьох необхідних поживних речовин. Окрім поліпшення вашого здоров’я, вони також покращують зовнішній вигляд.

Вони містять велику кількість вітаміну С. Це антиоксидант, який зменшує надмірну сухість, слабкість і ламкість волосся.

Вони збільшують вироблення колагену та інших речовин, які важливі для сильного та густого волосся.

Ось деякі з найбільш рекомендованих фруктів:

7. Картопля

картопля
Картопля наповнена вітамінами та іншими необхідними поживними речовинами. Вони допомагають зміцнити волосся з коренів. У результаті ви можете прискорити ріст волосся.

Вона має значну концентрацію бета-каротину (або вітаміну А). Бета-каротин зберігає шкіру голови здоровою й усуває проблеми з фолікулами.

Вона також дає вам антиоксиданти та необхідні мінерали, які підвищують якість волокон, щоб зменшити ламкість та надмірне випадіння волосся.

8. Їжте авокадо, щоб прискорити ріст волосся

Без сумніву, авокадо є одним із найкорисніших продуктів. Це твердження особливо стосується користі для волосся.

Воно багате на незамінні жирні кислоти, антиоксиданти та високоякісні білки. Цей смачний фрукт допомагає підживити клітини та волосся, щоб прискорити ріст волосся.

Авокадо також стимулює вироблення колагену та еластину. Це дві природні речовини, які підтримують здоров’я як шкіри, так і волосся.

Воно зменшує сухість шкіри голови, слабкість волосся та ламкість, пов’язану зі зневодненням.

Як бачите, є багато продуктів, які доповнюють харчування, щоб ваше волосся було міцним, довгим і здоровим. Частіше їх споживайте та перевірте переваги на собі!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.