Як усунути залишки холестерину з кровоносних судин

16 Січня, 2019
Лимон діє як очисний засіб і стимулює видалення жирів і токсичних речовин з крові.

Холестерин – це тип жиру, який прикріплюється до стінок артерій і становить для здоров’я людини великий ризик. Організм потребує певної кількості холестерину, щоб працювати належним чином, але надлишок поганого холестерину підвищує ризик розвитку хвороби серця або інсульту та інших проблем серцево-судинної системи.

Контроль рівня холестерину значно залежить від типу їжі, яку ми споживаємо. Здорова дієта, багата на фрукти, овочі, зернові та воду допомагає знизити залишок поганого холестерину і зменшити ризик серйозніших проблем зі здоров’ям. Таким чином, необхідно виключити з раціону ті продукти, які містять багато холестерину, і продукти, які викликають накопичення жиру в артеріях.

Окрім набуття хороших харчових звичок, існують деякі природні засоби, які допомагають контролювати залишок холестерину і сприяють усуненню жирів і токсичних речовин, наявних у крові. Ми поділимося з вами рецептом чудового натурального засобу з часником і лимоном, який допоможе очистити артерії і поліпшити кровообіг.

Читайте також: Трав’яні засоби для покращення кровообігу в ногах

З чого складається цей природний засіб від надлишку холестерину?

часник
Хоча сьогодні доступно багато різних типів лікарських засобів для зменшення і контролю високого рівня холестерину, багато експертів, як і раніше, рекомендують природні альтернативи, щоб тримати цей розлад під контролем. Було доведено, що лікарські препарати можуть мати багато побічних ефектів, тоді як натуральні засоби фактично надають безліч переваг для здоров’я.

У цьому випадку природний засіб для очищення артерій і зниження рівня холестерину складається з часнику і лимона, які містять важливі поживні речовини. Вони стимулюють усунення всіх відходів, які можуть вплинути на здоров’я.

Переваги часнику

Часник відомий як найкращий природний антибіотик, який можна активно використовувати. Цей продукт був частиною раціону з давніх часів, оскільки він не лише додає аромату стравам, але й також містить важливі поживні речовини, які приносять користь здоров’ю.

У дослідженнях, проведених в Індії та інших країнах світу, було встановлено, що споживання часнику може знизити ризик розвитку атеросклерозу і гіпертонії, а надалі було виявлено, що у нього є й інші важливі переваги для здоров’я серця.

 • Це природний протизапальний засіб.
 • Розширює судини, діє як антикоагулянт і очисний засіб.
 • Має антисептичні й антибіотичні властивості.
 • Допомагає розширювати артерії, сприяючи усуненню холестерину і поліпшенню кровообігу.
 • Захищає серце.
 • Зміцнює імунну систему.
 • Допомагає збільшити рівень інсуліну, тим самим знижуючи рівень цукру в крові.

Переваги лимона

Лимон є високоефективним лікувальним харчові продукти завдяки високому вмісту поживних речовин, які можуть бути ефективними для профілактики і лікування багатьох захворювань. Лимон відомий завдяки високому вмісту вітаміну С та іншім антиоксидантним і поживним речовинам, серед яких вітаміни групи В, вітамін Е і мінерали: калій, магній, кальцій, фосфор, мідь, цинк, залізо і марганець.

Якщо взяти холестерин і здоров’я серця, лимон діє як очисний засіб, здатний стимулювати усунення жирів і токсичних речовин, які наявні в крові.

Лимонна кислота допомагає окислити й усунути жири в венах, запобігаючи їх прилипанню до стінок артерії і закупорці.

Дізнайтесь більше: 6 корисних напоїв для очищення крові

Засіб для очищення кровоносних судин і усунення залишку холестерину

чищений часник
Цей засіб з часником і лимоном став популярним у всьому світі за останні кілька років після того, як була виявлена його ефективність у зниженні рівня холестерину в крові і зміцненні імунної системи.

Інгредієнти

Інструкції

У першу чергу треба очистити часник і нарізати його. Наріжте лимони скибочками і змішайте їх разом з часником у мисці. Налийте теплу воду поверх суміші часнику і лимона, а потім змішайте в блендері, доки не утвориться однорідна паста. Коли буде готова, покладіть суміш у скляну тару і зберігайте в холодильнику протягом 3 днів. Після трьох днів слід процідити і почати використовувати.

Кількість

Ідеально пити 50 мл цього засобу тричі на день перед кожним прийомом їжі. Проте рекомендуємо починати поступово, споживаючи тільки 1 або 2 столові ложки перед кожним прийомом їжі.

Робіть цю очисну процедуру один раз на рік, споживаючи засіб щодня протягом 40 днів поспіль.

 • Charron, C. S., Milner, J. A., & Novotny, J. A. (2015). Garlic. In Encyclopedia of Food and Health. https://doi.org/10.1016/B978-0-12-384947-2.00346-9
 • Banerjee, S. K., & Maulik, S. K. (2002). Effect of garlic on cardiovascular disorders: A review. Nutrition Journal. https://doi.org/10.1186/1475-2891-1-1
 • Bayan, L., Koulivand, P. H., & Gorji, A. (2014). Garlic: a review of potential therapeutic effects. Avicenna Journal of Phytomedicine.
 • Izquierdo Hernández, A., Armenteros Borrell, M., Lancés Cotilla, L., & Martín González, I. (2004). Alimentación saludable. Revista cubana de enfermería, 20(1), 1-1. http://scielo.sld.cu/scielo.php?script=sci_arttext&pid=S0864-03192004000100012
 • Maza, M. G., Ibañez, G. G., Hernández, J. C. M., & Dopico, A. C. (2017). Revisión bibliográfica sobre el uso terapéutico del ajo. Revista Cubana de Medicina Física y Rehabilitación, 6(1). http://revrehabilitacion.sld.cu/index.php/reh/article/view/161/167
 • Mohanapriya, M., Ramaswamy, L., & Rajendran, R. (2013). Health and medicinal properties of lemon (Citrus limonum). International Journal Of Ayurvedic And Herbal Medicine, 3(1), 1095-1100. http://interscience.org.uk/v3-i1/8%20ijahm.pdf
 • Ancalla Inga, L., & Salazar, U. (2018). Efecto de la ingesta de jugo de limón (Citrus x limon) y jengibre (Zingiber officinale) sobre el perfil lipídico en ratas hipercolesterolemicas inducidas experimentalmente Arequipa-2017. http://bibliotecas.unsa.edu.pe/handle/UNSA/5745