Засіб із медом та імбиром від раку

Імбир для профілактики раку - це не новина. Він являється потужним джерелом антиоксидантів, які можуть значно покращити ваше здоров'я, у тому числі, сповільнити ріст ракових клітин.
Засіб із медом та імбиром від раку

Останнє оновлення: 12 листопада, 2018

Втім, мало хто знає, що імбир для профілактики раку – це зовсім не жарти. Смачний корінь, завдяки своїм цілющим властивостям, приходить на допомогу на ранній стадії у боротьбі з цим захворюванням .

По всьому світу імбир використовують для надання стравам особливого смаку, а також для приготування різних лікувальних засобів.

Імбир для профілактики раку

Дослідження університету штату Джорджія виявило, що екстракт імбиру допоміг у зменшенні розміру пухлини простати у мишей аж до 56%. У ньому міститься багато антиоксидантів, які можуть різними способами позитивно впливати на здоров’я.

Дослідники спостерігали за позитивним впливом імбиру на лікування раку та роллю у зменшенні розміру пухлин. Однак імбир, звичайно, не може повністю замінити медичне лікування онкології. Не дивлячись на це, імбир для профілактики раку являється досить дієвим засобом.

Імбир для профілактики від раку

Медикаменти й справді іноді ефективно лікують такі захворювання, як рак, але їх можливі побічні ефекти здатні спричинити іноді більше шкоди, ніж користі, а в деяких випадках навіть скоротити тривалість життя.

Хочемо відразу ж прояснити, що не схиляємо пацієнтів до відмови від прописаних та клінічно затверджених медикаментів від раку.  Ми лише пропонуємо ефективний метод, який можна розглянути, як один із способів покращення або доповнення лікування цієї хвороби.

Імбир – це недорогий продукт, який легко знайти в будь-якому супермаркеті. Цей корінь не вимагає спеціальних навичок для того, аби використовувати його в кулінарії. При регулярному вживанні результати вас приємно здивують.

Імбир не має практично жодних шкідливих побічних ефектів для організму. Він не пришвидшує ріст злоякісних пухлин, а навпаки – сповільнює розвиток клітин раку простати.

Інші дослідження теж підтверджують твердження, що імбир може негативно впливати на прогресивний розвиток ракових клітин. Лікарі зазначають, що користь використання цього кореня помітна не лише у профілактиці онкологічних захворювань. Імбир допомагає у боротьбі з близько 101 захворюванням.

Дізнайтесь більше про лікувальні властивості імбиру.

Засіб з імбиром та медом

застосування меду в медицині

Цей рецепт із медом та імбиром набув значної популярності на просторах Інтернету. Багато людей поділилося своїм позитивним досвідом у використанні цього засобу для оздоровлення.

Хворі на рак пацієнти, які застосовували  засіб із медом та імбиром, стверджують, що це полегшило їх лікування і зміцнило їх організм під час хіміотерапії.

Інгредієнти

  • 2 великі шматки кореня імбиру
  • 450 г натурального меду

Приготування 

  • Почистьте та помийте корінь імбиру, потріть його та змішайте з медом.
  • Зберігайте цю суміш у банці та вживайте по дві-три столові ложки на день.
  • Важливо використовувати дерев’яну або пластикову ложку.

Паста з часнику та імбиру

Паста із часнику

Цей потужний та ефективний засіб із часником та імбиром поєднує у собі протиракові властивості обох інгредієнтів. У ході багатьох досліджень було виявелено, що часник допомагає у боротьбі з раком шлунку та товстої кишки.

Також він позитивно впливає на процес лікування інших видів раку, як-от: рак грудей, простати, легенів і сечового міхура. Імбир, з іншого боку, дуже добре проявив себе у лікуванні раку товстої кишки та простати.

Така паста з часнику та імбиру є дуже корисною і може стати чудовим помічником не лише боротьбі з раком.

Імбир зміцнить ваш імунітет і покращить загальне самопочуття. Однак пам’ятайте, що народні методи на жаль не здатні повністю замінити професійне медичне лікування. Імбир є лише хорошим та дієвим доповненням, але аж ніяк не основним засобом для боротьби із раком.  • Бондаренко І. М., Завізіон В. Ф., Асєєв О. І. (2011). Рак молочної залози. Дніпропетровська державна медична академія.
  • Дубініна В. Г, Бондар О. В.,. Маланченко І. Л. (2017). Шляхи покращення лікування хворих на місцево-розповсюджений рак молочної залози. “Досягнення біології та медицини”.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.