Засіб з куркумою і медом від болю в суглобах

Куркума і мед не лише допомагають боротися з втратою щільності кісткової тканини та зменшити запалення, але й зміцнюють вашу імунну систему.
Засіб з куркумою і медом від болю в суглобах

Останнє оновлення: 08 листопада, 2018

Куркума здавна відома своїми корисними властивостями, а експерти в галузі натуральної медицини стверджують, що проста комбінація куркуми та меду є безцінною. Разом вони утворюють засіб, сповнений антиоксидантів, вітамінів і ферментів, які прекрасно зменшують запалення.

Якщо ви страждаєте від болю в суглобах або втрати щільності кісткової тканини, почніть лікування сьогодні та додайте цю чудову комбінацію до вашого повсякденного раціону.

На відміну від звичайних знеболювальних, антибіотиків та інших препаратів для зменшення запалення та подолання інфекції, вживання куркуми та меду не матиме жодних негативних побічних ефектів.

Вони також не впливають на печінку та природну флору в кишківнику.

У сьогоднішній статті ми поговоримо про деякі чудові переваги цих двох натуральних інгредієнтів, які завжди необхідно мати під рукою.

Куркума і мед – давній засіб для лікування болю в суглобах

Артрит
Лише столова ложка  куркуми та меду щодня може принести дивовижні переваги для здоров’я. Однак важливо розуміти, що для того, щоб побачити переваги, людям з артритом або остеоартритом необхідно бути послідовними з цим методом лікування і приймати його протягом принаймні двох тижнів поспіль.

Хоча куркума походить з азійських країн, сьогодні ви можете знайти її майже в будь-якому місті. Було проведено багато досліджень, які доводять її лікувальні властивості та переваги, коли йдеться про лікування різних захворювань.

Згідно з результатами дослідження, яке було опубліковане у 2000 році відділом молекулярної біології в Університеті Гранади (Іспанія), куркума може природно й ефективно боротися з бактеріями, які атакують організм.

 • Були проведені й інші дослідження з метою визначити щоденну кількість куркуми, яка необхідна, щоб боротися з накопиченням білка, відомого як бета-амілоїд. Цей білок зрештою перетворюється на зубний наліт і викликає дегенеративні захворювання.
 • Завдяки високому вмісту антиоксидантів куркуму рекомендують як природний засіб від запалення і запобігання деменції та хвороби Альцгеймера.

Подивімося, що ви можете отримати, якщо поєднаєте трохи меду з куркумою.

Протизапальний засіб

 • Куркума в поєднанні з медом запобігає викиду сполук, які викликають запалення і сприяють накопиченню простагландинів.
 • Обидва інгредієнти ефективні для запобігання втрати щільності кісткової тканини. Вони контролюють вивільнення деяких білків, які супроводжують запалення і можуть призвести до псування як самої кістки, так і хряща навколо неї.
 • Одним з найбільш важливих ефектів цих двох інгредієнтів є те, що вони діють так само, як і багато інших лікарських засобів: як стероїдних, так і нестероїдних.
 • Мед і куркума знижують секрецію гістаміну в організмі та підвищують кортизон. Він допомагає боротися з усіма запаленнями без будь-яких негативних побічних ефектів.
Мед та куркума

Зміцнюють імунну систему

Суттєвий елемент лікування проблем, пов’язаних з артритом і остеоартрозом, – це здатність боротися з патогенними мікроорганізмами, які можуть з’явитися, коли суглоби запалені.

Коли у вас сильна і здорова імунна система, легше впоратися з болем, який ці розлади викликає і який може обмежити повсякденну діяльність.

Однак важливо пам’ятати, що ці порушення неможливо вилікувати. Природне лікування може поліпшити якість життя, і щось настільки просте, як споживання меду і куркуми, допоможе.

 • Куркума багата на антиоксиданти й вітаміни С і Е, які допомагають поліпшити природні захисні сили організму.
 • Згідно з результатами дослідження, проведеного вченими з Університету Копенгагена (Данія), куркума містить антимікробний пептид, відомий як КЕМП. Він допомагає імунній системі боротися з різними бактеріями, вірусами або грибами, які ніколи не траплялися раніше.
 • З іншого боку, мед є природним антибіотиком, який використовували протягом багатьох століть, щоб зміцнити імунну систему і впоратися з багатьма захворюваннями.

Як ми вже відзначали вище, цей метод лікування ефективний тільки якщо приймати його постійно.

Приготування засобу з медом і куркумою

куркума з медом

Інгредієнти

 • 1/4 склянки чистого меду (100 г)
 • 1 столова ложка куркуми (10 г)

Посуд

 • 1 скляний контейнер з кришкою

Приготування

 • Найголовніше придбати найчистіший натуральний мед. Іноді сорти в магазинах містять багато доданих цукрів, які можуть заподіяти більше шкоди, ніж користі.
 • Якщо це можливо, купіть мед безпосередньо у бджоляра.
 • Цей засіб дуже простий у приготуванні. Просто покладіть чистий мед у скляний контейнер, а потім додайте столову ложку куркуми. Перемішайте, поки не змішаються, і їжте столову ложку цієї неймовірної комбінації щоранку.

Проте якщо ви приймаєте ліки, які розріджують кров, краще спочатку проконсультуватися з лікарем, перш ніж додавати куркуму до свого раціону.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.