10 натуральних інгредієнтів, щоб очистити легені курця

Для того, щоб насправді очистити легені курця, не достатньо просто додати ці продукти до раціону. Треба перестати курити.
10 натуральних інгредієнтів, щоб очистити легені курця

Останнє оновлення: 13 грудня, 2018

Легені є надзвичайно важливим органом для життєдіяльності людини, адже вони забезпечують її потрібним для існування киснем та виводять вуглекислий газ під час видиху.

Крім того, цей орган відфільтровує агресивні забрудники з навколишнього середовища та запобігає розвитку певних захворювань.

Однак через те, що легені дуже складні та ніжні, іноді в їхній роботі трапляються збої, і вони вже не можуть виконувати свої функції на такому оптимальному рівні, як раніше.

Найчастіше проблеми з дихальною системою виникають у людей, які залежні від тютюнових продуктів. Через куріння легені зазнають впливу токсинів та інших сполук, які є небезпечними для нашого здоров’я.

Ця шкідлива звичка є однією з найпоширеніших причин розладів дихальної системи та розвитку хронічних захворювань, зокрема раку.

Саме тому важливо, щоб  курець спробував позбутися залежності, покращив свій спосіб життя й очистив легені.

Тут важливо знати, що є кілька натуральних інгредієнтів, які допомагають вивести токсини з легенів курця.

Дізнайтеся, що це за продукти в нашій статті.

1. Грейпфрут 

Грейпфрут

Цей смачний цитрусовий фрукт містить багато антиоксидантів, які суттєво покращують роботу клітин із яких складаються легені.

Активні складники в грейпфруті запобігають розвитку злоякісних пухлин, що є ключовим для профілактики появи пухлин.

Якщо курець регулярно їсть грейпфрут, це може знизити ризик раку й інших захворювань легенів.

Прочитайте цікаву та корисну статтю про 5 рідкісних ознак раку грудей

2. Часник захищає легені

Часник – це один із тих продуктів, які в жодному разі не варто вилучати ці свого раціону. Завдяки високому вмісту сполук сірки він володіє протизапальними властивостями й діє як антиоксидант, що захищає легені від різноманітних хвороб.

Споживання часнику в сирому вигляді зменшує ризик розвитку хронічних захворювань як в активних, так і в пасивних курців.

3. Чебрець

Чебрець

Ця дивовижна рослина містить активні сполуки, які чудово піклуються про здоров’я дихальних шляхів.

Ефірна олія чебрецю та його листя можна використовувати як натуральний засіб проти застою мокротиння в грудях. 

Чебрець також діє як антибіотик і тому бореться з бактеріями та вірусами, які можуть спричинити захворювання дихальної системи.

4. Орегано

І в самому орегано, і в його олії міститься багато карвакролу та розмаринової кислоти. Ці складники дуже позитивно впливають на здоров’я дихальних шляхів.

Два ідеальні способи зменшити проблеми з диханням та вивести будь-які залишки токсинів: споживати орегано або застосовувати його для ароматерапії.

5. Імбир

Імбир

Корінь імбиру володіє антибіотичними, протизапальними й ароматичними властивостями, завдяки яким він ефективно лікує захворювання бронхів і проблеми з диханням.

Секрет у тому, що він розширює кровоносні судини та стимулює виведення надмірного слизу. Це відновлює роботу дихальних шляхів.

6. Морква

Її вважають невіддільним складником будь-якої овочевої дієти, адже в моркві містяться вітаміни A, C, E та K, які дуже корисні для тканин і клітин епітелію.

Для того, щоб нейтралізувати негативний вплив нікотину й інших агресивних сполук, цей овоч радять їсти сирим.

7. Евкаліпт

Евкаліпт

Евкаліпт – це одна з найпопулярніших рослин, якщо йдеться про користь для здоров’я легенів і дихальних шляхів.

Ця рослина родом з Австралії є одним із найстаріших засобів, які знімають запалення та подразнення, спричинене захворюваннями легенів.

Евкаліпт рекомендують вживати, щоб вивести надлишок слизу з ніздрів і контролювати інші симптоми, пов’язані з простудою та грипом.

8. М’ята

М’ята – це ароматична рослина, яка має безліч застосувань у кулінарії та медицині. Вона містить активні сполуки, які знімають запалення й симптоми, що виникають під час утрудненого дихання.

М’ятні цукерки, пара та ванни – ось кілька способів використання цієї рослини для очищення легенів курців.

Хочете дізнатися про м’яту більше? Читайте про те, як зробити м’ятну олію

9. Сік з алое

Сік з алое

Натуральний сік алое містять потужні очисні компоненти й активні сполуки, які виводять токсичні сполуки з легенів.

Він стає ще кориснішим, якщо додати  кілька столових ложок меду та декілька крапель лимонного соку.

10. Корінь локриці

Корінь локриці дуже популярний в усьому світі. Його легко розпізнати завдяки унікальному аромату.

Локриця, або солодка, володіє протизапальними, заспокійливими та протизастійними властивостями, які сприяють виведенню токсинів і знімають закупорення дихальних шляхів.

Щоб ефект від споживання обраного вами засобу був максимальним, в ідеалі потрібно постаратися кинути курити.

Хоча спочатку це зовсім нелегко, утім завдяки бажанню досягти результату та покращити власне здоров’я, ви зможете швидко подолати ці труднощі.  • Alonso, J. R. (2004). Tratado de Fitofármacos y nutracéuticos. Buenos Aires: Corpus.
  • Lawless, J. (2003). Aceites esenciales para aromaterapia. Madrid: Susaeta.
  • Shealy, N. C. (1999). Enciclopedia Ilustrada de Remedios Naturales. Madrid: Könemann.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.