11 порад для стійкого макіяжу

Повсякденна діяльність та зовнішні чинники можуть зіпсувати макіяж, проте використання зволожувального крему, праймера та тоніка для обличчя може допомогти збільшити тривкість макіяжу.
11 порад для стійкого макіяжу

Останнє оновлення: 21 листопада, 2018

Багато щоденних звичок і зовнішніх чинників, наприклад, забруднення, можуть зіпсувати макіяж, на який ми витрачаємо багато зусиль, наносячи його щоранку. Тому ми і приготовула для вас статтю з правилами стійкого макіяжу.

Було б чудово, якби наш макіяж залишався недоторканим і ми не мали б поправляти його кожної хвилини. Проте піт, який виробляє нашу тіло, клімат і молекули в повітрі поступово змушують наші косметичні продукти бліднішати до повного зникнення з обличчя.

На щастя, існують різні легкі поради щодо краси, які ми можемо використовувати кожного дня, щоб досягти стійкого макіяжу.

У сьогоднішній статті ми хотіли б поділитися 11 найбільш цікавими порадами для стійкого макіяжу, які ми знайшли.

Дізнайтеся про них далі та втілюйте на практиці!

1. Добре вмивайте обличчя

вмивання

Перед застосуванням будь-якого типу косметичного продукту дуже важливо вмити обличчя м’яким милом і водою.

Цей крок зменшує наявність домішок на поверхні шкіри та дозволяє макіяжу лягати рівномірно на вашу шкіру.

2. Використовуйте зволожувальний крем

Використання зволожувального крему має основне значення для того, щоб косметичні засоби були нанесені правильно та залишалися довше на вашій шкірі.

Це необхідно, тому що зволожувальні креми створюють захисний бар’єр на обличчі та запобігають змінам, викликаним природними оліями на обличчі.

3. Використовуйте праймер

праймер для стійкого макіяжу

Праймер – дуже популярний косметичний продукт, який використовують для зменшення інтенсивного блиску, який може з’являтися на вашому обличчі та вони також зберігають свіжий вигляд вашого макіяжу протягом дня.

Крім того, постійне використання цього продукту зменшує розмір пор і запобігає накопиченню домішок і розвитку вугрів.

4. Використовуйте закріплювальну пудру

Закріплювальна пудра – ваш найкращий друг, коли справа доходить до закріплення макіяжу. Для того, щоб правильно нанести її, необхідно використати пензлик для макіяжу та злегка втиснути його в пудру так, щоб вона рівномірно розподілилася на пензлі та на обличчі.

Крім того, ви не повинні саме “розтирати” пудру на обличчі при її нанесенні, оскільки це призведе до видалення косметичних продуктів, які ви вже нанесли раніше.

Після того, як ви повністю покриєте потрібні ділянки, почекайте декілька секунд, а потім позбудьтеся надлишку порошку за допомогою м’якої тканини або щітки.

5. Вибирайте водостійкі продукти

водостійка косметика

Водостійка туш для вій, тіні для повік та інші косметичні продукти ідеально підходять для тих, хто має жирну шкіру або надмірно пітніє. Адже цей вид продукту не потребує постійного ретушування та зберігає свій чудовий вигляд протягом багатьох годин.

Однак ви повинні дозволяти своїй шкірі відпочивати протягом декількох днів після застосування водостійких продуктів, оскільки хімічні речовини, які містяться в них, як правило, трохи більш агресивні, ніж ті, які використовують у стандартній косметиці.

6. Стійка помада

Косметична промисловість створила десятки стійких помад для всіх типів потреб.

Ці продукти мають сильний колір і можуть триматися весь день без безперервних підфарбовувань.

Якщо ви не можете знайти ідеальну стійку помаду, ви можете використовувати звичайну помаду, а потім наносити трохи закріплювальної пудри, щоб переконатися, що помада не зійде швидко.

7. Спробуйте наносити підводку для очей два рази

підводка

Якщо вас дратує, коли ваша підводка для очей стирається через декілька годин, спробуйте підводити олівцем для очей, а потім наносити трохи твердої пудри зверху.

Після цього зачекайте декілька секунд, а потім нанесіть трохи рідкої підводки для очей на пудру, доки недосягнете бажаного вигляду.

8. Рум’яна

Рум’яна легко наносити та тримаються вони набагато довше, ніж пудра.

Річ у тім, щоб розподілити їх рівномірно для досягнення природного вигляду.

9. Вибирайте відповідні продукти для шкіри

продукти для стійкого макіяжу

Жінки з жирною шкірою повинні купляти косметичні продукти, наприклад, пудру, що не містять маслянистих речовин, щоб забезпечити тривалий макіяж.

З іншого боку, жінкам, які мають комбіновану або суху шкіру, слід вибирати макіяж на основі крему чи макіяж, який наноситься за допомогою палички.

10. Менше – краще для стійкого макіяжу

Багато людей помилково вважають, що якщо нанести численні шари косметики, то вона не буде зникати так швидко, як при нанесені лише одного шару.

Проте візажисти радять використовувати тонкі шари косметики, тому що це є найкращим способом, щоб макіяж тримався тривалий час.

Надлишок макіяжу не тільки легше сходить, але і призводить до поганого вигляду вашої шкіри.

11. І не забувайте про тонік для обличчя!

тонік для обличчя

Один із найкращих продуктів, які ви можете використовувати, щоб переконатися, що ваш макіяж стійкий – це тонік для обличчя. Цей освіжальний лосьйон зберігає ваші пори чистими та запобігає втраті природного сяйва шкіри.

В ідеалі ви повинні використовувати цей продукт перед нанесенням усього макіяжу. Однак ви також можете застосовувати його на своєму обличчі в різний час протягом дня. Проте ви завжди повинні використовувати тканину, щоб прибрати надлишок тоніку, не витираючи його занадто сильно.

За допомогою цих простих кроків ви можете досягти ідеального стійкого макіяжу без допомоги професійного візажиста.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.