14 несподіваних способів використання вершкового масла в побуті

Де та навіщо вершкове масло стане Вам у нагоді.
14 несподіваних способів використання вершкового масла в побуті

Останнє оновлення: 24 грудня, 2018

Зазвичай вдома ми тримаємо масло лише в кухні для приготування їжі. Але ви, мабуть, не знаєте, що цей продукт може допомогти вам із звичайними домашніми справами за межами кухні. Сьогодні ми покажемо вам 14 несподіваних способів використання масла в побуті за межами кухні і деякі рішення проблем із застосуванням масла, про які ви не підозрювали!

Видаліть водяні розводи з дерев’яних поверхонь

полірування дерева маслом

Волога може залишити плями від води на дерев’яних поверхнях, і ми зазвичай купуємо дорогі засоби, щоб їх видалити. Набагато дешевше рішення: залишити трохи масла на плямі на ніч і просто очистити його вранці, разом із плямою.

Розплутайте намиста з допомогою масла

Вузли на намистах, як правило, важко розплутати, і чим більше намисто, тим легше з’являються вузли і тим важче їх позбутися. Для спрощення цього складного завдання, протріть ланцюг невеликою кількістю масла і намастіть ним вузол. Масло допоможе послабити метал, зробить його слизьким і дасть вам нагоду його легко розплутати.

Збережіть цибулю

цибуля

Іноді нам потрібно використати лише половину цибулі. Щоб запобігти проростанню другої половини або її псуванню, намажте трохи масла на половину, яку ви хочете зберегти на потім.

Відполіруйте шкіру

Про шкіряні вироби потрібно так само дбати, як і про шкіру, щоб вони виглядали новими й чистими. Використовуйте тканину, щоб протерти маслом шкіряні вироби, як-от взуття, ремені, меблі та багато іншого – це ідеальний засіб для полірування шкіри.

Запобігайте розливанню води

кипіння води

Іноді вода збігає, коли знаходиться на плиті. Простий секрет, щоб запобігти цьому: покладіть невеликий шматочок вершкового масла у воду і попрощайтеся з проливанням.

Видаліть чорнильні плями з пластмас

Чорнильні плями на пластику можуть бути великою проблемою. Рішення полягає в застосуванні масла – олія з масла розм’якшує пляму, а сіль допомагає витягти її. Для цього покладіть вершкове масло на пластикову поверхню і виставте на сонячне світло на весь день, потім зчистіть чорнило.

Зробіть гоління більш легким

гоління за допомогою масла

Більшість людей голять частини тіла, щоб мати гладку шкіру і виглядати краще. Але креми для гоління можуть бути дорогим і викликати роздратування. Один дешевий секрет, який не коштує багато – наносити масло на ділянку, яку будете голити. Це зробить гоління швидшим, а вашу шкіру гладкою.

Витягніть гумку з волосся

Спроба видалити жувальну гумку з волосся може бути вельми проблематичною, а іноді навіть вимагає поїздки в салон краси. Але щоб виправити цю прикру неприємність, потрібно просто нанести на волосся велику кількість вершкового масла, і жири в маслі допоможуть вивільнити гумку. Залиште масло на волоссі протягом декількох хвилин, перш ніж знімати гумку.

Зніміть застряглу каблучку

каблучка

Каблучка може застрягнути на пальці через набряк, високу температуру та інші фактори. Натирання невеликої кількості масла на палець допоможе їй легко зісковзнути.

Збережіть сир

Сир є одним з тих продуктів, які має обмежений термін придатності, а зберігаючи його в холодильнику, ми піддаємо його впливу певних факторів, які можуть пришвидшити його псування. Ефективний спосіб продовжити життя сиру – нанести на нього масло й зберігати в герметичному контейнері.

Змастіть скрипучі двері

двері

З часом двері можуть робити звук, який дратує, коли ми їх відкриваємо або коли їх рухає вітер. Намастіть маслом дверні петлі, щоб позбутися цих набридливих скрипучих шумів.

Видаліть липкі сліди

Часто досить важко усунути липкі речовини з поверхні. Непогана ідея полягає в тому, щоб м’яко протерти поверхню маслом і змити залишки милом і водою.

Розріжте липкі продукти

Багато харчових продуктів можуть бути липкими через інгредієнти, які вони містять. Для того, щоб гладко їх розрізати, просто покладіть трохи вершкового масла на ніж.

Ковтайте таблетки з легкістю

Багато людей вважають, що ковтати таблетки важко. Щоб полегшити цю процедуру, покладіть трохи вершкового масла на таблетки і проковтніть їх разом з водою.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.