3 прості способи плетіння кіс на кожен день

Щоб зробити ці фантастичні зачіски, вам потрібні лише ваші руки, резинка для волосся та декілька шпильок.
3 прості способи плетіння кіс на кожен день

Останнє оновлення: 23 грудня, 2018

Коли дивимося телевізійне шоу чи фільм, деякі жінки цікавляться, як актрисі вдається так красиво вкладати волосся. Найбільше вражає те, що зачіска дуже проста, але все виглядає бездоганно та оригінально. Нижче ви дізнаєтесь про декілька простих способів плетіння кіс.

Маючи зачіску з косами, кожна жінка ловитиме на собі захопливі погляди. Попри те, що зачіска здається складною у виконанні, насправді все набагато легше, ніж здається. Потрібно лише знати одну хитрість, щоб мати такий неперевершений вигляд.

Щоб допомогти вам знайти свій стиль, ми вирішили навчити вас робити прості зачіски з плетінням кіс. Вони дуже стильні та роблять жінку привабливою. Спробуйте!

Не хвилюйтеся, для плетіння цих кіс не потрібно мати велику кількість засобів для волосся, вам знадобляться руки, гумка для волосся та декілька шпильок. Дорогі засоби для укладки волосся теж не потрібні, варто лише мати терпіння та бажання вчитися.

Опануйте 3 прості способи плетіння кіс

1. Коса риб’ячий хвіст

інструкція плетіння коси

Така зачіска має примхливий вигляд, з нею ви будете схожі на героїню серіалу «Гра престолів». Не бійтеся спробувати зробити таку зачіску! Вона надзвичайно проста. Вам лише потрібно опанувати техніку виконання.

Візьміть прядку волосся з лівого боку та одну з правого. Закрутіть їх до центру та закріпіть. Повторюйте такі дії з іншими прядками, дійшовши до кінця, скріпіть волосся гумкою.

Сплетіть косу та розпустіть її трошки. Ви самі можете обирати товщину коси, залежно від того, яку зачіску ви хочете, повсякденну чи ділову. Можна проявити фантазію та поекспериментувати.

Також читайте статтю: Маски для шовковистості та блиску волосся

 2. Корона з коси

плетіння кіс

Якщо хочете виглядати як хіппі чи хіпстер, тоді плетіть таку косу. Це ідеальна зачіска для тих жінок, які поспішають та не можуть витрачати багато часу на укладку. Плетіння коси займе усього лише декілька хвилин. Хочете знати, як зробити корону з коси?

Сплетіть дві коси по боках голови, але залиште велику прядку волосся на маківці, що не вплетена у коси. Потім з’єднайте дві коси за допомогою шпильок. Ось і все! Пам’ятайте, що шпильки для волосся – це частина зачіски, тому можете використовувати їх у такій кількості, в якій потрібно.

Можна формувати різні види корон з волосся, використовуючи таку саму техніку плетіння, але змінюючи стиль. Така зачіска підійде на кожний день. Все залежить від вашої фантазії!

Також читайте статтюЩо кокосова олія може зробити для вашого волосся

3. Французька коса

французька коса

Французька коса є однією з найбільш універсальних і традиційних кіс. Вона ідеально підходить для тих жінок, які хочуть додати нотки оригінальності до свого класичного стилю.

Почніть з формування високого хвостика. Поділіть пасма волосся на три рівні частини, щоб почати плести косу, поступово вплітайте прядки з обох боків. Плетіть, поки не дійдете до кінчиків волосся, потім скріпіть косу гумкою.

Якщо хочете зробити зачіску більш модною, можна сплести французьку косу з одного боку. Така зачіска підійде для особливих випадків.

Як підготувати волосся до плетіння кіс?

Це одне із найчастіших запитань: як підготувати волосся для зачіски з плетінням кіс? Адже не секрет, що пряме та сухе волосся найлегше піддається плетінню. Проте не всі жінки мають пряме волосся.

Пам’ятайте, що наша ціль зробити найпростіші зачіски. Тому якщо у вас кучеряве волосся, після миття витріть його рушником і одразу починайте плести косу, тоді ви не матимете проблем із формуванням зачіски.

Люди з хвилястим волоссям мають найбільше проблем з плетінням кіс. Якщо ви зіштовхнулися з цією проблемою, рекомендовано трошки підсушити волосся та почати плести коси, коли волосся ще трішки вологе. У такому вигляді волосся найкраще піддається плетінню. Обіцяємо, що це спрацює, тому спробуйте!

Зовнішність для жінки дуже важлива. Ми повинні дбати про нього не заради того, щоб сподобатися комусь, а заради нас самих, перш за все. Турбуйтеся про себе, робіть собі приємне, адже те, як ми виглядаємо, позначається на нашому здоров’ї та психологічному стані. Гарна самооцінка та позитивний настрій – це основа для гарного самопочуття та вигляду.

Це може вас зацікавити ...
5 методів натурального освітлення волосся
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
5 методів натурального освітлення волосся

Ви давно мріяли про зміну кольору волосся? Зверніть увагу, що для освітлення волосся за допомогою натуральних засобів знадобиться більше часу та терпіння.  • І. І. Оболенська, Л. С. Сургай, С. Б. Шевелюк (2005). Історія перукарської справи : навч. посіб. для проф. тех. навч. закл. Грамота.
  • Петровская В.А. (2008). Парикмахерское искусство – уроки мастерства. Аделант.