3 засоби на основі часнику, які лікують вагінальні інфекції

23 Січня, 2019
У цій публікації ми розповімо про 3 засоби на основі часнику, які лікують вагінальні дріжджові інфекції. Часник - це натуральний протигрибковий засіб, який швидко й ефективно відновить флору інтимної зони.
Вагінальні інфекції – це поширена серед багатьох жінок проблема. У декого вона виникає настільки часто, що суттєво впливає на якість соціального й особистого життя.

Ці інфекції спричиняють дискомфортні відчуття та свербіж. Як наслідок, це може заважати займатися щоденними справами або перешкоджати інтимній близькості. Саме тому варто якомога швидше взяти ситуацію під контроль та застосувати певні натуральні засоби, щоб вилікувати спричинені дріжджами вагінальні інфекції.

У цій статті ми поділимося з вами 3 домашніми засобами на основі часнику. Це натуральний протигрибковий продукт, який швидко й ефективно лікує вагінальні інфекції.

Вагінальні інфекції, які виникають через дріжджі

дріжджові вагінальні інфекції

Більшості жінок рано чи пізно доводилося стикатися з такою проблемою, як вагінальні інфекції. У деяких випадках вони навіть трапляються регулярно.

Хоча піхва має природну мікрофлору, іноді мікроорганізми можуть поширюватися занадто інтенсивно, спричиняючи дисбаланс. Ось основні причини такого порушення:

 • гормональні зміни (наприклад, під час менопаузи);
 • антибіотики, стероїди та протизаплідні таблетки;
 • надмірний вплив тепла та вологості;
 • діабет;
 • надмірна вага;
 • носіння синтетичної білизни;
 • раціон із надмірним вмістом цукру та рафінованих продуктів.

До найпоширеніших симптомів дріжджових інфекцій належить подразнення, свербіж, набряк і виділення білої рідини.

Коли імунна система працює належним чином, захисні системи забезпечують відновлення балансу мікроорганізмів.

Кандіда біліюча (Candida albicans)

Найпоширеніша вагінальна дріжджова інфекція виникає через грибок Candida albicans. У багатьох жінок вона більшою чи меншою мірою коли-небудь проявлялася. Насправді іноді вони навіть не усвідомлюють цього.

Ми хочемо наголосити, що ця бактерія є в організмі майже всіх жінок. Утім зазвичай вона перебуває на нормальному рівні та не спричиняє проблем.

Щойно ви почнете помічати перші симптоми проблем із вагінальною флорою, неодмінно застосуйте наші натуральні засоби або інше відповідне лікування.

Важливо швидко вилікувати кандидоз, адже він може поширитися на інші частини тіла, зокрема травну, дихальну системи тощо.

Корисні властивості часнику

вагінальні інфекції та часник

Часник – це лікувальна рослина, яку вже століттями використовують як засіб проти різноманітних захворювань. Він відомий своєю потужною антибіотичною дією та не має побічних ефектів. Крім того, часник покращує циркуляцію крові й запобігає захворюванням серцево-судинної системи.

Часник – це потужний антиоксидант, який бореться зі старінням клітин, спричиненим вільними радикалами. Ба більше, завдяки очисним властивостям він допомагає організму вивести накопичені токсини.

Усі ці переваги роблять часник чудовим засобом для профілактики захворювань і покращення здоров’я загалом.

Коли йдеться про вагінальні інфекції, ця рослина також може допомогти. Оскільки в часнику міститься багато аліцину, він бореться з різноманітними бактеріями та вірусами.

Саме тому варто взяти на замітку, що часник корисний не лише як доповнення до раціону – його також можна наносити місцево.

Три домашні засоби, які лікують вагінальні інфекції

1. Вставте часник безпосередньо в піхву

часник лікує вагінальні інфекції

Найпростіший метод лікування полягає в тому, що потрібно просто вставити половинку зубчика часнику в піхву.

 • Щоб згодом легко його вийняти, можете прошити зубчик часнику ниткою й потім просто легенько потягнути за неї та дістати часник як тампон. Таким чином, ви уникнете зайвих незручностей.

Залиште часник усередині на всю ніч за умови, що він не спричиняє суттєвого дискомфорту чи подразнення. Може з’явитися незначний свербіж або відчуття печіння.

За допомогою такого простого методу часник у піхві поступово виділятиме аліцин, що знищить вагінальні інфекції.

2. Мішечок із часником

Якщо ви хочете трохи зручніший засіб, можете спробувати вказаний нижче варіант.

 • Розімніть два або три зубчики часнику.
 • Загорніть їх у стерилізовану марлю так, ніби хочете зробити невелику сумку. Надійно зав’яжіть її.
 • Вставте сумку в піхву як тампон, залишивши вузлик назовні.
 • Залиште мішечок усередині максимум на 4 години. Дуже важливо не тримати його довше, адже це може спричинити серйозне подразнення в інтимній зоні.

Ось ще одна цікава стаття: П’ять домашніх засобів, щоб регулювати рівень pH в інтимній зоні

3. Часникова олія

часникова олія лікує вагінальні інфекції

Якщо два попередні варіанти вам не до вподоби, ви також можете купити капсули з часниковою олією. Ці добавки продають в аптеках і спеціальних магазинах для людей, яким потрібно збалансувати поживні речовини в раціоні. Проте ви також можете застосовувати часникову олію місцево.

 • Відкрийте капсулу олії та вилийте її на щоденну прокладку.
 • Приклейте прокладку на трусики. Природне тепло та вологість середовища активізують основні інгредієнти.
 • Таким чином, вони безпосередньо діятимуть на піхву, але вам не доведеться вставляти часник усередину.