4 найкращі природні антибіотики та способи їх використання

05 листопада, 2018
4 найкращі природні антибіотики та способи їх використання

Антибіотики все ще залишаються життєво важливими в галузі медицини, але останні дослідження визначили, що споживання їх в надлишку може бути небезпечним для здоров’я і ​​насправді може викликати стійкість до різних видів бактерій, зокрема, у дітей і немовлят, тому краще використовувати природні антибіотики.

Надмірне використання антибіотиків викликає епідемію аномальних функцій кишечника у дітей і дорослих, а також аутоімунні захворювання різних типів, спричинені дисбалансом кишкової флори.

З цієї причини не рекомендують надмірне використання антибіотиків, і багато фахівців вважають за краще призначати класичні природні антибіотики, які, хоча й не настільки потужні, як фармацевтичні препарати, але дають хороші результати та не мають серйозних побічних ефектів.

Чи знаєте ви, які природні антибіотики найкращі?

Кайєнський перець

кайєнський перець
Цю приправу з гострим смаком використовували з давніх часів завдяки її сильним і потужним антибактеріальним властивостям. Насправді сучасна наука наразі перевіряє ефективність використання гострого перцю як природного антибіотика.

Як його можна використовувати?

 • Каєнський перець застосовують при лікуванні вульвовагініту – поширеної серед жінок інфекції. Різні дослідження показали, що ця пряність має значну протигрибкову й антибактеріальну дію. Щоб ним скористатися, розбавте перець в ефірній олії, наприклад, в оливковій. Звісно, він може викликати печіння при першому контакті з шкірою.

Часник

природні антибіотики - часник
Без сумніву, одним з найкращих природних антибіотиків є часник. Цей натуральний інгредієнт вбиває не тільки хвороботворні мікроорганізми й бактерії, але й також грибки та віруси, не зачіпаючи корисну кишкову флору.

Як його можна використовувати?

 • Завдяки фітохімічним сполукам і лікувальним з’єднанням сірки він допомагає боротися з вільними радикалами.
 • Часник має антибактеріальні, протигрибкові та навіть противірусні властивості.
 • Часник діє як потужний антиоксидант і захищає від ушкодження ДНК.
 • Часник бореться з кишковими інфекціями та паразитами.
 • Він ідеально підходить для лікування ран і грибку на пальцях ніг і нігтях.

ПРИМІТКА: Для підвищення ефективності рекомендуємо використовувати його разом з лимоном.

Куркума

куркума
Куркума – це спеція, яку часто використовують у народній медицині завдяки її протизапальним, антисептичним, антибіотичним і знеболювальним властивостям.

Як її можна використовувати?

 • Куркуму в ролі антибіотика використовують для профілактики та боротьби з бактеріями Helicobacter Pylori, які часто трапляється в гастродуоденальних виразках та інших інфекціях.

Чистий мед

мед
Чистий бджолиний мед вважають одним із найкращих природних антибіотиків, які можна знайти. Сьогодні є наукові докази того, що мед допомагає боротися з різними типами інфекцій, зокрема тими, які наявні в кишечнику.

Як його можна використовувати?

 • Цей природний антибіотик часто використовують для лікування і профілактики інфекцій шкіри.
 • Існують різні дослідження, які доводять, що мед позитивно впливає на зниження карієсу та бактерій, що викликають зубний наліт.
 • Він допомагає боротися з інфекціями, пов’язаними з годуванням грудьми.
 • Мед може боротися з більш ніж 250 різновидами бактерій, серед яких MRSA (метицилін-резистентний золотистий стафілокок), MSSA (метицилін-чутливий золотистий стафілокок), VRE (ванкоміцин-стійкий ентерокок), Helicobacter pylori (що може викликати виразки шлунка).