4 продукти, яких варто уникати, щоб схуднути

Чи знаєте ви про продукти, яких варто уникати під час будь-якої дієти, щоб схуднути? Ми розповімо вам про них у цій статті!
4 продукти, яких варто уникати, щоб схуднути

Останнє оновлення: 28 листопада, 2018

Коли ми думаємо про втрату ваги, зазвичай зосереджуємося лише на тому, що ми можемо їсти. Однак важливо враховувати продукти, яких варто уникати в раціоні, щоб схуднути. Це полегшить вибір під час планування свого щотижневого меню або під час вибору страви у ресторані. А ставили собі таке питання?

У цій статті ми дамо вам список тих продуктів, яких краще деякий час уникати. Якщо у вас раптом виникне бажання з’їсти щось з цього списку, або просто не буде іншого варіанту, нічого страшного. Але потрібно не зловживати. Чи готові ви дізнатися? Записуйте і почніть уникати цих продуктів.

1. Картопляні чипси

Це один із продуктів, яких варто уникати під час дієти, щоб схуднути, аджу вони, до того ж, дуже шкідливі. Але насправді картоплю не треба залишати поза своїм меню. Відварена картопля, на пару або печена забезпечать вас енергією та клітковиною.

картопля

Однак ви повинні уникати картоплю, яка пройшла процес глибокого смаження. Це включає:

  • Чипси
  • Картопля фрі
  • Чипси з великою кількістю солі або інших приправ

Проблема в тому, що дуже маленька порція містить дуже велику кількість калорій. Крім того, порції настільки малі, що ви завжди будете хотіти більше. Є дослідження, які показують, що споживання цих продуктів може вплинути на загальне здоров’я і збільшити вагу за дуже короткий час.

У випадку, якщо ви просто обожнюєте чипси, краще приготувати власні в духовці. Щоб приправити їх, додайте трохи спецій і відкривайте для себе нові аромати. Якщо ви віддаєте перевагу чомусь традиційному, просто додайте сіль та перець.

Ви отримаєте такий самий ефект без великої кількості калорій та ризиків для свого здоров’я.

2. Закуски, які є лише вуглеводами

Інша категорія продуктів, яку ви повинні уникати, щоб схуднути, це вуглеводи. Це, наприклад, печиво, торти, крупи, хліб тощо. Хоча вони дуже прості та дешеві, вони можуть містити прості цукри, які призводять до змін глюкози.

печиво

Крім того, з ними ви будете ситими зовсім не довго. Це означає, що через короткий проміжок часу ви знову будете голодними, і ви не надасте своєму тілу ніяких поживних речовин.

Ідеальним варіантом задовольнити своє бажання їсти вдень та в середині дня є здорова їжа. Вона містить як клітковину, так і вуглеводи та білки. Деякі вдалі варіанти:

  • Низькокалорійний сир з фруктами.
  • Одне яблуко з арахісовим маслом.
  • Йогурт з вівсяними пластівцями та трохи мигдалю.

3. Солодкі напої: продукти, яких варто уникати, щоб схуднути

Ще одні продукти, які слід уникати, щоб схуднути, є напої з великою кількістю цукру. Це не просто газовані напої. Це також стосується кави з машинних апаратів, магазинних соків та будь-якої іншої рідини з рафінованим цукром.

солодкі напої

Було доведено, що надмірне споживання цих напоїв прискорює збільшення ваги. З цієї причини важливо, щоб як діти, так і дорослі вживали якнайменше цукристих напоїв.

Найкращим варіантом завжди буде мати з собою пляшку свіжої, звичайної води. Якщо ви віддаєте перевагу смаку, приготуйте настої з фруктами, м’ятою або корицею.

Щоб не купляти каву в апаратах, візьміть з собою каву, приготовану вдома. Таким чином, ви зможете контролювати кількість цукру, і це, безумовно, буде кава кращої якості.

4. Білий хліб, печиво та інші продукти з борошна

Останній вид харчових продуктів, який варто уникати, щоб схуднути, – це ті, що готують з рафінованого борошна. Білий хліб зазвичай містить високий рівень цукру, який змінює глюкозу в крові.

білий хліб

Крім того, через рафіноване борошно, вміст клітковини у цих продуктах мінімальний. З цієї причини споживання 2 шматочків білого хліба на день може збільшити ризик ожиріння.

Печиво, торти та інші продукти містять нездорові трансжири. Хоча вони можуть бути дуже смачними, краще уникати їх взагалі. Якщо у вас є бажання з’їсти шматочок торта або печива, спробуйте обирати ті, що зроблені з непросіяного борошна. Вони менш поширені, і потрібен деякий час, щоб звикнути до них, але вони корисніші.

В ідеалі готуйте власні десерти вдома з цілозерновим борошном, насінням та гірким шоколадом. Таким чином, ви можете задовольнити голод, не набираючи ваги, подбати про своє здоров’я та не їсти продукти, яких варто уникати.  • Boticario Boticario, C. (2012). Nutrición y alimentación: mitos y realidades. Aldaba36, 79-88.
  • Gómez-Miranda, L. M., Jiménez-Cruz, A., & Bacardí-Gascón, M. (2013). Estudios aleatorizados sobre el efecto del consumo de bebidas azucaradas sobre la adiposidad en adolescentes y adultos: revisión sistemática. Nutrición Hospitalaria28(6), 1792-1796.
  • Rivera, J. R. E., Velásquez, F. M., Velásquez, M. D. R. M., & Velásquez, J. A. M. (2005). Efecto de la adición de proteína de soya en la textura de un pan blanco. Agrofaz: publicación semestral de investigación científica5(1), 775-782.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.