5 ідей створення меблів зі старих речей

Ящики, дерев’яні предмети і навіть бочки можуть бути перетворені в ідеальні меблі для будь-якої частини вашого будинку. Ви не впевнені в цьому? Ось деякі поради щодо створення меблів зі старих речей.
5 ідей створення меблів зі старих речей

Останнє оновлення: 04 лютого, 2019

Якщо ви думаєте прикрасити будинок, не поспішайте платити гроші за меблі, які цього не варті. Навпаки, подивіться навколо і подумайте про те, що ви можете зробити з тим, що ви вже маєте. Щоб вам допомогти у цій статті ми поділимося деякими казковими ідеями для створення меблів.

Ми часто маємо рішення прямо перед очима і цього не бачимо. Ми не розуміємо, що замість того, щоб викидати речі, які ми не використовуємо, ми можемо їх змінити.

Щоб допомогти вам зі старими матеріалами, ось кілька інноваційних ідей для перероблення меблів. Вони не дуже складні й дадуть вам змогу заощадити гроші, не жертвуючи стилем.

5 чудових ідей для створення меблів

1. Стелажі з фруктових ящиків

створення меблів зі старих речей
Спитайте у супермаркеті або в бакалії, чи є у них зайві фруктові ящики.

З цих простих дерев’яних прямокутників ви можете зробити неймовірні полиці. Вам просто потрібно виконати ці прості кроки:

 • Візьміть 6-9 фруктових ящиків і розфарбуйте їх кольором, який вам подобається. Сільський стиль не передбачає надто великої охайності та акуратності.
 • Якщо у вас є дві довгі дерев’яні планки, створіть дві перпендикулярні рейки для підтримки полиць і надайте їм більшої стабільності.
 • Прикріпіть ящики один до одного і до планок за допомогою цвяхів.
 • Якщо хочете, ви можете додати коліщатка та держаки з обох сторін, щоб зробити стіл портативним, але це необов’язково.

Одна остання рекомендація: вам не обов’язково робити полиці з двома або трьома ящиками, широкими двома або трьома високими. Ви можете змінити висоту стовпців, і це надасть переробленим меблям ще більше стилю.

2. Журнальний стіл з піддонів

Для креативних людей піддони – це запрошення до творчості. Якщо вони знайдуть викинутий піддон, через декілька хвилин вони придумають, як ним скористатися і принесуть додому.

Ось як зробити красивий простий журнальний столик для вашої вітальні:

 • Першим кроком є ​​видалення бруду і лакування або фарбування піддону.
 • Потім виріжте кілька шматків дерева, щоб зробити столові ніжки потрібної висоти. Якщо ви можете дістати залізні ніжки, це ще краще, оскільки вони створюють чудовий сільський вигляд.
 • Прикрутіть їх до піддона: доцільно використовувати один довгий гвинт з одного боку, а два – з верхньої частини.
 • Покладіть скло зверху або використовуйте смужки з деревини, щоб заповнити порожні простори між однією смугою дерева та наступною.

Іншою альтернативою є використання дерев’яних клинів між верхнім піддоном і склом. Це зробить стіл плоским і підвищить його.

3. Стенд для напоїв з бочки

ідеї для створення меблів
Перероблена бочка для зберігання пляшок для напоїв надасть унікальний дотик до вашої вітальні. Це ідеально підходить, якщо у вас є інші дерев’яні меблі, особливо якщо вона зроблена з темного дерева.

Щоб зробити це, виконайте такі дії:

 • Візьміть непотрібну бочку і відновіть її: пофарбуйте лаком або фарбою.
 • Потім виріжте один із боків, залишаючи зверху та знизу від 20 до 30 сантиметрів (залежно від висоти бочки). Ви можете залишити цю частину відкритою або використовувати дерев’яні частини, які ви відрізали як двері, прикріпивши петлі з обох сторін.
 • Покладіть дерев’яні полиці посередині як дільник, щоб краще використовувати простір.
 • Залиште кришку бочки так, щоб ви могли використовувати її, щоб ставити пляшки та келихи.

4. Висячі дерев’яні меблі

Якщо ви знайдете куточок будинку, який треба трохи прикрасити, ви можете розглянути цей варіант.

 • Візьміть шматочок дерева, відшліфуйте його та вкрийте шаром лаку.
 • Зробіть чотири отвори в деревині, прикріпіть S-образний крюк до стелі та прив’яжіть чотири мотузки до гачка з міцним вузлом.
 • Потім протягніть мотузку крізь отвори в дереві, утворюючи вузол під кожним отвором.

Не кладіть предмети зі скла або порцеляни на такі висячі меблі. Помістіть їх в тій частину будинку, де немає сильного руху повітря: хоча це виглядає дуже привабливо, логічно, що ця конструкція досить нестабільна.

5. Стелажі зі сходами

створення меблів з драбин
Якщо вас, як більшість людей, бісить розкидане по кімнаті взуття, ось розв’язання ваших проблем. Використовуючи старі драбини та шматки дерева як полиці, ви зможете навести лад!

Як з попередніми ідеями повторного використання меблів, ви можете використовувати кольорову фарбу, лак та різні методи, щоб надати взуттєвій стійці особистого шарму.

Це дуже проста, а також дуже практична ідея.

З одного боку, стелаж легко використовувати, і ви одразу зможете знайти будь-яку пару взуття, яку шукаєте. А з іншого боку, ви зможете впорядкувати практично все взуття на ньому. Як результат, ваша кімната буде виглядати набагато більшою і чистішою.

Тепер, коли у вас є ідеї для створення меблів, все, що вам потрібно – це спланувати те, що ви хочете зробити, знайти матеріали та сісти за роботу. Можна звернутися до когось за допомогою, і це також означатиме, що ви отримаєте незалежну думку людини, яка може дати вам цінні пропозиції.

Прийшов час – і мода – для створення меблів зі старих речей!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.