5 найчастіших помилок, коли ви вмиваєте обличчя

Якщо ви не вмиваєте обличчя щоразу, коли встаєте, на ньому можуть утворюватися бактерії та жир після попередньої ночі. Дізнайтеся, як правильно очищати своє обличчя!
5 найчастіших помилок, коли ви вмиваєте обличчя

Останнє оновлення: 26 січня, 2019

Догляд за шкірою – це легке завдання, яке може гарантувати, що у вас буде молода шкіра на довгі роки. Однак можливо, ви не приділяєте достатньо уваги шкірі, коли вмиваєте обличчя.

У цій статті ми хочемо поділитися помилками з догляду за обличчям, які роблять люди, які змушують шкіру виглядати більш старою. Можливо, ви зрозумієте, чому на обличчі з"являються зморшки та плями, якщо ви раніше цього не знали.

Ви готові?

1. Ви не вмиваєте обличчя

не вмиваєте обличчя

Найпростіша помилка полягає в тому, щоб не вмивати своє обличчя. Ви можете думати, що це невелика проблема, лягати спати з обличчям, з яким ви ходили весь день. Зрештою, наступного ранку ви все одно приймете душ. Тоді ви і змиєте бруд, правильно?

Проте проблема полягає в тому, що, якщо лягати спати, не вмивши обличчя, ваш макіяж та бруд поєднуються на обличчі і блокують пори. Це призводить до появи вугрів. Так з"являються перші зморшки та недоліки.

Рекомендується очищати шкіру приблизно кожні 10 годин. Це буде приблизно зранку і ввечері.

Не потрібно ускладнювати це. Просто потрібно ретельно вмивати обличчя м"яким милом і водою. Якщо ви віддаєте перевагу щось більш зволожувальному, спробуйте цей розпилювач:

Інгредієнти

  • 1/2 склянки ромашкового чаю
  • 2 столові ложки огіркової води
  • 2 столові ложки гелю з алое вера

Інструкція

  • Змішайте всі інгредієнти та перелийте їх у пляшку з розпилювачем.
  • Коли ви збираєтеся очистити своє обличчя, нанесіть на нього достатньо спрею. Потім очистіть коловими рухами за допомогою бавовняної кульки.
  • Завершіть, промивши обличчя невеликою кількістю води, а потім лягайте спати. Наступного ранку ви помітите більш гладку, здорову і чудову шкіру.

2. Ви ніколи не користуєтеся ексфоліантами

До цього ми сказали, що найпоширенішою помилкою є те, що ви не змиваєте макіяж. Але це лише перший крок. Ексфоліанти допомагають позбутися токсинів і бруду, які накопичуються в найглибших рівнях вашої шкіри.

В ідеалі, ви повинні використовувати ексфоліант для вашого типу шкіри. Це допоможе вам очистити шкіру та боротися з найбільш поширеними проблемами.

  • Для чутливої ​​шкіри потрібно застосовувати ніжні зволожувальні ексфоліанти.
  • Якщо ваша шкіра жирна, варто використовувати ексфоліанти, які контролюють цю проблему, не зневоднюючи шкіру.

Коли йдеться про частоту, рекомендується застосовувати ексфоліант раз на тиждень. Таким чином, ви будете глибоко очищати шкіру, не видаляючи природних олій. Тільки в крайніх випадках необхідно застосовувати ексфоліант 2 рази на тиждень.

Отже, ми рекомендуємо вибрати природні ексфоліанти для очищення обличчя.

3. Ви вмиваєте обличчя тільки раз на день

вмиваєте обличчя тільки раз на день

Навіть якщо ви знімаєте всі свої макіяжі і вмиваєте обличчя ввечері, вам доведеться також вмивати обличчя щоранку. Майте на увазі, що поки ви спите, є бактерії, які ростуть у вашій шкірі. Крім того, у вашому ліжку можуть бути кліщі та залишки мийного засобу, а в повітрі – забруднювачі.

Щоб ці речі не були проблемою, ви повинні вмивати своє обличчя милом і водою, а також очищувальним розпилювачем, про який ми згадували раніше.

Якщо ваша шкіра дуже жирна або якщо ви ходите в тренажерний зал, вам також потрібно вмивати обличчя, щоб позбутися накопичення залишків.

Якщо ваша шкіра дуже суха, нанесіть трохи зволожувального крему, а не вмивайте обличчя, щоб не погіршити проблему.

4. Ви швидко змінюєте косметичні засоби

Якщо ви розчаровані, тому що жоден із продуктів, які ви використовуєте, не очищає ваше обличчя та не покращує його, ви можете зробити цю помилку.

На жаль, ми, як правило, відчайдушні і хочемо виглядати ідеально за декілька хвилин. Проте як комерційні продукти, так і домашні продукти потребують декількох застосувань, перш ніж побачити потрібну зміну.

Мінімальний час, який вам потрібно чекати, щоб побачити ці зміни, становить 4 тижні. Однак ви побачите реальні зміни через 6 тижнів. Крім того, потрібно враховувати той факт, що вам потрібно постійно робити це.

Якщо ви застосовуєте очищувальний гель протягом тижня, щоб зменшити розмір пір, а потім змінюєте продукт, ви ніколи не зможете побачити результат. Дайте шкірі звикнути до продукту, і тоді ви почнете отримувати користь від нього.

5. Ви використовуєте занадто багато засобів водночас

багато засобів одночасно

Яка у вас процедура краси? Можливо, ви вважаєте, що очищення обличчя кількома продуктами покращить ваші результати. Але це неправильно. Вам потрібно вибрати один продукт для кожної з ваших потреб.

Коли ви застосовуєте кілька продуктів для однієї проблеми, ви будете тільки дратувати свою шкіру. Це погіршить проблеми, які ви вже маєте, тому що ви створюєте більше. Якщо ви вирішите використовувати очищувальний тонік, не використовуйте мило або крем.

Це також допоможе вам заощадити гроші. Таким чином, вам доведеться купувати лише два або три продукти.

Тепер, коли ви знаєте, розкажіть нам, які помилки ви робите, коли вмиваєте обличчя!

Це може вас зацікавити ...
Рецепти шампунів та масок для детоксикації волосся
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Рецепти шампунів та масок для детоксикації волосся

Ми рекомендуємо спробувати усі шампуні та маски для детоксикації волосся, а тоді обрати ті, які найкраще підходять вашому типу шкіри та волоссю