5 натуральних продуктів для спалення жиру

5 натуральних продуктів для спалення жиру
5 натуральних продуктів для спалення жиру

Останнє оновлення: 09 лютого, 2019

За кілька останніх років на ринку з’явилося багато засобів, які обіцяють швидко та без зайвих зусиль спалити жирові відкладення. До складу деяких косметичних засобів справді входять натуральні продукти для спалення жиру, тоді як інші містять небезпечні хімічні сполуки, які можуть мати неприємні побічні ефекти.

На жаль, чимало людей не бажають витрачати багато часу та зусиль на роботу над собою, тож вони вірять обіцянкам про швидке схуднення та віддають перевагу косметичним засобам, а не здоровому способу життя.

Основна проблема полягає у тому, що не кожен організм позитивно реагує на такі препарати для схуднення. На жаль, більшість людей не помічає жодного позитивного результату або навіть страждають через серйозні побічні ефекти.

Якщо ви також неодноразово безуспішно намагалися скинути зайву вагу, не варто завчасно засмучуватися через те, що косметичні засоби не дають стовідсоткового результату, та ще й можуть становити загрозу для здоров’я.

Радимо звернути увагу на абсолютно безпечні та натуральні продукти для схуднення, які не тільки зроблять ваш раціон більш збалансованим та різноманітним, але й не матимуть жодної побічної дії.

На щастя, є чимало корисних продуктів, які завдяки своїм неймовірним властивостям не тільки допоможуть спалити жирові відкладення, а й позитивно вплинуть на ваше самопочуття та здоров’я.

Чи справді бувають продукти для спалення жиру?

надлишковий жир в ділянці живота

Натуральні продукти для спалення жиру – це харчові продукти з високим вмістом незамінних поживних речовин, які позитивно впливають на швидкість метаболізму та роботу лімфатичної системи.

 • Ці продукти рекомендують регулярно вживати для прискорення обміну речовин та підвищення рівня енерговитрат організму.
 • До того ж продукти для схуднення ефективно вгамовують відчуття голоду, зменшують тягу до шкідливих перекусів та захищають від переїдання.
 • Ці продукти володіють високою енергетичною цінністю, завдяки чому вони поповнюють запаси енергії в організмі та підвищують витривалість під час тренування або заняття спортом.

Уся правда про натуральні продукти для спалення жиру

Ці харчові продукти заслужено називають “каталізаторами процесу схуднення”, адже вони стимулюють роботу всіх внутрішніх органів, тим самим прискорюючи процес спалення жиру та втрати зайвих кілограмів.

Втім, не варто покладатися винятково на корисні властивості цих продуктів та очікувати від них магічної дії. Для того, щоб мати гарні форми та стабільну вагу, необхідно регулярно працювати над собою та вести здоровий спосіб життя.

 • Кожен організм є унікальним, тому й худнуть різні люди з різною швидкістю. Усе залежить від швидкості вашого метаболізму, щоденного раціону та інтенсивності фізичного навантаження.
 • Зверніть увагу: продукти з нашого переліку не матимуть жодного позитивного ефекту, якщо ви поєднуватимете їх зі шкідливими та калорійними стравами, що містять велику кількість цукру, жирів та інших додатків.

Натуральні продукти для спалення жиру, які потрібно вживати щодня

Звісно, ми не закликаємо вас вживати виключно ці харчові продукти, адже раціон має бути збалансованим. Утім, якщо ви прагнете позбутися кількох зайвих кілограмів, рекомендуємо вживати їх як доповнення до свого звичного раціону.

1. Артишок

артишоки - продукти для спалення жиру

Артишок характеризується високим вмістом дієтичної клітковини, корисних антиоксидантних сполук, а також незамінних вітамінів та мінералів. Саме завдяки цьому артишоки заслужено вважають ефективними помічниками у боротьбі із зайвими кілограмами та жировими відкладеннями.

 • Сполуки, що входять до складу артишоків, стимулюють виділення жовчі – речовини, яка відповідає за перетравлення жирів.
 • До того ж артишоки допомагають контролювати рівень холестерину, тригліцеридів та ліпідів, тим самим покращуючи роботу органів серцево-судинної системи.
 • Артишок володіє потужними очищувальними властивостями, завдяки чому він прискорює процес очищення організму від шкідливих токсинів.
 • До складу артишоку входить клітковина, яка не лише позитивно впливає на процес травлення, але й знімає ознаки надмірної нервозності.

2. Маслянка

маслянка для схуднення

Оскільки маслянка містить велику кількість незамінних для організму протеїнів та поживних речовин, цей напій прискорює процес спалення жирових відкладень та набору м’язової маси.

 • Амінокислоти, що входять до складу маслянки, зміцнюють м’язи та підвищують енерговитрати організму під час фізичного навантаження.
 • Коли мова йде про корисні натуральні продукти для спалення жиру, то маслянку можна заслужено назвати одним з найефективніших напоїв, адже для її засвоєння та перетравлення організму необхідно витратити дуже багато енергії.

3. Зелений чай

зелений чай для схуднення

Якщо ви прагнете позбутися зайвої ваги, то зелений чай повинен стати одним з ваших незамінних супутників. Цей напій є низькокалорійним, а ще до його складу входять потужні антиоксиданти та ферменти, що позитивно впливають на травлення.

 • Однією з головних переваг зеленого чаю є те, що до його складу входить корисна поліфенольна сполука під назвою “ґаллат епіґаллокатехіну”. Ця речовина забезпечує належне функціонування печінки та прискорює обмін речовин.
 • До того ж, ця хімічна сполука стимулює процес, що відомий під терміном “термогенез”, який і сприяє спаленню зайвих калорій.

4. Грейпфрут

грейпфрут

Цей яскравий та смачний цитрусовий фрукт чудово підійде тим людям, які прагнуть позбутися зайвої ваги без ризику для здоров’я та виснажливих дієт.

 • Грейпфрут є не лише низькокалорійним фруктом, але й потужним сечогінним та очищувальним засобом. Цими властивостями цитрусовий завдячує високому вмісту води та незамінних антиоксидантів.
 • Клітковина, що входить до складу грейпфруту, забезпечує довготривале відчуття ситості та стимулює процес травлення.
 • За допомогою грейпфруту можна контролювати рівень цукру у крові та посилити енерговитрати організму впродовж дня.

5. Каєнський перець

каєнський перець

Цей різновид перцю є пряною та пікантною приправою, яку часто використовують у кулінарії. Звісно, ми не радимо зловживати цим продуктом, проте за умови споживання каєнського перцю у помірній кількості ви зможете прискорити процес спалення жирових відкладень.

 • Головним активним компонентом каєнського перцю є капсаїцин, який має термогенну дію на організм людини. Саме завдяки йому відбувається прискорення потовиділення та обміну речовин.
 • За допомогою каєнського перцю можна покращити кровообіг та захистити органи видільної системи, основною функцією яких є виведення з організму відходів та токсинів.

А у вашому раціоні вже присутні продукти для спалення жиру? Якщо ні, то неодмінно додайте їх до свого раціону, і вже зовсім скоро ваше зображення у дзеркалі тішитиме вам око. • López-Molina, D., Navarro-Martínez, M. D., Melgarejo, F. R., Hiner, A. N. P., Chazarra, S., & Rodríguez-López, J. N. (2005). Molecular properties and prebiotic effect of inulin obtained from artichoke (Cynara scolymus L.). Phytochemistry. https://doi.org/10.1016/j.phytochem.2005.04.003
 • Methacanon, P., Krongsin, J., & Gamonpilas, C. (2014). Pomelo (Citrus maxima) pectin: Effects of extraction parameters andits properties. Food Hydrocolloids. https://doi.org/10.1016/j.foodhyd.2013.06.018
 • Cabrera, C., Artacho, R., & Giménez, R. (2006). Beneficial Effects of Green Tea—A Review. Journal of the American College of Nutrition. https://doi.org/10.1080/07315724.2006.10719518
 • Mahboubi, M. (2018). Cynara scolymus (artichoke) and its efficacy in management of obesity. Bulletin of Faculty of Pharmacy, Cairo University. https://doi.org/10.1016/j.bfopcu.2018.10.003
 • Baladia, Eduard, Basulto, Julio, Manera, María, Martínez, Rodrigo, & Calbet, David. (2014). Efecto del consumo de té verde o extractos de té verde en el peso y en la composición corporal: revisión sistemática y metaanálisis. Nutrición Hospitalaria, 29(3), 479-490. https://dx.doi.org/10.3305/NH.2014.29.3.7118
 • Ludy MJ, Moore GE, Mattes RD (2012 ). The effects of capsaicin and capsiate on energy balance: critical review and meta-analyses of studies in humans. Chem Senses. 37(2):103-21. doi: 10.1093/chemse/bjr100

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.