5 помилок макіяжу людей, які мають маленькі очі

Кожен з нас має унікальні фізичні особливості. Якщо у вас маленькі очі, зверніть увагу на ці загальні помилки макіяжу очей, аби їм запобігти.
5 помилок макіяжу людей, які мають маленькі очі

Останнє оновлення: 07 січня, 2019

Кожна людина має свої унікальні фізичні особливості: маленькі очі, великі очі, тонкі губи, пухкі губи, помітні вилиці, круглі щоки… цей список може бути довгий. Макіяж – це один зі способів, за допомогою якого люди підкреслюють свої найкращі риси. Сьогодні ми хотіли б розповісти вам про найпоширеніші помилки макіяжу, які роблять люди з маленькими очима.

Можливо, ви шукаєте спосіб, як використовувати тіні для повік, підводку для очей або туш для вій, щоб очі виглядали більшими. Однак, якщо ви не знаєте, як правильно використовувати ці інструменти, можливо, ви припускаєтесь помилок і не дістаєте ефекту, на який очікуєте.

Тож, якщо ви хочете, щоб ваші очі виглядали неймовірно красиво, читайте далі, щоб дізнатися деякі корисні поради.

5 поширених помилок макіяжу у людей, які мають маленькі очі

макіяж очей

Якщо ви думаєте, що у вас маленькі очі, і ви хочете збільшити їх за допомогою макіяжу, прочитайте наші поради. Саме ваша форма очей має велике значення.

Для того, щоб правильно використовувати макіяж, потрібна хороша техніка і навички. Попри те, що іноді онлайн-курси можуть здаватися легкими, не засмучуйтеся, якщо щось не вийде з першого разу. Щоб отримати хороші результати, потрібно багато часу, терпіння і якісна косметика.

Помилка № 1: Використання підводки на внутрішній оболонці очей

Якщо ви будете підводити свою внутрішню оболонку, очі будуть виглядати ще меншими. Це надасть вашим очам «тяжкий» вигляд. Проте, якщо ви будете підводити тільки зовнішній край, очі одразу стануть більшими.

Також не використовуйте надто темні кольори олівця для очей; використовуйте світліші кольори, щоб зробити очі яскравішими (це допоможе їм виглядати більшими).

Помилка № 2: Занадто тонкі брови

Брови обрамляють ваші очі. Тому, якщо у вас маленькі очі, вам слід звернути увагу на те, як виглядають ваші брови. У вас повинні бути більш товсті, чітко виражені брови.

Не перестарайтеся із вищипуванням або воском, оскільки тонкі брови не зроблять ваші очі більшими, і вони також не будуть привертати до них уваги. Якщо необхідно, підмалюйте брови олівцем того ж кольору, що і волосся, щоб створити ілюзію щільності.

Помилка № 3: Використання кремових консилерів

Краще використовувати рідкий консилер, оскільки він рівномірно поширюється по обличчю. Крім того, він мінімізує тонкі лінії.

Помилка № 4: Неправильне використання тіней для очей

Тіні для очей нагадують меч з двома кінцями: вони можуть або допомогти, або зруйнувати макіяж. Якщо ви використовуєте темні тіні для повік, ваші очі будуть виглядати меншими.

Ми пропонуємо використовувати більш ніж один колір, доповнювати різні кольори. Завжди використовуйте світліший колір у внутрішній частині повіки, біля слізних оболонок, і використовуйте темніший колір на зовнішній частині для глибини і розмірів.

Помилка №5: Використання туші низької якості

Неприємно користуватися тушшю для вій і бачити комочки і злипання. Тому краще вибирати якісну косметику. Комочки і надто товсті вії зроблять ваші очі меншими на вигляд.

як підводити маленькі очі

Поради та інші поширені помилки макіяжу

Також ми склали список додаткових помилок макіяжу.

  • Використання занадто великої кількості тіней для очей під час макіяжу “smokey eyes”. Результатом будуть ще менші очі.
  • Використання занадто великої кількості косметики взагалі. Не перестарайтеся з тональною основою, підводкою для очей, бровами, кольором губ, накладними віями та іншим.
  • Малювання низхідних ліній. Робіть всі лінії вгору або ж ваші очі можуть виглядати сумними.
  • Занадто товстий шар підводки для очей. Це може бути контрпродуктивним, тому намагайтеся зробити його тонким і елегантним.
  • Використання світлих кольорів без поєднання з темнішими кольорами. Змішання кольорів буде кращим не тільки для вашого одягу, але і для макіяжу очей.

Якщо ви будете завжди пам’ятати про ці поради, ваш макіяж очей буде бездоганним. Не забувайте також використовувати косметику високої якості, адже від неї залежить здоров’я вашої шкіри та очей.

Це може вас зацікавити ...
Їжа проти зморшок: 10 корисних продуктів
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Їжа проти зморшок: 10 корисних продуктів

Їжа проти зморшок стане чудовим способом поліпшити стан шкіри, самопочуття й стан здоров'я загалом. Докладніше читайте в цій статті.


Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.