5 стрижок, щоб виглядати молодшими: вам сподобається!

Не бійтеся спробувати різні зачіски та стрижки, щоб виглядати молодше. Не забувайте, що якщо вам все ж не сподобається новий вигляд, ваше волосся все-одно відросте.
5 стрижок, щоб виглядати молодшими: вам сподобається!

Останнє оновлення: 02 грудня, 2018

Кожен шукає оригінального, незвичного дотику, щоб виглядати молодшим. Усі ми обережно ставимося до вибору макіяжу, одягу і, звичайно ж, стрижки.

Але є кілька аспектів, які варто прояснити. Якщо вам, наприклад, 50 років, не намагайтеся виглядати на 20.

Секрет в тому, щоб знайти стрижку, стиль одягу і макіяж, який вам підходить і не робить вас на вигляд старшими, ніж ви є.

Насправді, експерти з іміджу кажуть, що більшість жінок робить одну і ту саму помилку: вони використовують забагато косметики або вибирають дуже яскравий колір фарби для волосся, внаслідок чого зрештою виглядають старше.

Ніхто не знає краще, який образ ви хочете мати, ніж ви самі. Іноді невеликі зміни можуть творити чудеса. З іншого боку, іноді може знадобитися трохи сміливості.

Ось п’ять простих порад для волосся, які ви можете спробувати, щоб виглядати молодшими.

1. Спробуйте короткі стрижки, щоб виглядати молодшими

Приходить час, коли довге волосся вам більше не пасує. Звісно, все залежить від типу обличчя.

З плином часу обличчя схильне ставати довшим, а в багатьох випадках з’являється друге підборіддя або обличчя повнішає.

  • Довге пряме волосся, як правило, підкреслює ці риси. Ось чому немає нічого кращого, ніж піти на ризик і підстригти волосся.
  • Без сумніву, найкращий вибір – стрижка боб або «під хлопчика». Це дуже впевнені, моложаві стрижки, які часто виглядають добре.
стрижка боб каре

2. Спробуйте чубчик

Якщо ви хочете виглядати молодше, ви завжди можете спробувати відростити чубчик. Ви знаєте, що вони підходять до різних стилів: на бік, скуйовджена, пряма, розділена посередині, скошена тощо.

Але треба бути обережними. Іноді чубчик може зробити так, що ваше обличчя виглядатиме трохи ширшим, тож спробуйте і подивіться, що вийде.

3. Багаторівневі стрижки

Багаторівнева стрижка завжди була однією з найпопулярніших для молодшого вигляду.

Вона забезпечує рух, свіже повітря та оригінальний штрих для волосся, а це варто спробувати. Для того, щоб зробити найгарнішу стрижку, варто звернутися до хорошого професіонала, тому що такі стрижки вимагають певних умінь.

Ці стрижки ніколи не виходять з моди, і перш за все, вони дуже зручні.

  • Хоча багаторівневі стрижки, як правило, роблять на довгому, прямому або кучерявому волоссі, вони також чудово підходять для короткого волосся. Вони дають більше об’єму і руху.
  • Існують коротші стрижки, які також дозволяють зробити багато рівнів. Весь секрет у чубчику. Якщо ви підстрижете його на бік і надасте “розпатланого” вигляду, то виглядатимете значно молодше.
  • Експерти з особистого іміджу рекомендують також стиль «олівець». Він виник у 1970-х і передбачає просту стрижку, коли волосся поділено на дві частини, з багаторівневим краєм по центру. Тоді край підрізають від передньої до задньої частини. Це дозволяє кінцям волосся “обрамляти” обличчя. Це класика.
стрижки для різних типів обличчя

4. Які кольори волосся слід вибрати?

Можна впевнено сказати, що прийшов час, коли майже всі стають блондинами. Цей колір асоціюється з молодістю, тому багато жінок обирають його, коли хочуть виглядати молодшими.

Однак це не завжди правильно. Платинове світле волосся може бути ризикованим. Окрім цього, необхідно звернути увагу на ваш тон шкіри.

  • Варто зазначити, що шоколадно-коричневі й золотисті тони завжди привабливі. Не завжди варто віддавати перевагу яскравій кольоровій гамі.
  • Також не слід боятися спробувати поєднання двох або трьох відтінків, щоб побачити, як це виглядатиме.

5. Коротше волосся ззаду завжди добре виглядає

Якщо у вас стрижка боб, спробуйте підстригти трохи коротше ззаду. Проте якщо у вас високі виразні брови, це може зробити вас старшими на вигляд.

Найкраще вибрати стрижку, у якій пасма обрамляють обличчя. Спробуйте укладати волосся, щоб отримати безтурботний дотик, який надає привабливості й оригінальності.

Наостанок зазначимо, що для того, щоб виглядати молодшими, перш за все, потрібно знати, що вам пасує. Зверніть увагу на форму свого обличчя, перш ніж вибрати стрижку.

Крім того, знайдіть колір волосся, який найкраще підходить до вашого тону шкіри та підкреслює вашу красу.

фарбоване волосся
Зверніть увагу, що завжди варто довіряти професіоналам. Хтось у салоні може дати вам добру пораду.

Не покладайтеся цілком на поради з інтернет-уроків. Іноді ви можете зробити рішення, побачивши стрижку моделі, але ця людина зовсім не схожа на вас.

Перш ніж ви зможете виглядати молодшими, спочатку потрібно зосередитися на тому, щоб виглядати добре і бути привабливими, незалежно від того, скільки вам років. Не соромтеся спробувати ці прості поради, які допоможуть вам знайти нові стрижки, які прекрасно вам пасуватимуть.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.