5 засобів для видалення бородавок на пальцях

Для видалення бородавок на пальцях ви можете використовувати звичайні медикаменти або природні засоби, які вимагають трохи більше терпіння. Проти вони не мають жодних побічних ефектів і досить дешеві.
5 засобів для видалення бородавок на пальцях

Останнє оновлення: 07 лютого, 2019

У цій статті ви можете дізнатися про п’ять найкращих природних рішень для видалення бородавок на пальцях. Ви дуже скоро зможете їх позбутися, використовуючи сік дерева інжиру, часник, полин, банани або яблучний оцет.

Стандартні процедури

Поговоріть зі своїм дерматологом, якщо ви хочете негайно видалити бородавку. Три найбільш поширені методи лікування – замороження, спалення або видалення лазером. Крім того, вибір методу буде залежати від розташування бородавки. Як правило, зазвичай бородавки виникають на пальцях.

Важливо видалити їх якомога швидше, навіть якщо вони здаються не настільки великими. Так вони не зможуть поширюватися на решту частин тіла чи на інших людей, особливо на дуже відкритих ділянках, таких як пальці.

Засоби для видалення бородавок на пальцях

Засоби для видалення бородавок на пальцях

1. Сік дерева інжиру

Сік з дерева інжиру є дуже давнім і ефективним засобом. Найкраще те, що цей засіб безкоштовний. Однак не кожен має доступ до цих дерев. Ви можете отримати білий сік, відірвавши інжир з гілки або листя. Ця біла та липка рідина містить латекс, серед інших речовин.

  • Нанесіть краплі соку на бородавку і накрийте марлею, не натискаючи. Залиште на 8 годин і застосуйте ще раз.

Щоразу обов’язково використовуйте нову, нещодавно вирізану частину дерева. Використовуйте цей засіб тиждень поспіль, щоб видалити бородавки з пальців.

2. Часник

часник для видалення бородавок на пальцях
Часник – це один із найпоширеніших природних засобів для видалення бородавок на пальцях. Його легко знайти, і ви можете використовувати його, щоб уникнути побічних ефектів від інших процедур. Часник діє як ефективний і потужний антибіотик та антисептик.
  • Відріжте невеликий шматочок часнику розміром з бородавку. Це важливо, тому що часник настільки потужний, що може подразнити здорову шкіру навколо бородавки.
  • Прикладіть часник та зафіксуйте його на місці, використовуючи пов’язку. Міняйте її кожні 24 години, поки бородавка не відпаде.

3. Яблучний оцет

Яблучний оцет – це засіб, який можна використовувати для всього. Його застосовують у багатьох косметичних процедурах, а також у побутовій хімії.

Оцтова кислота та ферменти мають очисні властивості та можуть допомогти лікувати бородавки. Тому ви можете видалити бородавки м’яко й ефективно.

  • Змочіть ватяний диск яблучним оцтом і нанесіть його на бородавку перед сном.
  • Покрийте пов’язкою, щоб зафіксувати й залиште на ніч.
  • Вранці зніміть і вимийте шкіру. Повторно застосовуйте щоночі, поки бородавка повністю не зникне.

Перегляньте також цю статтю: Яблучний оцет для здорового схуднення

4. Бананова шкірка

бананова шкірка для Засоби для видалення бородавок на пальцях
Ви повинні знати про властивості бананових шкірок, перш ніж їх викидати. Природний вміст саліцилової кислоти робить їх ідеальним рішенням проти бородавок. Вам знадобиться лише шматочок бананової шкірки, який не надто зелений і не надто стиглий.
  • Протирайте бородавку внутрішньою частиною шкірки кілька разів на день.
  • Вночі зафіксуйте її на бородавці, використовуючи пов’язку.
  • Цей засіб принесе вам позитивні результати за кілька днів.

5. Полин

Китайська медицина використовує старовинний засіб для видалення бородавок на пальцях. Це свого роду циліндр або конус з висушеними полином, який можна тримати поблизу шкіри, щоб створити місцеве та інтенсивне джерело тепла. Крім того, його можна використовувати для лікування багатьох інших захворювань.

Цей метод також використовують для майже миттєвого видалення бородавок. Проте тільки цей фахівець, який практикує китайську медицину, повинен керувати процесом лікуванням. Перевага в тому, що цей засіб набагато менш агресивний, ніж стандартні медичні методи.

Тепер у вас немає виправдання для того, щоб не видаляти бородавки відразу за допомогою всіх цих простих природних засобів у вашому арсеналі.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.