Що ваші пальці можуть розповісти про здоров'я

Ваші руки можуть розповісти особливості вашої особистості, а також здоров'я. Наприклад, жінки, чиї безіменні пальці довші, ніж вказівні, зазвичай досягають визначніших успіхів в спорті.
Що ваші пальці можуть розповісти про здоров'я

Останнє оновлення: 12 грудня, 2018

Як і будь-яка інша частина організму, пальці відіграють важливу роль у вашому житті, здоров"ї та виконанні щоденних справ. Втім, вони не лише важливий інструмент, а й можуть відобразити ваш загальний стан, навіть якщо ви цього не помічаєте.

Декільком дослідженням, проведеним протягом останніх років, вдалося визначити, що наші пальці таки відображають особливості нашого фізичного та морального здоров"я, а також особистісні та поведінкові характеристики.

Ви, напевно, не знали все, про що хочуть розповісти вам ваші пальці, тому у цій статті ми поговоримо про вісім фактів, які ці важливі частини нашого організму можуть розповісти про його стан.

Про що “говорять" ваші пальці?

1. Підвищений рівень тестостерону

Якщо ваш вказівний палець коротший, ніж у більшості людей, цілком можливо, що у вас підвищений рівень тестостерону. У чоловіків вказівний палець майже завжди коротший, ніж безіменний, а в жінок вони зазвичай однакової довжини.

Такі розбіжності довжини пальців позв"язують з рівнем тестостерону та інших гормонів в організмі. Рівень тестостерону частіше вищий у чоловіків, а ті, у кого рівень занадто високий, мають нижчий вміст естрогену і меншу кількість сперматозоїдів.

2. Ризик остеоартриту

рентген

Дослідження Ноттінгемського університету (Велика Британія) виявили, що люди з коротшим вказівним пальцем мають більше шансів на розвиток такого захворювання, як остеоартрит. Це пов"язують з нестачею естрогену та низькою фізичною активністю, що особливо негативно впливає на жінок.

3. Ризик раку простати

В Уорікському університеті (Велика Британія) виявили, що у чоловіків, чим вказівний палець довший, ніж безіменний, більший ризик в майбутньому захворіти на рак простати.

4. Генетичний вплив

Якщо ваш вказівний палець набагато коротший, ніж безіменний, це також може свідчити, що під час перебування у матці, ви зазнавали впливу великої кількості тестостерону. Дослідження проведені в Кінгс-коледжі (Велика Британія) виявили, вплив гормонів на плід під час гестації може вплинути на подальшу поведінку людини в майбутньому.

5. Розмір пеніса

дві руки

Дослідження університету Гачон (Південна Корея) показали, що чоловіки, у яких вказівний палець коротший у порівнянні з безіменним, мають більший пеніс. Ці дослідження проводили на 144 чоловіках, виміри проводили їм, поки вони перебували під анестезією.

6. Доказ гіпотиреозу

Надмірне споживання натрію може спричинити затримку рідини, і, ймовірно, призвести до тимчасового набряку пальців. Цю проблему можна вирішити за допомогою натуральних засобів проти застою рідини.

Втім, якщо набряк пальців ніяк не минає протягом тривалого часу, це може бути сигналом про проблеми зі щитовидною залозою. У свою чергу,  таке захворювання може сповільнити метаболізм та призвести до збільшення ваги та застою рідини.

7. У вас видатні спортивні здібності

біг

За результатами дослідження, жінки, у яких безіменні пальці довші, ніж вказівні, мають кращі спортивні навички. Вони можуть у цілому володіти кращими фізичними можливостями, втім особливо, коли справа стосується бігу, тенісу та важкої атлетики.

8. Ви хороший бізнесмен

Подальші дослідження виявили, що люди з довшим безіменним пальцем успішніші в бізнесі. У Кембриджському університеті (Велика Британія) дослідники визначили, що інвестори з довшим безіменним пальцем заробляли у 11 разів більше, ніж їхні колеги. Це може бути пов"язано з високим рівнем тестостерону.

Пам"ятайте!

За вашими руками не лише потрібно доглядати – подивіться на них з іншого боку, адже вони можуть багато розповісти про ваше здоров"я та особистісні риси. Можливо, одного дня ця інформація стане вам у пригоді, ви зрозумієте свої проблеми та знайдете спосіб їх виправити.

Це може вас зацікавити ...
Холодні руки: причини, які повинен знати кожен
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Холодні руки: причини, які повинен знати кожен

Якщо у вас постійно холодні руки, це може бути ознакою поганого кровообігу. Щоб покращити ситуацію, вам слід слідкувати за своїм раціоном харчування  • W. Zhang., Et Al. Index to ring finger length ratio and the risk of osteoarthritis. (2007).
  • The Sydney Morning Herald. Finger length predicts prostate cancer risk: study. (2010).
  • In Ho Choi, Khae Hawn Kim, Han Jung, Sang Jin Yoon, Soo Woong Kim, and Tae Beom Kim. Asian J Androl. Second to fourth digit ratio: a predictor of adult penile length. (2011).
  • John M. Coates., Et Al. Second-to-fourth digit ratio predicts success among high-frequency financial traders. (2009). Proc Natl Acad Sci U S A.
  • The conversation official website. Finger size does matter… in sports. (2017).