Що ваші пальці можуть розповісти про здоров’я

Ваші руки можуть розповісти особливості вашої особистості, а також здоров'я. Наприклад, жінки, чиї безіменні пальці довші, ніж вказівні, зазвичай досягають визначніших успіхів в спорті.

Як і будь-яка інша частина організму, пальці відіграють важливу роль у вашому житті, здоров’ї та виконанні щоденних справ. Втім, вони не лише важливий інструмент, а й можуть відображати ваш загальний стан, навіть якщо ви цього не помічаєте.

Декільком дослідженням, проведеним протягом останніх років, вдалося визначити, що наші пальці таки відображають особливості нашого фізичного та морального здоров’я, а також особистісні та поведінкові характеристики.

Ви, напевно, не знали все, про що хочуть розповісти вам ваші пальці, тому у цій статті ми поговоримо про вісім фактів, які ці важливі частини нашого організму можуть розповісти про його стан.

1. Підвищений рівень тестостерону

Якщо ваш вказівний палець коротший, ніж у більшості людей, цілком можливо, що у вас підвищений рівень тестостерону. У чоловіків вказівний палець майже завжди коротший, ніж безіменний, а в жінок вони зазвичай однакової довжини.

Такі розбіжності довжини пальців позв’язують з рівнем тестостерону та інших гормонів в організмі. Рівень тестостерону частіше вищий у чоловіків, а ті, у кого рівень занадто високий, мають нижчий вміст естрогену і меншу кількість сперматозоїдів.

2. Ризик остеоартриту

2-renthen

Дослідження Ноттінгемського університету (Велика Британія) виявили, що люди з коротшим вказівним пальцем мають більше шансів на розвиток такого захворювання, як остеоартрит. Це пов’язують з нестачею естрогену та низькою фізичною активністю, що особливо негативно впливає на жінок.

3. Ризик раку простати

В Уорікському університеті (Велика Британія) виявили, що у чоловіків, чим вказівний палець довший, ніж безіменний, більший ризик в майбутньому захворіти на рак простати.

4. Генетичний вплив

Якщо ваш вказівний палець набагато коротший, ніж безіменний, це також може свідчити, що під час перебування у матці, ви зазнавали впливу великої кількості тестостерону. Дослідження проведені в Кінгс-коледжі (Велика Британія) виявили, вплив гормонів на плід під час гестації може вплинути на подальшу поведінку людини в майбутньому.

5. Розмір пеніса

3-ruky

Дослідження університету Гачон (Південна Корея) показали, що чоловіки, у яких вказівний палець коротший у порівнянні з безіменним, мають більший пеніс. Ці дослідження проводили на 144 чоловіках, виміри проводили їм, поки вони перебували під анестезією.

6. Доказ гіпотиреозу

Надмірне споживання натрію може спричинити затримку рідини, і, ймовірно, призвести до тимчасового набряку пальців. Цю проблему можна вирішити за допомогою натуральних засобів проти застою рідини.

Втім, якщо набряк пальців ніяк не минає протягом тривалого часу, це може бути сигналом про проблеми зі щитовидною залозою. У свою чергу,  таке захворювання може сповільнити метаболізм та призвести до збільшення ваги та застою рідини.

7. У вас видатні спортивні здібності

4-bih

За результатами дослідження, жінки, у яких безіменні пальці довші, ніж вказівні, мають кращі спортивні навички. Вони можуть у цілому володіти кращими фізичними можливостями, втім особливо, коли справа стосується бігу, тенісу та важкої атлетики.

8. Ви хороший бізнесмен

Подальші дослідження виявили, що люди з довшим безіменним пальцем успішніші в бізнесі. У Кембриджському університеті (Велика Британія) дослідники визначили, що інвестори з довшим безіменним пальцем заробляли у 11 разів більше, ніж їхні колеги. Це може бути пов’язано з високим рівнем тестостерону.

Пам’ятайте!

За вашими руками не лише потрібно доглядати – подивіться на них з іншого боку, адже вони можуть багато розповісти про ваше здоров’я та особистісні риси. Можливо, одного дня ця інформація стане вам у пригоді, ви зрозумієте свої проблеми та знайдете спосіб їх виправити.