6 ознак того, що ви справді закохалися

Чи знали ви, що коли ви справді закохалися, ви стаєте добрішими та щедрішими? Ви починаєте бути кращими не тільки для того, щоб догодити іншим, але й тому, що це робить вас щасливішими.
6 ознак того, що ви справді закохалися

Останнє оновлення: 05 листопада, 2019

Скільки разів у житті ви помічали, що справді закохалися? Деякі люди можуть сказати кілька разів. Однак більшість людей схильна плутати кохання з простим захопленням.

Коли ми говоримо про кохання, ми посилаємося на те відчуття, яке наповнює вас зацікавленням та прихильністю до іншої людини. Це не лише значить знайти когось привабливого чи цікавого або просто бажати сексу.

Чи знаєте ви підказки та ознаки, які свідчать про те, що ви справді закохалися в когось? Якщо ні, то читайте далі!

Ви справді закохалися?

Погляньмо на показові ознаки, які свідчать про те, що ви справді закохалися.

1. Ви стаєте по-справжньому зацікавлені у добробуті та інтересах іншої людини.

чи ви справді закохалися
Першим симптомом буде те, що ваша увага вже зосереджена на цій людині. Ви хочете знати, що вона робить, що їй подобається, як вона почувається тощо.

Це тому, що кохання породжує інтерес до іншої людини, що виходить за межі фізичного. Ви хочете дізнатися про цю людину та допомогти їй досягти своїх цілей.

На цьому етапі розмови, які ви ведете з цією людиною, дадуть вам змогу познайомитись із нею на глибшому рівні. У свою чергу, ви також захочете поділитися власними інтересами та проблемами з новим партнером.

Дайте собі можливість це зробити, оскільки так ви зможете поглибити та зміцнити зв’язок з цією людиною.

Можливо, вас також зацікавить: Чи може пристрасне кохання тривати вічно?

2. Ви хочете, щоб ваші близькі схвалили вашого партнера.

Ще одним симптомом кохання є те, що ви починаєте говорити про цю людину з усіма. Це нормально, якщо врахувати, що ваші друзі та родина визначають чи значною мірою відбивають те, що ви вважаєте правильним та бажаним.

Якщо ви звикли оберігати особисте життя, ви можете здивувати людей цим новим ставленням. Однак не хвилюйтеся: це хороший знак у ваших стосунках.

Ви також повинні звернути увагу на думки людей, яких ви цінуєте, любите і поважаєте. Як правило, вони мають більш врівноважену перспективу, і їхні точки зору можуть допомогти вам зрозуміти, чи ця людина вам потрібна.

У свою чергу, також дуже важливо навчитися визначати, чи ці думки щирі чи на них впливають інші чинники, такі як ревнощі.

3. Ви припиняєте недбало фліртувати, коли закохалися.

ознаки того, що ви справді закохалися
Щойно ви справді закохалися, ви втрачаєте будь-який інтерес до інших людей. Навіть якщо ви ніколи не були в серйозних стосунках, ви зрештою зосередитися на цій одній особі.

Ви навіть можете порівнювати інших людей з вашим новим партнером. Звісно, у цих порівняннях ваш новий партнер також буде у виграші.

Якщо ваші стосунки з цією людиною почалися як щось випадкове, і ви не впевнені, чи почувається вона так само, як ви, поговоріть з нею і розкажіть про свої почуття. Важливо завжди бути на одному боці в стосунках.

4. Ви починаєте думати про довгострокові плани.

Неминуче ви будете думати про довгострокові плани з людиною, в яку ви справді закохалися. Це можуть бути прості плани, такі як відпустка на пляжі або заняття спортом щоранку або більш довгострокові та кардинальні плани, наприклад, спільне життя або народження дитини.

Іноді думки про майбутнє можуть викликати невпевненість. Однак, коли ви почуваєтеся повністю безпечно і комфортно з людиною, це здається природним. Отож, нехай все тече природним шляхом, але подбайте про реалістичні обмеження, які допоможуть вам зберегти впевненість.

Якщо ви відчуваєте себе вільно і впевнено, слідуйте за своїми інстинктами. Якщо вам приємно в стосунках, плануйте й далі.

5. Ви намагаєтеся бути кращими.

Наступна підказка того, що ви справді закохалися, – ви приділяєте більше уваги тому, що ви робите і як себе позиціонуєте.

Це не означає, що раніше ви були поганою людиною, але закоханість стимулює вас бути найкращою версією себе.

Це дуже добре для вас, тому що ви будете почуватися більш відкритими для змін, які ви відкладали. Однак також важливо не втрачати голову: ніколи не варто змінювати того, ким ви є, заради когось іншого.

Також пам’ятайте, що ви не можете все змінити, тому доведеться приймати певні недоліки в собі та у своєму новому партнері.

6. Ви стаєте щедрішими та добрішими.

Ще одна підказка – ви станете добрішою людиною. Ви не тільки захочете, щоб ця людина почувалася комфортно, але і зможете краще терпіти всіх навколо себе.

Можливо також, що ви захочете підтримувати інтереси та цілі людини, яку ви любите. Однак це не тому, що ви хочете схвалення, а тому, що це йде від серця, тому що ви справді її любите.

Отже, ви визначили, чи ви справді закохалися? Які з цих ознак ви помітили в собі?  • Galperin, A., & Haselton, M. (2010). Predictors of how often and when people fall in love. Evolutionary Psychology, 8(1), 147470491000800102.
  • Clark, C. (2004). Next Time I Fall in Love: How to Handle Sex, Intimacy, and Feelings in Dating Relationships. Wipf and Stock Publishers.
  • Marazziti, D., & Canale, D. (2004). Hormonal changes when falling in love. Psychoneuroendocrinology, 29(7), 931-936.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.