Любов

Як зробити стосунки більш здоровими та стабільними, як покращити сексуальне життя та ін.

Мій партнер ніколи не купує подарунки

Погодьтеся, що всі жінки говорять зі своїми подругами про стосунки та проблеми у взаєминах з партнером. Вони часто дають одна одній поради, а також порівнюють своїх хлопців чи чоловіків. Звісно, під час такої відвертої розмови жінка може зізнатися подрузі в…

Поради для успішного шлюбу

Є багато обставин, які можуть гасити полум’я любові та пристрасті. Тому сьогодні ми хотіли б дати вам поради для успішного шлюбу, які дадуть вам змогу створити та підтримувати щасливий союз.

Поширені помилки чоловіків у сексі

Коли справа доходить до сексу, у кожного різні смаки. З цієї причини, якщо в парі немає порозуміння, вони не можуть насолоджуватися задовільним статевим життям. Через це часто трапляються помилки чоловіків у сексі. У цій статті ми розповімо вам, які найпоширеніші…

5 переваг одруження в ранньому віці

Безумовно, шлюб є непростим викликом для кожної людини в будь-якому віці, проте є чимало переваг одруження в ранньому віці, про які більшість людей навіть не замислюється.

Як вийти з токсичних стосунків

Ваш партнер ображає вас емоційно або фізично? Він витягує з вас енергію? Ви не відчуваєте віддачі в стосунках? Якщо так, то, можливо, пора вийти з токсичних стосунків.

Що таке парафімоз?

Парафімоз – це стан, при якому крайня плоть статевого члена приймає аномальну анатомічну позицію. Крайня плоть – складка шкіри, яка поширюється по кінчику пеніса, також відому як головка, і покриває її.

Ознаки того, що ви дійсно любите свого партнера

Дещо в житті має важливе значення для всіх людей, наприклад, кохати та бути коханими. Попри фінансові або особисті проблеми, якщо між вами є любов, ви будете почуватися краще. Однак ви можете запитати себе, чи дійсно ви любите свого партнера чи…

Чи справді вік має значення, коли йдеться про кохання?

Попри те, що багато людей запевняє, що вік – це лише число, коли йдеться про кохання, більшість однаково надає великого значення цьому фактору під час розвитку романтичних стосунків. Упередження на кшталт: “За кілька років він буде старим чоловіком” або “Що…

Сухий оргазм: що це та чому так буває?

Після оргазму чоловіки повинні мати антероградну еякуляцію з наступним вивільненням сперми. Коли це не відбувається або сперми недостатньо, це свідчить про сухий оргазм.

Мікроагресія у стосунках: найгірший ворог пари

Мікроагресія – це прихована форма психологічного насилля, яка базується на постійному щоденному зневажливому ставленні. Тобто одна людина принижує іншу шляхом неприйнятних жартів та кпинів, які щодня підривають самооцінку ображеної людини. Мікроагресія у стосунках може мати ще більш руйнівний характер.