Чи може пристрасне кохання тривати вічно?

· Березень 31, 2019
Часто люди вважають, що пристрасне кохання може тривати вічно, але рано чи пізно цей неймовірний вихор емоцій закінчується, перетворюючись на більш зрілі, свідомі стосунки.

Пристрасне кохання – це божевільна любов, сповнена нестримних вихорів емоцій. З іншого боку, стабільна любов – це зрілі стосунки, повільніші, спокійніші і глибші.

Ми можемо класифікувати пристрасне кохання як вид любові, яку ми відчуваємо, коли тільки закохуємося. Це фаза, коли ми знайомимося з іншою людиною, коли є постійне бажання бачити її і проводити з нею час.

Саме на цій першій фразі є таке відчуття, ніби у животі літають метелики. Це результат хвилювання під час знайомства з іншою людиною.

Проте іноді люди можуть плутати закоханість зі справжнім коханням. У багатьох випадках, це відчуття закоханості переростає в стабільну любов, водночас зникає і пристрасне кохання.

Пристрасне кохання не триває вічно

пристрасне кохання не триває вічно

Фільми, рекламні ролики… те, що нам говорять інші, змушують нас вірити, що пристрасне кохання – це справжня любов. Ми віримо в любов, яка сама собою, без зусиль, має невпинну іскру.

Однак це не реально. Пристрасна любов не триває вічно. Якщо оцінювати пристрасне кохання як час, який потрібен для того, щоб по-справжньому закохатися, то воно, як правило, триває приблизно від 6 місяців до року.

Жити вічно з таким відчуттям збудження неможливо. Як тільки ми пізнаємо нашого партнера краще і починаємо жити з ним, ці почуття неминуче змінюються.

У цьому немає сумнівів. Стосунки змінюються, і все ж люди сильно бояться цього.

Рутина, менше сексуальних контактів, зміни, сварки, думки, що наш партнер повинен точно знати, як ми себе почуваємо … Все це починає розсіювати захоплення від спільного життя, а також переконання, що любов завжди повинна мати полум’я.

Насправді, багато пар говорять, що «все було по-іншому на початку» або «якщо тільки ми могли б повернутися назад у часі».

Повернутися в минуле неможливо, і немає причин лякатися майбутнього. Зріла, стабільна любов – це крок до невідомого життя, де вже немає пристрасного кохання.

Стабільна любов – це справжня любов?

стабільна любов

На відміну від пристрасної любові, стабільна любов може тривати все життя. Це кохання, яке старанно будується день за днем, з урахуванням і увагою з обох сторін у стосунках.

Стабільна любов – це більш спокійні почуття, тому що зв’язки, які пов’язують пару, стають сильнішими.

Проте зріла любов лякає багатьох людей, тому що вони пов’язують її з рутиною та комфортом. Крім того, вони бачать її як відсутність пристрасті та менше часу разом, а особливо як відсутність інтересу.

Але ви не повинні так думати. Коли пара досягає стадії зрілої любові, партнери розуміють кілька речей:

  1. Вони мають щодня зміцнювати свою любов.
  2. Їхнє бажання бути одне з одним не зменшується залежно від часу.
  3. Вони будуть дуже добре розуміти, як насолоджуватися сексуальними стосунками одне з одним.

Проте, багато пар не досягають такого роду любові, тому що зріла любов вимагає, щоб обидва партнери були впевнені, що вони хочуть бути один з одним. Щоб досягти такого рівня стосунків, потрібна зрілість.

Любов, про яку нам не розповідали

справжня любов

Усі пари, які досягли зрілої любові, усвідомлюють, що існує багато чуток і міфів навколо того, що таке любов насправді, а також очікувань щодо стосунків.

Реальність абсолютно інша і, можливо, може не відповідати нашим очікуванням. Зрілі стосунки – це велика відповідальність.

Звичайно, для того, щоб навіть досягти зрілої любові, треба спочатку закохатися. Після цього партнери проходять стадію закоханості, повної нервів і метеликів у животі, які змушують трохи божеволіти.

Проте важлива частина приходить після того, як ми знімаємо окуляри закоханості, коли метелики розвіваються – коли ми залишаємося наодинці зі своїм партнером.

Тоді перед нами відкриється довга дорога. Коли ми можемо подивитися на свого партнера і відповісти на запитання: чи хочу я продовжувати розвиватися і ділити своє життя з цією людиною?