Чи може пристрасне кохання тривати вічно?

Березень 31, 2019
Часто люди вважають, що пристрасне кохання може тривати вічно, але рано чи пізно цей неймовірний вихор емоцій закінчується, перетворюючись на більш зрілі, свідомі стосунки.

Пристрасне кохання – це божевільна любов, сповнена нестримних вихорів емоцій. З іншого боку, стабільна любов – це зрілі стосунки, повільніші, спокійніші і глибші.

Ми можемо класифікувати пристрасне кохання як вид любові, яку ми відчуваємо, коли тільки закохуємося. Це фаза, коли ми знайомимося з іншою людиною, коли є постійне бажання бачити її і проводити з нею час.

Саме на цій першій фразі є таке відчуття, ніби у животі літають метелики. Це результат хвилювання під час знайомства з іншою людиною.

Проте іноді люди можуть плутати закоханість зі справжнім коханням. У багатьох випадках, це відчуття закоханості переростає в стабільну любов, водночас зникає і пристрасне кохання.

Пристрасне кохання не триває вічно

пристрасне кохання не триває вічно

Фільми, рекламні ролики… те, що нам говорять інші, змушують нас вірити, що пристрасне кохання – це справжня любов. Ми віримо в любов, яка сама собою, без зусиль, має невпинну іскру.

Однак це не реально. Пристрасна любов не триває вічно. Якщо оцінювати пристрасне кохання як час, який потрібен для того, щоб по-справжньому закохатися, то воно, як правило, триває приблизно від 6 місяців до року.

Жити вічно з таким відчуттям збудження неможливо. Як тільки ми пізнаємо нашого партнера краще і починаємо жити з ним, ці почуття неминуче змінюються.

У цьому немає сумнівів. Стосунки змінюються, і все ж люди сильно бояться цього.

Рутина, менше сексуальних контактів, зміни, сварки, думки, що наш партнер повинен точно знати, як ми себе почуваємо … Все це починає розсіювати захоплення від спільного життя, а також переконання, що любов завжди повинна мати полум’я.

Насправді, багато пар говорять, що «все було по-іншому на початку» або «якщо тільки ми могли б повернутися назад у часі».

Повернутися в минуле неможливо, і немає причин лякатися майбутнього. Зріла, стабільна любов – це крок до невідомого життя, де вже немає пристрасного кохання.

Стабільна любов – це справжня любов?

стабільна любов

На відміну від пристрасної любові, стабільна любов може тривати все життя. Це кохання, яке старанно будується день за днем, з урахуванням і увагою з обох сторін у стосунках.

Стабільна любов – це більш спокійні почуття, тому що зв’язки, які пов’язують пару, стають сильнішими.

Проте зріла любов лякає багатьох людей, тому що вони пов’язують її з рутиною та комфортом. Крім того, вони бачать її як відсутність пристрасті та менше часу разом, а особливо як відсутність інтересу.

Але ви не повинні так думати. Коли пара досягає стадії зрілої любові, партнери розуміють кілька речей:

  1. Вони мають щодня зміцнювати свою любов.
  2. Їхнє бажання бути одне з одним не зменшується залежно від часу.
  3. Вони будуть дуже добре розуміти, як насолоджуватися сексуальними стосунками одне з одним.

Проте, багато пар не досягають такого роду любові, тому що зріла любов вимагає, щоб обидва партнери були впевнені, що вони хочуть бути один з одним. Щоб досягти такого рівня стосунків, потрібна зрілість.

Любов, про яку нам не розповідали

справжня любов

Усі пари, які досягли зрілої любові, усвідомлюють, що існує багато чуток і міфів навколо того, що таке любов насправді, а також очікувань щодо стосунків.

Реальність абсолютно інша і, можливо, може не відповідати нашим очікуванням. Зрілі стосунки – це велика відповідальність.

Звичайно, для того, щоб навіть досягти зрілої любові, треба спочатку закохатися. Після цього партнери проходять стадію закоханості, повної нервів і метеликів у животі, які змушують трохи божеволіти.

Проте важлива частина приходить після того, як ми знімаємо окуляри закоханості, коли метелики розвіваються – коли ми залишаємося наодинці зі своїм партнером.

Тоді перед нами відкриється довга дорога. Коли ми можемо подивитися на свого партнера і відповісти на запитання: чи хочу я продовжувати розвиватися і ділити своє життя з цією людиною?