6 способів краще навести лад на кухні

Навчіться відокремлювати посуд, яким ви користуєтесь щодня, від того, яким ви користуєтесь лише зрідка. Це один зі способів краще навести лад на кухні.
6 способів краще навести лад на кухні

Останнє оновлення: 17 березня, 2021

Кухня – це одна з кімнат будинку, якою ми користуємося найбільше. Отже, у ній найчастіше буває гармидер. Коли ви готуєте різні страви, завжди залишаються речі, які потрібно викинути, а також посуд, який потрібно вимити. Якщо у вас кухня неорганізована, ця стаття для вас. Ми дамо вам 6 способів краще навести лад на кухні.

Багато людей щодня мріють мати акуратну кухню без будь-якого безладу, який заважає її функціональності. Однак багато людей думають, що для досягнення цієї мрії знадобиться багато роботи. Оскільки у нас вже є багато щоденних обов’язків, ми прагнемо відмовитися від додаткової роботи, тому не вживаємо необхідних кроків для досягнення своєї мети.

У сьогоднішній статті ми запропонуємо кілька способів покращити свою кухню. Вони прості та легкі: якщо спробувати хоча б один зі способів, ви помітите, що ваша кухня радикально зміниться менш ніж за тиждень.

6 секретів для того, щоб краще навести лад на кухні

як навести лад на кухні

1. Якщо щось не має жодної користі, позбудьтеся цього.

Ви колись замислювались про кількість чашок, посуду, баночок та інших кухонних предметів, які ви зберігаєте й ніколи не використовуєте?

Настав час попрощатися з ними та почати продуктивніше використовувати свій простір.

Якщо ви належите до тих людей, кому складно чогось позбутися, ми поставимо вам два запитання, які вам варто задати собі, обмірковуючи, чи потрібно чогось позбутися чи ні:

 • Коли ви востаннє це використовували?
 • Коли це буде потрібно знову і для чого?

2. Використовуйте вертикальний простір.

І стіни, і внутрішня частина дверей шафи можуть зекономити місце. Ви можете поставити полки або підставки для зберігання предметів, для яких, здається, ніколи не знайдете місця. Чудовим прикладом можуть бути кришки для горщиків і каструль. Також можна придбати для них спеціальні органайзери.

У продажі також є органайзери для інших речей, таких як ковші та качалки. Майже будь-яке кулінарне приладдя може знайти своє місце на вашій кухні завдяки цим органайзерам.

3. Скористайтеся варіантами зберігання.

З самого початку ви повинні звернути увагу на кількість місця, яке ви маєте, якщо хочете створити організовану кухню.

Для цього ви можете вибрати один із таких варіантів зберігання:

 • Відкрите зберігання: наявність відкритого предмета меблів або полиць, де можна поставити спеції чи інші інгредієнти, є яскравим і практичним способом, особливо якщо у вас є гарні скляні банки для цього.
 • Складання: Просто відкривши ящик і розгорнувши внутрішній лоток, ви побачите всі наявні у вас матеріали або інгредієнти, і ви зможете вибрати потрібний. Безумовно, це фантастичний варіант.
 • Обертові полички: це ще одна чудова ідея, яка допоможе вам краще навести лад на кухні. Вони збільшують кількість місця, особливо якщо у вас невеликі шафи.
 • Пересувні візки: Звісно, не варто ігнорувати чарівний вигляд та практичність багатофункціональних візків. Вони ідеально підходять для зберігання посуду та предметів побуту. Якщо ви не користуєтесь ним, ви можете поставити їх в подалі, наприклад, у кутку.

4. Використовуйте органайзер для столового наряддя.

як швидко навести лад на кухні
Безлад на кухні часто видно, якщо відкрити шухляду та побачити безліч розкиданих столових приборів. Щоб усунути цю проблему, ви можете використати стильний органайзер, щоб усе столове наряддя мало своє місце.

Ця маленька деталь справді допоможе створити гармонію на вашій кухні.

5. Правильно організуйте дрібну техніку.

Як ви вирішите використовувати свою дрібну техніку, залежатиме від ваших особистих уподобань. Наприклад, є сріблясті кавоварки, які є чудовим декоративним елементом для вашої кухні. Тому вони мають два варіанти використання, і вони будуть виглядати ще краще, якщо у вас також є сріблястий холодильник і плита.

Однак, з іншого боку, якщо ваша кавоварка не використовується як прикраса, ви не повинні її бачити, коли не використовуєте. Це не означає, що потрібно покласти її назад у коробку чи зберігати деінде. Просто переконайтесь, що в шафі є місце для неї.

Таким чином, ви завжди будете знати, де вона, коли захочете її використати, але вона не займатиме цінне місце десь зверху.

6. Використовуйте ящики для всього.

Що стосується вашої кухні, то чим більше варіантів зберігання у вас є, тим краще. Звісно, це означає, що вам потрібно мати ящики для зберігання таких речей, як:

 • посуд
 • кошики з відходами
 • контейнери
 • спеції та зелень
 • невеликий посуд

Якщо у вас немає достатньої кількості ящиків для всіх цих речей, варто подумати про використання інших коробок для зберігання. Наприклад, для цього завдання можна використовувати пофарбовані дерев’яні ящики.

Ще один варіант – створити власні полички.

Завдяки цій та нашим попереднім порадам ви зможете краще навести лад на кухні за лічені дні. Для цього не знадобляться великі кошти або комплексні зміни. Просто використовуйте свою уяву, щоб зробити вашу кухню більш організованим і комфортнішим місцем!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.