10 порад, щоб прибрати у шафі та розкласти одяг

Наводячи порядок у шафі, ми зазвичай проводимо багато часу розкладаючи все по місцях. Однак, беручи до уваги деякі прості поради, можна полегшити це завдання і швидко прибрати у шафі.
10 порад, щоб прибрати у шафі та розкласти одяг

Останнє оновлення: 17 листопада, 2018

Немає нічого кращого, ніж можливість швидко знайти свій одяг, коли ви поспішаєте. Однак через щоденну зайнятість, іноді у шафі виникає безлад, що робить це завдання важким для нас. Чи знаєте ви, як швидко прибрати у шафі?

Найбільш розчаровує те, що іноді ми присвячуємо багато часу, щоб прибрати у шафі, а пізніше бачимо, що ці зусилля були марними. Тому що все знову виходить з ладу. Проблема в тому, що ви не знаєте секретів, як правильно організувати простір, і перенасичуєте одягом свою шафу.

Як можна прибрати у шафі та скласти одяг, але не витратити на це багато часу?

Повірите ви чи ні, навіть якщо ви думаєте, що у вас немає простору, є секрети, які допоможуть вам знайти його.

У цій статті ми хочемо поділитися десятьма найкращими порадами, як прибрати у шафі належним чином.

Кращі поради, щоб прибрати у шафі та правильно скласти одяг

Коли ми починаємо складати одяг у шафі, ми, як правило, відокремлюємо одяг по категоріях. Проте цього не завжди достатньо.

Що ще можна зробити?

1. Використовуйте круглі контейнери

Деякі круглі контейнери, дерев’яні або пластикові, можуть бути корисними для складання невеликих аксесуарів, які дуже забруднюють шафу.

Ви можете поставити їх у ящики та зберігати у них шарфи, бандани або ремені.

2. Загортайте свої сорочки

Складати сорочки або вішати їх на вішалки не завжди найкращий варіант для того, щоб все виглядало акуратно.

Простий спосіб їх розміщення – загорнути їх в маленькі рулони і, наприклад, розкласти їх відповідно до кольору.

3. Ставте вертикально

складати одяг вертикально

Попередній варіант подобається не всім для прибирання одягу у шафі. Таким чином, є ще один чудовий варіант для зберігання ваших сорочок.

Дуже простий варіант, який також займає менше простору, полягає у тому, щоб складати їх в ящики вертикально.

4. Вішайте шарфи на гачки

Гачки для одягу – це ідеальний елемент для того, щоб мати більше простору, коли ви прибираєте свій гардероб.

У цьому випадку ви можете використовувати їх для закріплення шарфів, бандан та інших довгих аксесуарів, оскільки так вони виглядають охайно та не заплутаються.

5. Використовуйте вішалки з кольоровими нитками

Перероблення вішалок для одягу є дуже корисним трюком, якщо ви хочете, щоб все було на своєму місці. Вішати на них кольорові нитки або стрічки допоможе вам сортувати речі за категоріями.

6. Купіть висувний стрижень

Є також висувні стрижні, які легко вставити в середину шафи. Таким чином, вони додають простір, який можна використати для того, щоб скласти свої речі.

7. Вішайте джинси на гачки

Гачки для шторки у ванній можна повторно використовувати як аксесуар, щоб повішати свій одяг у шафі. Вірите ви чи ні, цей маленький елемент може бути корисним для того, щоб повішати джинси і штани.

8. Використовуйте відмички від банок

Спочатку ця ідея може здатися трохи дивною. Однак вона є досить корисною, щоб додати простір, коли його починає не вистачати.

  • Вона полягає в тому, щоб повісити відмичку від банки на вішалку, а потім зверху вставити ще одну вішалку.
відмички від банок для вішалок

9. Вішайте чоботи

Чоботи – це особливий тип взуття. Однак вони зазвичай займають багато місця, коли зберігаються всередині шафи.

Щоб зберігати їх, не пошкодивши, просто купіть якісь хороші гачки, на які можна їх повисіти.

10. Покладіть нижню білизну в ящики

Малі картонні коробки або навіть дерев’яні ящики можуть бути корисними для сортування білизни. Вставляючи їх у висувні ящики шафи, ви можете створити кілька відсіків для різних предметів одягу.

Ви повинні переконатися, що вони добре вписуються в ящик, щоб ви могли закрити його без проблем. Якщо вам хочеться, ви можете використовувати їх для зберігання сорочок, шарфів або будь-яких інших маленьких аксесуарів.

Альтернативні варіанти

У деяких випадках після застосування цих порад, щоб скласти одяг і прибрати у шафі, ви можете усвідомити, що у вас все ще недостатньо місця для зберігання своїх речей. Тому, дізнайтеся про інші альтернативи для додавання простору.

Якщо у вас така проблема, ви можете використовувати:

  • Настінні полички
  • Настінні вішалки для одягу
  • Полиці для взуття
  • Ящики, які можна поставити під ліжко
  • Органайзери з дерев’яними ящиками

Ви вже спробували ці поради? Якщо ви витрачаєте занадто багато часу на те, щоб прибрати у шафі, або знайти одяг, який ви хочете вдягнути, скористайтеся нашими методами. Якщо у вас є інші подібні ідеї, не забудьте поділитися ними з нами!  • Ballesteros, J., Ramón, & Martinez, A. (2005). Intoxicaciones agudas en el hogar; exposiciones por inhalación. Información Terapéutica Del Sistema Nacional de Salud.
  • Cabezas, J. (2014). Guía de limpieza y desinfección en el hogar. https://doi.org/10.1016/j.xphs.2015.11.028
  • Lozada-Urbano, M., Rivera, R., Miranda, D., Gallegos-Vergara, C., Reyes-Villegas, M. Y., & Xirinachs-Salazar, Y. (2014). Validation of a scale to assess contamination at home, study in rural Peru. Archivos de Medicina. https://doi.org/10.3823/1228

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.