6 способів, щоб прикрасити свій вхід у будинок

Є багато цікавих способів зробити так, щоб всі сусіди заздрили, коли дивилися на ваш вхід у будинок. Сьогодні ми поділимося з вами кількома з них!
6 способів, щоб прикрасити свій вхід у будинок

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Важливо почуватися комфортно у своєму будинку. Це ваш особистий простір, тому все повинно бути саме так, як ви цього хочете. Проте не забувайте про вигляд свого дому ззовні. Це його обличчя. У цій статті ми поділимося деякими корисними порадами, щоб прикрасити вхід у будинок.

Кажуть, що перше враження – це все. Справді, ви ніколи не матимете другий шанс зробити гарне перше враження. Цей вираз можна також застосовуватися до вашого будинку. Точно так само, як ви виглядаєте гарно, коли знаходитесь на вулиці, так і ваш будинок повинен мати красивий дизайн.

Це не значить, що ви пихаті, або хочете бути кращими, ніж всі інші. Це просто спосіб покращити свою самооцінку та любов до будинку, у якому ви живете.

Якщо ви шукаєте ідеї, щоб прикрасити вхід у будинок, ті, про які ми сьогодні розкажемо, напевно допоможуть вам. Просто запишіть собі рекомендації, які ми тут перерахуємо!

Поради, щоб прикрасити вхід у будинок

1. Барвисті квіти

барвисті квіти

Якщо ви дуже любите природу і квіти, розмістіть декоративні рослини або баночки, наповнені барвистими квітами вздовж входу.

Це виглядає особливо ефектно по боках від проходу, який веде до дверей, вздовж зовнішніх стін і навіть під вікнами.

2. Газон та інші рослини

Ніколи не варто недооцінювати силу добре підстриженого, пишного газону. Зараз дуже багато людей стали одержимими доглядом за газоном і їх дратує, коли інші ступають на нього. Для них він просто занадто прекрасний.

Розміщення декоративних дерев, чагарників та інших рослин може значною мірою сприяти ефекту природного озеленення. Якщо у вас є стіна вздовж дороги, ви можете розмістити там лози та горщики з рослинами або невеликими квітами.

газон, щоб прикрасити вхід у будинок

3. Фонтан

Це може здатися занадто демонстративним або перебільшеним, якщо ви уявляєте ці величезні фонтани перед музеями або на міських площах. Але насправді фонтани можуть бути невеликих розмірів, що ідеально підходить, щоб прикрасити вхід у будинок.

Ви можете знайти фонтан з мінімалістським дизайном, покласти навколо трохи каміння або посадити невеликі рослини. Це буде ідеальна деталь, яка доповнить ваш вхід у будинок.

4. Черепична веранда або внутрішній дворик

Якщо у вас великий будинок з садом або великою кількістю рослинності, прикрасьте свій вхід класичним черепичним дизайном. Галерейний тип простору з відповідною плиткою та ліхтарями на стінах може мати гарний ефект.

5. Кам’яна кладка

Різні кольори каменю можна використовувати для всіх видів декоративного призначення. Ви можете поєднати їх із зеленим кольором газону, з дерев’яними сходами або зі скляними стінами.

Камені також можна використовувати для створення доріжок або для облицювання плитки в будинку. Найкраще те, що вони забезпечують візуальне місце для відпочинку, якщо додати інші декоративні елементи.

кам'яна кладка

6. Освітлення

Освітлення – це те, що ніколи не можна ігнорувати. Світло у вашому домі здатне покращити всі ваші декоративні штрихи – або зруйнувати їх.

Є багато варіантів для того, щоб гарно освітлити ваш будинок ззовні. Ось декілька найкращих:

  • Світлодіодні ліхтарі встановлюються у стіни або притвори.
  • Ліхтарі по боках від дверей, ганку або стін.
  • Класичні підвісні світильники.
  • Світильники на доріжках: вони можуть бути автономними або вбудованими в землю. Вони добре поєднуються з іншими елементами, такими як чагарники та каміння.
  • Кольорові ліхтарі: не бійтеся використовувати жовте, зелене, синє або червоне освітлення – все, що гарно поєднується зі стінами та іншими елементами. Є багато інноваційних дизайнів, які можуть приємно здивувати ваших гостей.

7. Деревина

Дерево має чудовий ефект, коли справа доходить до декорування. Через те, що воно буде знаходитися на відкритому повітрі, треба буде його доглядати, щоб воно витримувало погоду, але це альтернатива, яка ніколи не розчаровує.

Ви можете додати дерев’яні штрихи до підлоги, ступенів, дверних прорізів, горщиків і навіть на стінах. Не забувайте про класичний дерев’яний паркан, який ніколи не втратить своєї чарівності в поєднанні з гарним садом або внутрішнім двориком.

Як бачите, щоб прикрасити вхід у будинок, потрібно прорахувати все до маленьких деталей, які можуть повністю змінити його зовнішній вигляд. Дивіться на інші будинки, попросіть поради у професійного дизайнера та оцініть свій бюджет, щоб отримати те, що вам потрібно.

Отже, будьте творчими та насолоджуйтеся результатами – і компліментами від ваших сусідів.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.