7 несподіваних способів використання алюмінієвої фольги

Ви будете здивовані тим, скільки є різних варіантів використання алюмінієвої фольги. Ви захочете почати частіше її застосовувати. Ось 7 найкращих способів використання.
7 несподіваних способів використання алюмінієвої фольги

Останнє оновлення: 22 січня, 2019

На кухні є багато способів використання алюмінієвої фольги. Ви можете використовувати її під час приготування їжі, а також для подовження її зберігання.

Як наслідок, її використовують все частіше. Алюмінієва фольга поставляється в тонких пластинах, які можуть бути вигнуті та легко покрити безліч об’єктів.

Серед основних видів використання – вона може допомогти довше зберігати їжу. Вона діє як бар’єр для світла (який розщеплює жири), бар’єр для запахів і бактерій, і не дає їжі поглинати чи втрачати вологу. Ви також можете використовувати її для приготування овочів, риби та різних інших продуктів.

способи використання алюмінієвої фольги

Використання алюмінієвої фольги

Проте є безліч інших способів використання алюмінієвої фольги. Вона має стільки корисних властивостей, які можуть стати в пригоді у різних випадках, таких як підточування ножиць або полегшення болю в суглобах.

Основні властивості, які зумовлюють її універсальність:

 • Термічна толерантність. Вона може витримувати високі температури, а також заморожування.
 • Це провідник як тепла, так і електроенергії.
 • Алюмінієва фольга є гігієнічною.
 • Вона не пропускає воду. Вона стійка до води та вологи.
 • Ця фольга нетоксична.
 • Вона стійка до корозії.

У цій статті ми розглянемо деякі менш відомі способи використання алюмінієвої фольги.

1. Пом’якшення болю

Алюміній має велику протизапальну здатність, яку можна використовувати для полегшення різного болю. Фольга робить це за допомогою захоплення і проведення тепла тіла, тим самим дозволяючи ураженому місцю довше залишатися нагрітим.

використання алюмінієвої фольги проти болю

Зробіть так:

 • Розріжте алюмінієву фольгу та накрийте уражену ділянку.
 • Накладіть зверху пов’язку.
 • Залиште на ніч.
 • Повторюйте 12 днів поспіль.

2. Прискорення прасування

використання алюмінієвої фольги для прасування

Якщо ви хочете скоротити час, який ви витрачаєте на прасування, єдине, що потрібно зробити, – це покласти лист алюмінієвої фольги між одягом та прасувальною дошкою.

Так ви зможете прасувати одяг з обох боків одночасно, адже алюмінієва фольга буде відбивати тепло.

3. Зняття статики під час прання

Одяг найчастіше “губиться” під час прання. Це пов’язано зі статичним електричним струмом, який утворюється і примушує одяг зчіплятися один з одним під час сушіння.

Як не дивно, поклавши три кулі з алюмінієвою фольги діаметром 5 см у пральну машину, ви отримаєте два неймовірні результати:

 • Ви повністю позбудетеся статики, оскільки алюміній поглинає заряд.
 • Ваш одяг висохне швидше.
використання алюмінієвої фольги для прання

4. Підключення батарейок

Можливо, ваші пульти дистанційного керування не працюють добре, попри те, що ви вставили нові батарейки. Річ у тім, що з плином часу пружини, що тримають батарею, слабшають.

Необхідно покласти невелику алюмінієву фольгу між батарейкою та пружиною. Оскільки це хороший електричний провідник, він відновить роботу пульту дистанційного керування.

5. Підточування ножиць

Це залежить від того, наскільки часто і як часто ви їх використовуєте, але не секрет, що ножиці поступово ріжуть гірше. Це станеться навіть швидше, якщо ви ріжете тканину або волосся.

Тому вам потрібно взяти трохи алюмінієвої фольги, згорнути її втричі і розрізати її ножицями. Коли ви будете різати далі, ви помітите, що ножиці стали гострішими.

6. Форми для пирогів

Якщо ви хочете зробити різноманітні форми, такі як зірки, сердечки, овали тощо і не хочете витрачати гроші на форми, які ви будете використовувати лише один раз, спробуйте зробити їх з алюмінієвої фольги.

Обов’язково використовуйте кілька листків фольги, щоб зробити їх міцнішими. Оскільки це хороший провідник тепла, вийдуть чудові пироги бажаної форми.

7. Запечатані пакунки

Можливо, вам потрібно запечатати пакунок, щоб зберегти їжу, і у вас є тільки звичайні сумки. Не хвилюйтеся, ви можете зробити герметичну сумку з алюмінієвої фольги.

Все, що вам потрібно зробити – це покласти зверху фольгу і провести по ній праскою. Через кілька секунд ви матимете власний запечатаний пакунок.

Що ви думаєте про ці способи використання алюмінієвої фольги? Одного разу, коли ви найменше на це очікуєте, вони можуть вас виручити!

This might interest you...
12 унікальних способів використання фольги у побуті
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
12 унікальних способів використання фольги у побуті

Чи відомо вам, що фольга є одним із найкращих матеріалів для видалення жиру з печі або слідів нагару на каструлях та сковорідках?